Skip to content

Jak uzyskać zwrot pieniędzy za zakup dokonany w sklepie Google Play i odzyskać pieniądze

4 de maj de 2023

Zdarzyło Ci się kiedyś, że kupiłeś aplikację w sklepie Google Play ze względu na pozytywne komentarze, a kiedy ją wypróbowałeś, nie przekonałeś się ani trochę i chcesz zwrotu pieniędzy? Musisz wiedzieć, że to, co kiedyś było sytuacją praktycznie bez powrotu, teraz na szczęście zostało rozważone jako możliwość przez Google dla urządzeń z Androidem.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wrócić aplikacje w Google Play i uzyskać odpowiedni zwrot pieniędzy? Musicie zatem wiedzieć, że jest to jedno z pytań, które nasi czytelnicy zadają nam najczęściej. Prawda jest taka, że ​​w tym konkretnym przypadku powiemy Ci, abyś się nie martwił, ponieważ możesz łatwo poprosić o zwrot pieniędzy w Sklepie Play, jeśli wiesz, jak to zrobić.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wziąć pod uwagę w tym względzie, jest to, że mamy możliwość Sklep Google Play, oficjalny sklep aplikacje Googledokonywać wypłat lub zwrotów w przypadku, gdy nie jesteśmy zadowoleni z aplikacji.

Jeśli chcesz wiedzieć, co musisz zrobić, aby sklep Google Play oferował zwroty lub zwroty aplikacje lub gry, pokażemy Ci kolejne kroki. Obecność sklepu Google Play można pobrać i zainstalować z dowolnego telefonu komórkowego z systemem Android

Jak zwrócić aplikacje w Google Play

Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę w takich przypadkach, jest to, w jakich sytuacjach możesz spotkać się z próbą zwrotu pieniędzy. Musisz wiedzieć, że jest to możliwe tylko w bardzo szczególnych okolicznościach. Na wszelki wypadek tak zakup w sklepie play Nie zostało to zrobione przez właściciela konta lub jeśli zakupiona przez Ciebie zawartość jest problematyczna lub Ci się nie podoba.

W związku z tym powinieneś wiedzieć, że jeśli chcesz zwrotu pieniędzy tylko dlatego, że nie podobała Ci się aplikacja, możliwe, że sprawa zostanie zbadana przez osoby odpowiedzialne za Sklep Play, więc będziesz musiał poczekać na zwrot być korzystne. jeśli udajesz zwracaj aplikacje w sklepie Google Play a Twoja sprawa pasuje do jednego z powyższych, to masz szansę na sukces.

Oczywiście każda okoliczność różni się od pozostałych, np. jeśli dokonałeś nieautoryzowanego lub nieumyślnego zakupu, musisz o tym ostrzec do 65 dni po zakupie. Po powiadomieniu powinni odpowiedzieć Ci ze Sklepu Google Play w ciągu zaledwie 15 minut i rozpocznie się kontakt między stronami. Tam możesz wybrać opcję prośby o przypadkowy zakup lub wadliwe produkty, chociaż czasami może wystąpić pewne opóźnienie.

  • otworzyć Aplikacja Sklep Google Play z Androida lub komputera
  • Przejdź do swojego konta, a następnie do Historia zamówień
  • Spójrz na aplikacja lub gra że chcesz zwrócić i odzyskać wydane na nią pieniądze
  • Kliknij opcję Refundacja aby dokończyć zwrot
  • Poczekaj na oficjalną odpowiedź Google o

Jest niesamowite liczba aplikacjigry i wiele innych rzeczy, które możemy kupić w Sklepie Play, a wszystko to w dość przystępnej cenie, nie wspominając o produktach, które są całkowicie bezpłatne i mają znaczną jakość.

Ale kiedy kupujemy nową aplikację, być może nie jesteśmy zbyt pewni, czy będzie ona dla nas przydatna lub przy wielu okazjach. zostawiamy smartfony Mając już skonfigurowaną kartę i nasze dzieci chcące ściągać gry, kupują je, a kiedy się zorientujemy, jest już za późno. Bez względu na powód, w pewnym momencie będziesz chciał otrzymać zwrot pieniędzy za to, co kupiłeś, a jeśli tak, to nauczymy Cię, jak skłonić Google do zwrotu pieniędzy.

poproś o zwrot pieniędzy google play

Uzyskaj zwrot naszych pieniędzy

Na szczęście zwrot pieniędzy w rzeczywistości jest to dość łatwe i szybkie przede wszystkim pamiętajmy, że mimo wszystko wydajemy ile? Maksymalnie 10 dolarów? To prawdopodobnie nic dla firmy, która zarządza praktycznie całym Internetem, jak jej się podoba, więc ryzyko złej reklamy lub konsekwencji prawnych, które mogłyby mieć, dodane do tego, co powiedziałem wcześniej, sprawia, że ​​​​proces ten jest naprawdę szybki i skuteczny.

Należy wziąć pod uwagę, że również Google ma określone zasady i tylko w tych trzech przypadkach otrzymasz zwrot pieniędzy:

  • Gdy kupujesz kartą, ale nie wyraziłeś na to zgody. Co może obejmować fakt, że został skradziony, a nawet, że go kupiłeś aplikacja przez przypadek.
  • jeśli przedmiotowy zakup nie jest tym, czego oczekiwałeś lub może nie działać na twoim urządzeniu.
  • A zakup przez przypadek lub że kiedy spróbowałeś tego, zdałeś sobie sprawę, że w rzeczywistości to nie jest to, czego potrzebujesz.

jak sam zobaczysz Google w ramach wszystkiego jest dość elastyczny pod tym względem. Pamiętaj, że jeśli pożyczysz komuś swoje konto Google, nigdy nie otrzymasz zwrotu pieniędzy.

Ile masz czasu na zażądanie zwrotu pieniędzy?

Należy wziąć pod uwagę, że w przeszłości zwrot można było uzyskać tylko w ciągu 15 minut kup aplikację, dość absurdalny czas, ponieważ wiele osób kupuje ten sam, a potem z różnych powodów może nie testują go w tej chwili, a przynajmniej nie szczegółowo.

kup sklep play

Obecnie czas to siedem dniwięc teraz, jeśli masz wystarczająco dużo czasu, aby wypróbować tę aplikację i tym samym zdecydować, czy chcesz otrzymać zwrot pieniędzy, czy nadal się nią cieszyć.

Jak dokonać zwrotu pieniędzy

Należy coś wziąć pod uwagę, a mianowicie, że jeśli poprosisz o zwrot pieniędzy w ciągu pierwszych dwóch godzin, zrobisz wszystko od ten sam sklep z zabawkami. W przypadku więcej niż to już się stało, należy wypełnić formularz online, w przypadku nieautoryzowanych zakupów formularz jest obowiązkowy.

Aby poprosić o zwrot pieniędzy, wystarczy, od Sklep Play, przejdź do części menu, następnie do rachunków, a stamtąd do historii zamówień.

Jeśli chodzi o formularz online, w tym celu należy przejść do tej strony internetowej Google i wprowadzić wymagane dane.

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że kupiłeś aplikację Sklep Google Play ze względu na pozytywne komentarze, a potem, kiedy go wypróbowałeś, nie przekonał cię ani trochę i chcesz zwrotu pieniędzy? Musisz wiedzieć, że to, co kiedyś było sytuacją praktycznie bez powrotu, zostało na szczęście rozważone jako możliwość przez Google dla urządzeń z Androidem, więc lepiej przeczytaj ten artykuł.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jeśli jeszcze tego nie widziałeś, jest to, że na swojej oficjalnej stronie internetowej ze Sklepu Google Play informujemy, że „Jeśli zwrócisz przedmiot, który kupiłeś w Google Play, możesz otrzymać zwrot pieniędzy.

Zapoznaj się z odpowiednią sekcją poniżej, aby zapoznać się z naszą polityką i informacjami o tym, jak to zrobić zażądać zwrotu.

Notatka: możemy odrzucić prośby o zwrot pieniędzy, które wydają się nadużywać naszych procesów.

Jak powiedzieliśmy, jeszcze nie tak dawno byłaby to sytuacja raczej niekomfortowa, ze względu na niemożność odnalezienia Google ręce odpowiedź zgodnie z tym problemem, ale przed ciągłymi prośbami użytkowników, w końcu firma zajmująca się wyszukiwarką podjęła działania w tej sprawie, aby zaoferować nam odpowiedź, a dziś chcemy pokazać, jak działa ten system.

Złóż zamówienie Zwrot pieniędzy Google Play

odzyskać moje pieniądze

Cóż, teraz wiesz, że istnieje szansa na odzyskanie pieniędzy, które złożyłeś we wniosku, który nie do końca cię przekonał, a jednak musisz również wziąć pod uwagę, że jeśli chcesz je odzyskać, lepiej działasz szybko. I to jest to, że chociaż Google dodał system cashback, który naprawdę działa, jeśli się nie pospieszymy, możemy stracić pieniądze na zawsze.

Rzeczywiście, średni czas, jaki Google oferuje nam na rozwiązanie problemu i skontaktowanie się z serwisem zwrotów, to zaledwie dwie godziny po zakupie danej aplikacji. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to uzyskać dostęp do Sklepu Google Play, o którym tyle razy rozmawialiśmy, przejść do strony konkretnej aplikacji i poszukać przycisku „Refundacja” albo „Refundacja„.

Niestety musimy powiedzieć w związku z tym, że jeśli nie widzisz przycisku przed sobą, oznacza to, że minęły twoje dwie godziny i nie zostanie on już zwrócony. pieniądze, które wydałeś w tej aplikacji, niezależnie od tego, jak dużo lub mało to było. Z kolei jeśli pieniądze zostaną Ci zwrócone, gdy ponownie kupisz tę samą aplikację, aby dać jej drugą szansę, nie będziesz w stanie odzyskać pieniędzy, więc nie ma powodu, aby bawić się w system.

uzyskaj zwrot pieniędzy za zakupy Google

A jeśli minęły dwie godziny?

Powiedzieliśmy już wcześniej, że kwestia dwóch godzin jest dość ważna, ponieważ nie zwiększa, ale zapewnia nasze szanse na odzyskanie pieniędzy, ale w przypadku, gdy nie miałeś czasu, aby wypróbuj aplikację przed i nadal chcesz sprawdzić, czy masz na to szanse Google zwróci ci to, co wydałeś, musisz wiedzieć, że możesz skontaktować się z twórcą aplikacji, aby uzyskać drugą szansę na odzyskanie tych pieniędzy.

Powinieneś wtedy wytłumaczyć sobie, że jesteś nieco rozczarowany, ponieważ ich produkt nie jest tym, czego szukałeś, a jeśli masz szczęście, ten programista zwróci ci pieniądze, ale tutaj Google to już nie ma nic do rzeczy.

Aby móc wykonać tę drugą, o której wspominaliśmy wcześniej, musisz przejść do strony twórcy danej aplikacji, poszukać wszystkich informacji i danych kontaktowych oraz e-mail do którego się komunikować

Pamiętaj, że musisz wysłać wiadomość jak najbardziej przyjazną i wyjaśniającą, ponieważ tylko tak można to zrobić przekonać dewelopera że chcesz odzyskać swoje pieniądze, ponieważ jego aplikacja Cię nie satysfakcjonuje.

Z drugiej strony wielu czytelników pytało nas, czy istnieje możliwość odzyskania pieniędzy za wewnętrzne zakupy, które ma wiele aplikacji i gier, tzw. „w aplikacji”, i niestety musimy powiedzieć, że w takich przypadkach jest nam znacznie trudniej uzyskać pozytywną odpowiedź niż we wspomnianych przypadkach.

Zostań z nami i dowiedz się, jak pobierać, instalować i aktualizować Usługi Google Play na Androida do najnowszej wersji. Czy udało Ci się zwrócić aplikacje w Graj w Google i otrzymać zwrot pieniędzy za pomocą tej sztuczki?

dołącz do naszego kanału telegram