Skip to content

Co zrobić, gdy Samsung Galaxy J1 NIE WŁĄCZA SIĘ?

25 de wrzesień de 2023

Prawdopodobnie jeden z najlepszych smartfon co zostało usunięte SAMSUNG czy on jest J1 i mówię, że jest to jeden z najlepszych, ponieważ jest najbardziej zrównoważony pod względem ceny i jakości, jaki znajdziemy w zakresie urządzeń dostępnych dla każdego rodzaju publiczności. The Rodzina J W rzeczywistości charakteryzuje się właśnie tym, że ma bardzo dobre funkcje, ale także ceny dopasowane do rynku, rzeczywistości i ludzi, którzy być może nie chcą lub nie mogą wydać kilku dodatkowych dolarów na proste urządzenie mobilne, ale chcą czegoś nowy, aby być na bieżąco i komunikować się.

Samsung J1 nie włącza się

Ale oczywiście jest to bardzo dobry telefon komórkowy Nie oznacza to, że jest wolny od błędów. i nagła śmierć, która może w nich nastąpić SAMSUNG To chyba jedna z rzeczy, która najbardziej przeraża większość użytkowników, ponieważ telefon komórkowy nie włącza się, nie reaguje nawet po podłączeniu, a tym bardziej po podłączeniu do komputera, wyraźnie uruchamiając wszystkie możliwe alarmy , ale istnieje proste rozwiązanie tego problemu.

Rozwiązanie, gdy Samsung J1 nie włącza się

Najłatwiej jest pozostawić telefon ładujący się przez godzinę, nie ma większego znaczenia, czy zareaguje, czy nie. Zostawiasz to samo godzinę podłączenia do prąduPo upływie tej godziny należy wyjąć baterię z telefonu na około 20 minut, a następnie włożyć ją ponownie, aby włączyć telefon, teoretycznie powinno działać.

Jeśli poprzednia metoda nie zadziała, naciśniemy i przytrzymamy przycisk domu i zasilania przez 30 sekund. Oczywiście przy akumulatorze naładowanym w taki sam sposób, jak wspomnieliśmy powyżej, teoretycznie będzie musiał się włączyć po zwolnieniu przycisków.

Jeśli to nadal nie zadziała, mamy jeszcze dwie opcje. Pierwszym prostym jest przejście do trybu odzyskiwania. Musimy przytrzymać przyciski głośniej + home + przycisk zasilania przez kilka sekund na raz, a następnie zwalniamy, wchodzimy do Tryb odzyskiwania i idziemy tam, gdzie jest napisane Teraz uruchom system ponownie i czekamy.

Jeśli to również nie zadziała, jedynym sposobem, w jaki możemy rozwiązać ten problem, jest zainstalowanie nowego. oprogramowanie sprzętowe, coś, co zwykle dzieje się, gdy tylko wibruje. Aby to zrobić, w Internecie można znaleźć wiele tutoriali, w których w prosty sposób wyjaśniamy, jak włączyć telefon komórkowy. tryb ściągania i z Odyn zainstaluj nowe oprogramowanie lub coś takiego Niestandardowy ROM.

dołącz do naszego kanału telegram