Skip to content

Mój Samsung Galaxy J7 sam zamyka aplikacje, co mam zrobić?

19 de lipiec de 2023

Samsung Galaxy J7 to jeden z najpopularniejszych smartfonów ostatnich czasówśredniej klasy, która jest bardzo poszukiwana przez użytkowników z całego świata dzięki doskonałemu stosunkowi jakości do ceny.

Poza tym, co może się zdarzyć w przypadku absolutnie każdego urządzenia, niektórzy użytkownicy Samsunga Galaxy J7 powiedzieli nam, że mieli problemy z używaniem tego sprzętudlatego chcemy przedstawić Państwu kilka rozwiązań w tym zakresie.

W tym przypadku chcemy Cię nauczyć, co zrobić, jeśli Samsung Galaxy J7 zamyka aplikacje bez powodu.

Aplikacje zatrzymują się na Samsungu Galaxy J7

Dzieje się tak, że większość użytkowników, którzy w tamtym czasie zdecydowali się na Samsunga Galaxy J7, zrobiła to, ponieważ mamy terminal z ogólnie dobrymi funkcjami, a także dobrą ceną i nie chcą przechodzić przez te niedogodnościtakie jak zamykanie aplikacji lub gier bez wyraźnego powodu.

To też musimy powiedzieć Te problemy nie są typowe dla Samsunga Galaxy J7ale są one bardzo powszechne w systemie operacyjnym Android, ponieważ jest to błąd oprogramowania.

Dlatego pierwsze rozwiązanie, które należy rozważyć w takich przypadkach, dotyczy instalacji specjalnie do tego stworzona aplikacja, tzw. Clean Master, dzięki któremu możemy wyeliminować wiele problemów typowych dla systemu operacyjnego. Możesz pobrać go bezpośrednio z tego linku, a wykonując go, wyeliminujesz większość niedogodności Androida Samsunga Galaxy J7.

Dlaczego aplikacje zamykają się same na Samsungu Galaxy J7

Oczywiście trzeba to wziąć pod uwagę Przed przystąpieniem do zabiegu należy wykonać kopię zapasową wszystkich ważnych plików, ponieważ w przeciwnym razie po przywróceniu urządzenia do ustawień fabrycznych utracimy każdy przedmiotowy plik.

To pozwoli nam ponownie zainstalować Androida, rozwiązując problemy z oprogramowaniem, które powodują samoczynne zamykanie się aplikacji:

  • Aby to zrobić, musisz przejść do Ustawień
  • Następnie do tworzenia kopii zapasowych i resetowania
  • Później, aby przywrócić ustawienia fabryczne
  • W takich przypadkach proces może potrwać kilka minut, zanim zostanie zakończony, a terminal działa tak, jak w dniu zakupu.

W ten sposób główne zastosowania Samsunga Galaxy J7 wśród których są Facebook, Instagram, WhatsApp, Messenger i najbardziej znane gry, powinni przestać się zamykać.

Czy udało Ci się rozwiązać problem zamykania się aplikacji na telefonie Samsung Galaxy J7?

dołącz do naszego kanału telegram