Skip to content

Jak odblokować Samsunga Galaxy J7 i J7 Prime

23 de lipiec de 2023

nie możemy temu zaprzeczyć SAMSUNG strzelił gola w środkowym rogu boiska, kiedy wyciągnął rodzinę J z kieszeni J7 jest prawdopodobnie najlepszy smartfon średniej w ostatnich latach. W tym momencie wszyscy wiemy, o co chodzi, jakie to urządzenia, jakie ma cechy, mówiliśmy już w kółko o wszystkich jego modelach. Oczywiście stosunek jakości do ceny jest po prostu imponujący i nie do pobicia. Ale najwyraźniej jest wiele osób, które od czasu do czasu zadają sobie pytanie Jak mogę odblokować samsung j7? Nauczymy cię dalej.

Jak odblokować Samsunga J7

Oczywiście jedną z rzeczy, które większość z nas robi ze względu na prywatność, jest nałożenie jakiejś blokady na telefon komórkowy, czy to hasła, SZPILKA lub wzór itp Problem polega na tym, że z jakiegoś dziwnego powodu w życiu zapominamy hasła lub czegokolwiek, co w nim umieściliśmy, i oczywiście zostajemy z telefonem komórkowym, nie będąc w stanie nic zrobić. Aby rozwiązać ten problem, mamy opcję, która jest znacznie skuteczna i jest to twardy reset.

Co to jest? Zasadniczo chodzi o zresetuj telefon do ustawień fabrycznych i zostaw tak, jakbyś właśnie go kupił, bez pobranych aplikacji, bez niczego, co dodałeś do niego po zakupie, nawet jeśli działał wolno lub zużywał zbyt dużo baterii, czego nie robił na początku, będziesz mógł to rozwiązać w ten sposób.

Dlatego ważne jest, aby pamiętać, że kiedy zamierzamy zrobić twardy reset do telefonu komórkowego usuniemy wszystko, co byśmy do niego dodali, dlatego ważne jest, abyś to zrobił kopia zapasowa lub kopię zapasową wszystkich Twoich danych, zdjęć, filmów itp. Generalnie to co mamy na karcie karta micro SD nie jest w żaden sposób dotykany, ale na wszelki wypadek i zasadniczo jako środek ostrożności byłoby idealnie, gdybyś go wyjął.

Odblokuj Samsunga Galaxy J7

  • Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wyłącz komórkępo wyłączeniu będziemy naciskać zwiększanie głośności + home + zasilanie przez około 10 sekund i zwalniamy.
  • Telefon komórkowy jest włączony i zobaczymy jego specjalny ekran z czarnym tłem.
  • Teraz będziemy nawigować za pomocą klawiszy głośności w górę lub w dół, szukając miejsca, w którym jest napisane „Wyczyść pamięć podręczną/Przywróć ustawienia fabryczne” Naciskamy przycisk zasilania, a następnie klikamy Tak.
  • Kiedy skończymy, będziemy szukać opcji, która mówi „Teraz uruchom system ponownie” i my również dajemy tak.

Zajmie to pierwsze uruchomienie, a następnie rozpocznie się normalnie. Teraz musisz skonfigurować wszystko tak, jak miałeś wcześniej i to wszystko.

Jak łatwo i szybko odblokować Samsunga Galaxy J7 Prime

Czy chcesz wiedzieć, jak łatwo i szybko odblokować Samsung Galaxy J7 Prime? Cóż, w tym artykule nauczymy Cię wszystkich kroków, które musisz wykonać w tego typu bardzo szczególnej sytuacji. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wziąć pod uwagę, jest to, że proces odblokowania Samsunga Galaxy J7 Prime nie różni się zbytnio od tego, który przeprowadzamy z innymi terminalami w Korei Południowej.

Jeśli nie wiesz, czym jest Galaxy J7 Prime, musisz wiedzieć, że jest to smartfon, który ma funkcje 5,5-calowy wyświetlacz 1080p, ośmiordzeniowy procesor 1,6 GHz, 3 GB pamięci RAM, 16 GB rozszerzalnej pamięci wewnętrznej, 13-megapikselowy aparat główny z lampą błyskową LED, 8-megapikselowy aparat przedni, akumulator 3300 mAh, łączność 4G LTE, obsługa dwóch kart SIM i system Android 6.0 Marshmallow.

Odblokuj Samsunga Galaxy J7 Prime

Po dokonaniu powyższych wyjaśnień musimy w każdym razie podkreślić, że kiedy myślimy o Samsungu Galaxy J7 Prime, zawsze możemy zablokować Twoje treści za pomocą kodu PIN, wzoru lub hasła. Problem polega na tym, że jeśli masz Samsunga Galaxy J7 Prime, zablokowałeś go i nie wiesz, jak go odblokować, będziesz musiał poszukać alternatyw.

Będziemy wtedy musieli się nauczyć, jak odblokować Samsunga Galaxy J7 Prime, biorąc pod uwagę, że jeśli tego nie zrobimy, otrzymamy tylko drogi przycisk do papieru, więc czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej. Poza tym musisz wziąć pod uwagę, że będziesz musiał aktywować tryb odzyskiwania lub tryb odzyskiwania. To niezwykle istotna kwestia w tego typu sytuacjach.

Cóż, jeśli nie pamiętasz kodu PIN, wzoru lub hasła, musisz wziąć Samsunga Galaxy J7 Prime i całkowicie go wyłączyć, w tradycyjny sposób, przytrzymując przycisk zasilania przez kilka sekund. Zobaczysz wtedy, że za chwilę, gdy będzie wyłączony, masz możliwość wejścia w ten tryb odzyskiwania, coś, czego oczywiście nauczymy Cię, jak robić dalej.

Aby przejść do trybu odzyskiwania Samsung Galaxy J7 Prime, Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to jednocześnie nacisnąć przyciski zwiększania głośności, ekranu głównego i zasilania. Przekonasz się, że nie jest to zbyt trudne, a za chwilę pojawi się logo koreańskiej firmy Samsung. Przyjrzymy się więc ekranowi trybu odzyskiwania systemu Android.

Będziesz mógł poruszać się po menu, które właśnie pojawiło się na ekranie, i jak zobaczysz, najpierw musisz przejść do opcji „Wyczyść pamięć podręczną / przywróć ustawienia fabryczne”, wprowadzając ją za pomocą przycisku zasilania. zaraz potem, musisz wybrać opcję Uruchom ponownie system teraz, co spowoduje ponowne uruchomienie urządzenia. Zajmie to kilka sekund, ale oczywiście dopiero wtedy odblokowany zostanie Galaxy J7 Prime.

Niektóre inne bardzo częste wyszukiwania i zapytania użytkowników dotyczące tego typu tematów, mają bezpośredni związek z następującymi czynnościami: odblokowanie konta google j7 prime, odblokowanie samsung j7 prime, odblokowanie samsung galaxy j7 prime, odblokowanie j7 prime za darmo, jak odblokować telefon komórkowy samsung j7 bez utraty informacji, jak odblokować j7 prime za pomocą wzoru, jak odblokować j7 prime za pomocą odcisku palca lub odblokować samsung j7 prime za darmo. Wszelkie inne pytania, które masz w tym zakresie, po prostu musisz o to zapytać.

Czy udało Ci się odblokować Samsunga Galaxy J7 Prime w ten sposób krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram