Skip to content

Jak skonfigurować Sklep Google Play, sprawdzić aktualizacje i rozwiązać wszystkie błędy

10 de luty de 2022

W Sklepie Google Play błędy są częstsze niż normalnie, byśmy nie myśleli, ale tak naprawdę są i stają się czasem irytującym problemem, gdy w większości przypadków przyczyna jest inna, prawda jest taka, że ​​wszystkie mają rozwiązanie dość proste i szybko do nadal ciesz się platformą.

Jak naprawić błędy Sklepu Google Play?

Błąd sklepu Google Play

Ogólnie błędy pojawiają się wtedy, gdy potrzebujemy pobrać aplikację lub aktualizację, W tym momencie pojawiają się problemy z wyskakującym okienkiem z niektórymi liczbami, które w większości przypadków są ignorowane i nie ma sposobu, aby zrozumieć, z czym są powiązane.

Napraw błąd Sklepu Google Play

powiedzonka rozwiązania dla wszystkich błędy są proste i szybkie, więc upewnimy się, że problemy mają łatwe rozwiązanie, abyś mógł dalej korzystać z Google Play bez żadnych niedogodności.

Błąd Google Play RH01

W tym problemie zwykle objawia się to w momencie pozyskania informacji z serwera, co nie pozwala nam kontynuować procesu komunikacji. Rozwiązanie: Usuń dane z pamięci podręcznej.

Błąd gry Google Play 944

Jest to obecne, gdy aplikacja jest aktualizowana, to normalne, że są to błędy serwera. Rozwiązanie: Uruchom ponownie urządzenie, ponownie zainstaluj aplikację lub zaktualizuj aplikację.

Błąd Google Play 504

To przeskakuje na nasz ekran wyskakujące okienko, które mówi: „Pobieranie nie mogło zostać ukończone z powodu błędu”. Rozwiązanie: Wyczyść dane z pamięci podręcznej, zrestartuj urządzenie.

Błąd gry Google Play 406

Nie można pobrać aplikacji. Rozwiązanie: Usuń pamięć podręczną.

Nieprawidłowy plik pakietu Google Play

Jest to mało znany błąd, chociaż jest to bezpośredni błąd Sklep Google Play. Rozwiązanie: Wyczyść pamięć podręczną, a jeśli to nie zadziała, zainstaluj aplikację, pobierając ją ze strony programistów.

Błąd RPC Google Play S-5: AEC-0

Ma to miejsce, gdy nie można komunikować się z serwerem, a więc nie można odbierać danych. Rozwiązanie: Wyczyść pamięć podręczną i odinstaluj wszystko ostatnie aktualizacje.

Błąd gry Google Play 403

Dzieje się tak, gdy pobieranie gier jest generalnie niedozwolone z powodu konfliktów, ponieważ to samo konto jest otwarte jednocześnie na innym urządzeniu. Rozwiązanie: Usuń konto telefonu komórkowego lub tabletu, z którego nie musisz pobierać gry, uruchom ponownie urządzenie, dodaj ponownie konto i ponów próbę pobrania.

Błąd Google Play DF-BPA-09

Pomyłka w zakupie jest bardzo częstym błędem, bardziej niż mogłoby się wydawać. Częsty błąd podczas pobierania aplikacji. Rozwiązanie: Przejdź do zakładki Ustawienia usuwają dane z pamięci podręcznej.

Błąd Google Play 101

Nie można pobrać aplikacji ze względu na nadmiar zainstalowanych aplikacji. Rozwiązanie: Usuń aplikacje, które nie są niezbędne i nie są często używane.

Błąd Google Play 923

Uniemożliwia pobranie jakiejkolwiek aplikacji. Rozwiązanie: Nie można pobrać aplikacji podczas aktualizacji Google Play, lepiej poczekać na ponowne uruchomienie mobilny i pobierz.

Błąd Google Play 927

Nie można pobrać z powodu niż w Google Play jest w trakcie aktualizacji. Rozwiązanie: Poczekaj na zakończenie aktualizacji.

Błąd Google Play 495

Wspólne podczas aktualizacji, zainstalować aplikację. Rozwiązanie: Usuń konto Google i dodaj je ponownie.

Błąd Google Play 505

Nie jest to powszechny błąd, ale pojawia się, gdy jedna lub więcej aplikacji mieć te same uprawnienia, co uniemożliwia pobieranie. Rozwiązanie: Sprawdź na liście aplikacji, jeśli jakaś ma podobnego programistę lub nazwę, jeśli już ją znalazłeś, usuń ją.

Błąd Google Play 941

Aktualizacja została przerwana. Poprawka: pamięć podręczna musi zostać wyczyszczona, w przeciwnym razie ponownie zainstaluj Google Play.

Błąd Google Play 921

Nie pozwala na pobieranie aplikacji. Rozwiązanie: Wyczyść pamięć podręcznąmożesz również usunąć dane ze Sklepu Play.

Błąd Google Play 194

podczas pobierania aplikacji jest anulowana. Rozwiązanie: wyczyść pamięć podręczną a jeśli nie zostanie znalezione żadne rozwiązanie, pobierz ze strony programisty.

Błąd Google Play 498

Pobieranie nie jest zakończone, zatrzymuje się w połowie lub rozpoczyna się. Rozwiązanie: Zwykle dzieje się tak, gdy pamięć podręczna jest pełna. w tym celu musimy wyeliminować niepotrzebne aplikacje i zrobić miejsce na telefonie komórkowym.

Błąd Google Play 492

jest to bardzo podobne do 498 nie może zainstalować aplikacji z powodu pełnej pamięci podręcznej. Rozwiązanie: należy usunąć informacje o uruchomionych aplikacjach i wymusić ich zamknięcie. problem wynika z Usługi Google.

Błąd Google Play 413

nie może być zrobione pobiera lub instaluje dowolną aplikację. Rozwiązanie: Przejdź do ustawień Wyczyść dane aplikacji i zatrzymaj je wszystkie, aby zwolnić miejsce w pamięci podręcznej.

Błąd Google Play 481

Błąd konta Gmail. Rozwiązanie: Usuń konta i dodaj je z powrotem.

Błąd Google Play 110

Nie można zainstalować aplikacji. Rozwiązanie: usuń, pamięć podręczną, ponownie pobierz aplikację lub pobierz go bezpośrednio z oficjalnej strony.

Błąd Google Play 919

Nie otwiera aplikacji po pobierz i zainstaluj. Rozwiązanie: Usuń wszystkie niepotrzebne pliki z urządzenia i wykonaj reset.

Błąd Google Play 497

Nie można zaktualizować zainstalowanych aplikacji. Rozwiązanie: wyczyść pamięć podręczną, wyłącz kartę microSD i uruchom ponownie telefon komórkowy.

Z pewnością to jest jeden obowiązkowa aplikacja na Androida Posiadanie go jest niezbędne, aby mieć dostęp do wachlarza opcji i funkcjonalności, które niesie.Mamy nadzieję, że rozwiążesz swój problem.Musisz pamiętać o przestrzeganiu zaleceń co do joty.

błąd w oknie Google Play

Problemy i rozwiązania w Sklepie Google Play

Kiedy mówimy o sklep Google Play, czyli sklep z aplikacjami, który jest domyślnie dostępny na wszystkich urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Android, zwracamy uwagę, że jest to również aplikacja sama w sobie. W rzeczywistości, jeśli z jakiegoś powodu nie masz zainstalowanego Sklepu Google Play na swoim Androidzie, powinieneś wiedzieć, że możesz go pobrać ręcznie.

Cóż, poza tym, tak jak każda inna aplikacja. sklep Google Play może zacząć przedstawiać wszelkiego rodzaju problemy, błędy i awarie, a ogromna ich liczba została z biegiem czasu skomentowana na różnych forach, w sieciach społecznościowych, a także dla osób odpowiedzialnych za Androida, więc dzisiaj mamy również rozwiązania dla wielu te wady.

Jak widać, idea tego artykułu o błędach w sklepie Google Play polega w zasadzie na przedstawieniu najczęściej pojawiających się problemów. na urządzeniach z Androidem. Jeśli napotkasz którykolwiek z błędów, o których wspomnimy poniżej, zobaczysz, że możliwe rozwiązanie faktycznie za nim kryje się, więc zalecamy przeczytanie całego artykułu, aby definitywnie zostawić te błędy za sobą.

Błędy i rozwiązania Sklepu Google Play

Problem Błąd przetwarzania Zakup DF-BPA-09

Jeden z najczęstszych problemów, jakie napotykają użytkownicy, jeśli nie najczęstszy ze wszystkich, jeśli chodzi o sklep z aplikacjami urządzeń mobilnych z systemem Android. O tym musimy podkreślić, że zwykle pojawia się on podczas próby pobrania aplikacji, ale jest to całkowity błąd Sklep Google Play, więc potrzebujemy czegoś więcej niż tylko próbować.

Aby to naprawić, musimy przejść do Aplikacje lub Administrator aplikacji, a zobaczymy, że pojawia się kolumna wszystkich zainstalowanych aplikacji, przewijając do Sklepu Google Play, wprowadzając ją i usuwając dane. Jeśli zauważysz, że po tym nadal nie możesz pobrać aplikacji, następnym krokiem jest próba zainstalowania aplikacji z internetowej wersji Sklepu Google Play powiązanego z tym samym kontem mobilnym.

Błąd 194 problem

Kolejny częsty błąd ze sklepu z aplikacjami na urządzenia mobilne z Androidem, który zwykle pojawia się, gdy próbujemy pobrać którąś z nich, zwłaszcza jeśli chodzi o gry. Tym razem rozwiązanie problemu jest podobne, chociaż zamiast usuwać dane z Sklep Google Play, musimy usunąć jego pamięć podręczną.

Gdy to zrobimy, musimy przeszukać tę samą listę aplikacji, Usługi Google Play lub Usługi Google Play, a także usuń pamięć podręczną, ponownie uruchamiając smartfon po zakończeniu procesu. W takim przypadku zalecamy pobranie najnowszej wersji z dostępnego sklepu Google Play.