Skip to content

Jak sformatować lub zresetować Samsung Galaxy J7

10 de lipiec de 2023

Urządzenia mobilne coraz bardziej upodabniają się do komputerów, co oznacza, że ​​od czasu do czasu wymagają one konserwacji, czy to aplikacji do czyszczenia niepotrzebnych plików, pamięci podręcznej, pamięci RAM itp.

Oprócz usunięcia kilku aplikacji, których nie używamy i tego typu rzeczy, problem polega na tym, że od czasu do czasu to nie wystarczy i trzeba zrobić przywrócenie ustawień fabrycznych zostawić go w ten sam sposób, w jaki go otrzymaliśmy, w ten sam sposób format komputer co około sześć miesięcy (w zależności od użytkowania) Zaleca się, w przypadku najnowszych telefonów komórkowych jest to również zalecane.

Przywracanie ustawień fabrycznych Samsunga Galaxy J7

Niezależnie od tego, jakie J7 faktycznie masz, bo to jest to samo J7 2015, J7 2016, J7 Prime. Właściwie każda z jego wersji jest taka sama i należy to zrobić w ten sam sposób, przywrócenie ustawień fabrycznych, które mam zamiar pokazać, można zrobić dokładnie tak samo we wszystkich jego wersjach.

Aby to osiągnąć, musisz całkowicie wyłączyć urządzenie mobilne, po wyłączeniu musisz nacisnąć i przytrzymać przyciski zwiększania głośności + domu + zasilania przez kilka sekund i wszystko w tym samym czasie. Gdy minie kilka sekund, po prostu przestań naciskać przyciski, a zobaczysz ekran z kilkoma opcjami.

Tutaj musisz po prostu poruszać się za pomocą przycisków głośności, wybrać opcję z napisem „Usuń dane / przywróć ustawienia fabryczne” i poczekaj na zakończenie procesu, pamiętaj, że potwierdzasz przyciskiem zasilania. Teraz po zakończeniu po prostu przejdź do miejsca, w którym jest napisane „Teraz uruchom system ponownie” i poczekaj na ponowne uruchomienie telefonu komórkowego, za pierwszym razem potrwa to dłużej niż zwykle.

Jak zobaczysz, teraz musisz ponownie wejść na swoje konto Gmail, nie martw się o kontakty, nawet zdjęcia, ponieważ są one zapisywane na koncie Google i ponownie ładowane. Nadal zalecamy przed przeprowadzeniem procesu, jeśli chcesz, pobierz wszystkie zdjęcia na swój komputer przed rozpoczęciem, ponieważ pamiętaj, że ten proces usuwa wszystko i opuszcza fabrykę urządzeń mobilnych, jak powiedzieliśmy wcześniej, to znaczy tracisz wszystko, co po zakupie dodałeś do niego, a także zdjęcia, które zrobiłeś itp.

Ale jak zawsze, jeśli masz jakieś pytania na ten temat, możesz zostawić je w komentarzach, a tak szybko, jak to możliwe, postaramy się odpowiedzieć na każde z nich.

Wykonaj twardy reset na Samsung J7 Prime

Jest to, jak wspomniano w poprzednie wiersze przychodzi czas, kiedy intensywne korzystanie z tego telefonu komórkowego prowadzi do większych problemówwięc może to spowodować awarię telefonu komórkowego i tutaj prosimy o dużo cierpliwości, ponieważ jest to powszechny problem i oczywiście ma rozwiązanie, zwykle telefon się załamuje, a aplikacje, pliki uszkadzają obsługa telefonu poprzez sformatowanie lub wykonanie twardego resetu, przynajmniej raz na 6 miesięcy zapewnimy w ten sposób płynne działanie terminala i tym samym nie będziemy mieć powolnych problemów.

Jak przywrócić ustawienia fabryczne Samsunga J7

W tym celu pamiętaj o tym podczas wykonywania twardego resetu na telefonie komórkowym Samsung J7 Prime wszystko, co znajdziesz w pamięci urządzenia, zostanie utracone, w tym ważne zdjęcia i dokumentypamiętamy, że konieczne jest wykonanie kopii zapasowej tych informacji, aby nie stracić ich na zawsze, wtedy przy formatowaniu wszystkiego zostałoby to wyeliminowane bez żadnego środka zaradczego, bez możliwości odzyskania, zalecamy wykonanie kopii zapasowej lub przeniesienie tego wszystkiego do mikroSD.

Twardy reset Samsunga J7

Gdy telefon będzie gotowy do wykonania twardego resetu, musimy całkowicie wyłączyć telefon, a po wyłączeniu wykonamy następujące czynności, naciśnij jednocześnie przyciski zwiększania głośności + domu i zasilania, należy to zrobić przez co najmniej 8 sekundPo wykonaniu tej czynności zwalniamy przyciski, gdy zobaczymy, że ekran się włącza.

Zobaczymy, że pojawi się menu, to jest w języku angielskim, ale nie będziemy się tego bać i powiemy ci dokładnie, które opcje powinieneś wybrać w tym celu.

Zobaczysz kilka opcji w języku angielskim, ale jak powiedzieliśmy, użyjemy tylko jednej, musisz zejść do tej, która mówi Usuń dane / przywróć ustawienia fabryczne Aby zejść na dół i przewijać opcje, musisz użyć przycisków głośności, aby wprowadzić lub zaakceptować / wybrać opcję, musisz użyć przycisku Początek, w ten sposób możesz zresetować swoją wiedzę i zrozumienie.

Musisz pamiętać, że zwykle zajmuje to kilka minut, ale po zakończeniu procesu wystarczy uderzyć Teraz uruchom system ponownie i to wszystko, uruchomi się ponownie bez problemu, więc nauczysz się, jak wykonać twardy reset na Samsung J7 Prime.

dołącz do naszego kanału telegram