Skip to content

Samsung J5 i J5 Prime sam się wyłącza i nie włącza

15 de wrzesień de 2023

Samsung Galaxy J5 to jedno z najtańszych urządzeń tej firmy z całkiem przyzwoitymi funkcjami z niskiej/średniej półki. Oczywiście, mimo że jest to telefon komórkowy bardzo dobrej jakości i mający wiele zalet, ma też swoje problemy, a jednym z nich jest to, że Samsung J5 sam się wyłącza i za nic w świecie nie chce się zaświecić.

Samsung J5 sam się wyłącza

Przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę dlaczego samo się wyłącza aby móc wyciągnąć na ten temat wnioski i poszukać rozwiązania, więc pierwszą rzeczą, którą zrobimy, będzie odkrycie przyczyny wyłączenia.

Jeśli Twój telefon komórkowy wyłącza się podczas grania lub korzystania z ciężkich aplikacji na urządzeniu, przyczyną problemu może być bateria, być może jest ona zużyta lub uszkodzona i dlatego telefon wyłącza się z powodu zbyt dużej temperatury , powinieneś wypróbować inną baterię, zachowując się dokładnie tak samo.

Innym powodem może być to, że jesteśmy zainfekowani złośliwym oprogramowaniem lub wirusem i aby rozwiązać ten problem, konieczne jest zainstalowanie potężnego programu antywirusowego, który pomoże nam wyczyścić dany telefon. Polecamy Cię Kaspersky które możesz pobrać stąd.

Samsung J5 nie włącza się, sam się wyłącza

Innym powodem może być słynna nagła śmierć, jakiej może doświadczyć Galaktyka, sposób rozwiązania tego problemu jest w zasadzie dość prosty. Jedyne, co musisz zrobić, to pozostawić telefon komórkowy do ładowania na kilka godzin, nawet jeśli nic się nie pojawi, nawet nie pojawi się obraz, jakby się ładował, zostawiamy to bez zmian.

Po kilku godzinach ładowania będziemy naciskać i przytrzymywać przyciski zasilania. włącz + dom na około 30-40 sekund i zobaczysz, jak w ten sposób wymuszamy ponowne uruchomienie telefonu, aby uruchomił się normalnie.

Samsung Galaxy J5 wyłączony

Niestety jest to coś, co dzieje się w modelach Samsung J5, J5 Prime, J7 i J7 Primenie ma innego wyjścia jak się z tym uporać. Mogło być gorzej i nie mieć rozwiązania, na szczęście jest to w naszym zasięgu i jak zobaczysz w prostych krokach, możemy sprawić, że nasz Samsung J5 znów będzie działał jak nowy i bez żadnych problemów, również na szczęście zdarza się to od czasu do czasu, więc nie nie ma się czym zbytnio martwić.

Samsung Galaxy J5 Prime nie włącza się i nie ładuje, co mam zrobić?

Samsung Galaxy J5 Prime to bez wątpienia jeden z najlepszych smartfonów, jakie możemy znaleźć w katalogu koreańskiej firmy, a prawdą jest, że wielu czytelników konsultuje się z nami w tej sprawie, chcąc poznać więcej szczegółów na jej temat.

I chociaż jego działanie jest zwykle naprawdę dobre, otrzymujemy również komentarze od osób, które zainwestowały w ten terminal, a potem je znajdujemy Nie włącza się lub nie ładuje bez powodu.

Dlatego, Jeśli Twój Samsung Galaxy J5 Prime nie ładuje się lub nie włącza się, czytaj dalej ponieważ pokażemy Ci kilka rozwiązań.

Samsung J5 Prime nie włącza się i nie ładuje

W pierwszej kolejności musimy wyjaśnić tę kwestię, a mianowicie, że chociaż Twój Samsung Galaxy J5 Prime prawie zawsze włącza się lub ładuje normalnie, Będzie też kilka przypadków, w których będziesz mieć problemy.

I chociaż wtedy, gdy Samsung Galaxy J5 Prime nie włącza się ani nie ładuje Większość użytkowników udaje się do serwisu technicznegonie należy tego robić zbyt szybko, ponieważ umożliwi to technikowi wymyślenie usterki i naliczenie fortuny, nie robiąc zbyt wiele.

Dlatego chcemy pokazać Ci kilka rozwiązań, które uważamy za właściwe w takich przypadkach, np. najpierw podjąć trud ładuj Samsunga Galaxy J5 Prime przez około godzinę z oryginalną ładowarką. Jeśli był wyłączony przez dłuższy czas, na wszelki wypadek powinieneś pozwolić mu ładować się trochę dłużej, czyli około dwóch godzin.

Samsung J5 Prime nie ładuje się i nie włącza: rozwiązanie

Po załadowaniu wskazanego przez nas okresu czasu, będziesz musiał wymusić uruchomienie Samsunga Galaxy J5 Primeponieważ możliwe jest, że telefon się zawiesił i musimy jak najszybciej rozwiązać ten błąd.

Aby to zrobić, Jednocześnie naciśnij i przytrzymaj przez kilka sekund przyciski zmniejszania głośności + Home + Zasilaniea kiedy się włączy lub zacznie wibrować, wskazując, że się włączy, zwolnij najpierw przycisk zasilania, a potem pozostałe.

Powinno wtedy pojawić się menu całkowicie w języku angielskim, ale nadal łatwe do zrozumienia, które poinformuje Cię, że musisz Wprowadź pierwszą opcję, tę, która mówi Uruchom ponownie system teraz, aby ponownie uruchomić system. Potem powinno działać bez problemów.

Czy udało Ci się krok po kroku rozwiązać błąd telefonu Samsung Galaxy J5 Prime, który nie ładuje się lub nie włącza się?

dołącz do naszego kanału telegram