Skip to content

Samsung J2 Prime: Karta techniczna. Funkcje, cena, czy warto kupić?

11 de wrzesień de 2023

The Telefony komórkowe rodziny J od Samsunga są niewątpliwie niesamowite i trafiają w samo sedno, kiedy uruchamiam wspomniane smartfony. Niski i średni zasięg w bardzo przystępnej cenie był naprawdę ogromnym sukcesem na rynku, który chciał urządzeń tanich, ale jak najbardziej „mocnych”, a to oznacza, że ​​telefony te mają całkiem interesującą specyfikację, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że ostatecznie cena, jaką mają, jest zbyt kompetentna.

Ale to jasneNie wszystko złoto, co się świeci”i oczywiście na przykład Samsung J2 Prime: czasami nie można pobrać aplikacji, jest to jedna z jego dość złych rzeczy, mówią, że nic nie jest idealne, a potem opowiemy Ci o kilku złych rzeczach, które ma to urządzenie, co za oko, to wcale nie oznacza, że ​​to zły telefon komórkowy.

Wadą Samsunga J2 Prime

Jedną z rzeczy, które, można powiedzieć, od dawna jest skargą wielu użytkowników na wielu urządzeniach i jest ewidentnie kwestia miejsca. Ponieważ przedstawiają nam urządzenia z 8 GB pamięci wewnętrznej, ponieważ większość z nich wchodzi System operacyjny a potem między innymi, nie mówiąc już o naszych zdjęciach m.in.

Skończyło się na tym, że mieliśmy trochę szczęścia i 700 MB na zainstalowanie aplikacji Czy przydarzyło się to Tobie? Prawda jest taka, że ​​jest to poważny błąd i myślę, że za być może kilka dolarów więcej posiadanie 16 GB pamięci wewnętrznej byłoby bardzo dobrą opcją.

Być może ten problem jest tymczasowy, miejmy taką nadzieję. Ale o tym, jak dramatyczne jest robienie zdjęć bezpośrednio z aplikacji, mówiliśmy już nie raz, bo wychodzą źle, rozmazane lub co gorsza. Dlatego musimy dokończyć robienie zdjęć z aplikacji aparatu na później udostępnij je aplikacji że chcieliśmy między innymi Facebooka, Instagrama, WhatsAppa po potwierdzeniu aplikacji.

telefon Samsung J2 Prime

Kolejnym szczegółem jest słynny żyroskop, w którym mamy coraz więcej aplikacji korzystających z tej technologii. Zwłaszcza od czasu premiery Pokémon Go. Problem w tym, że powiedział telefon komórkowy nie ma żyroskopu coś, czego wcale nie lubimy w telefonie komórkowym tej jakości, dobrze, że w „wspólnej” wersji tego nie ma, ale mówimy o „główny– Wydaje mi się, że przynajmniej powinienem to mieć.

Jeśli o to chodzi, wspomnieliśmy powyżej nie o to, że są to złe rzeczy, które sprawiają, że nie chce się kupować telefonu komórkowego. Ponieważ mamy świadomość, że jest to jeden z najlepszy na rynku w swojej branży i pomimo wad (Jak wszystkie telefony komórkowe, w tym te z wyższej półki) Liczba pozytywnych rzeczy zdecydowanie przewyższa te negatywne.

Poznaj funkcje mojego Samsunga J2 Prime

Znacząca użyteczność i dostępność, jaką prezentują urządzenia marki Samsung, sprawiły, że stały się one preferowanym sprzętem dla znacznej liczby użytkowników. podkreślanie modele J ze względu na wspomniane szerokie funkcjonalności i bycie urządzeniami równie dostępnymi.

Choć jego niska cena i fakt, że są to elementy należące do urządzeń ze średniej półki, dla niektórych może być wadą, to jego cechy sprawiają, że jest to sprzęt warty rozważenia. Biorąc na przykład niesamowity czterordzeniowy procesor z częstotliwością 1,4 GHz i pamięcią RAM 1,5 GB.

Obecność tych elementów umożliwia wykonywanie różnych czynności na tym urządzeniu bez powodowania jakichkolwiek niedogodności związanych z wydajnością. I choć ograniczona pojemność 8 GB jest wadą, można ją łatwo rozszerzyć za pomocą 256 GB kartę microSD.

Dodatkowo urządzenie to posiada przedni aparat 5 megapikseli z lampą błyskową LED oraz tylna 8 z możliwością wykrywania twarzy i autofokusem. Gwarantują one robienie zdjęć i filmów w doskonałej rozdzielczości, a także posiadają 5-calowy ekran umożliwiający dostęp do funkcji telefonu komórkowego.

Jeśli chodzi o system operacyjny, to Samsunga J2 Prime Korzysta z systemu Android 6.0, który pozwoli na włączenie w tych urządzeniach domyślnych funkcji, takich jak dioda powiadomień. A jeśli mówimy o łączności, łączność Bluetooth 4.2 i Wi-Fi znacznie ułatwią pobieranie aplikacji lub plików.

Tak ok podkreślone wady w całym artykule stanowią przeszkodę w jego zdobyciu, prawda jest taka, że ​​jest to model o znacznej mocy. Uczynienie tego elementem dostępnym dla użytkowników z napiętym budżetem.

dołącz do naszego kanału telegram