Skip to content

Lista wszystkich roślin z Plant vs Undead – Poznaj wszystkie szczegóły

20 de wrzesień de 2021

Ogromny świat w grze Plant vs Undead ma ogromną różnorodność postaci i roślin, każda z nich skupia się na określonej cesze, ta specyfika czyni je wyjątkowymi i innymi, wszystko zależy od ich typologii.

Uwzględnienie wszystkich szczegółów związanych z tymi roślinami pozwoli użytkownikom w wielu przypadkach na generować za ich pośrednictwem dochód i znajdź elementy, które mogą je wzmocnić. Wkrótce przedstawimy Ci wszystkie niezbędne szczegóły.

Jakie są rodzaje roślin w grze Plant vs Undead?

Rośliny, które są częścią tej platformy, można znaleźć na rynku Plant vs Undead i są one podzielone na 9 różnych ich rodzajów, którymi są: światło, ogień, ciemność, elektro, lód, wiatr, pasożyt, woda i metal.

Oprócz tych typów mogą być również wyświetlane w typach rzadkości, które są podzielone na cztery i są to: mityczny, niezwykły, rzadki i pospolity. Każda z nich ma różne poziomy, które będą generować różne dochody, a także inne zupełnie inne sytuacje.

Jak zarabiasz na roślinach w Plant vs Undead?

Po dokonaniu pierwszej inwestycji i w przypadku podjęcia decyzji o byciu rolnikiem na platformie ustalenie zysku zakładu jest bardzo proste i zależy wyłącznie od podlewać wraz z godzinami składającymi się na miesiąc.

W zależności od zakładu zysk będzie, np. w przypadku pasożytniczej rośliny mówi się o zysku na poziomie około 620$ miesięcznie, co pozwoliłoby odzyskać główną inwestycję w przypadku 1200.

Chociaż istnieją inne sposoby zarabiania pieniędzy oprócz podlewania ich, poprzez opiekę nad nimi lub zdarzenia pogodowe, jest to najbardziej podstawowy sposób, w jaki można osiągnąć dochód.

Jakie optymalizatory wzrostu i produkcji mogę zastosować w moich zakładach?

Każda ze srebrników jest w stanie generować zupełnie inny zysk w zależności od czasu i innych elementów, które go uzupełniają, dlatego wybór tych, które są najbardziej odpowiednie, pozwoli na znacznie wyższy dochód.

Sztuka słonecznika

Ten optymalizator działa przez około 3 dni, czego efektem jest 250 LE na każde 72 godziny, co daje zerową szansę na opadnięcie nasion pomimo użycia znacznie większych doniczek. Jest to roślina tymczasowa.

Słonecznikowa mama

Koszt tego wzmocnienia wynosi 200 LE i ma taki sam wpływ na drzewo matki, jak dałby ci 850 LE za każde 144 godziny, dając w ten sam sposób zerową możliwość wysiewu nasion nawet przy większych doniczkach.

Czy ważne jest, aby wziąć pod uwagę kolejność pogody w Plant vs Undead?

Pogoda jest ważnym szczegółem dla wygranych i samej gry, ten element musi być brany pod uwagę i użytkownicy muszą go brać pod uwagę, ponieważ może pomóc zarówno zwiększyć pożądane korzyści, jak i je zmniejszyć.

Zatem, uważność na kalendarz cykli meteorologicznych pozwoli uniknąć strat lub wykorzystać każdą z nich na osobistą korzyść, biorąc pod uwagę, że jej czas trwania mieści się w 24 godzinach ważności, w tym samym czasie, w którym nastąpi wzrost zgodnie z procentem wskazanym przez wydarzenie.
uwzględnij porządek meteorologiczny w roślinach vs nieumarłych

Ile średnio zarabiają rośliny Plant vs Undead?

Wygrana w Plant vs Undead może być postrzegana jako bardzo prosty element, w niektórych przypadkach może być tak, że wiele pasożytniczych roślin generuje około 600 $ w ciągu miesiąca, przy samym tylko procesie ich podlewania.

Teraz to jest to cena, która zawsze się zmienia, co wynika ze zmiany, jaką przechodzi USP na rynku, kiedy przechodzi z LE do tego, więc to, co dziś można ulokować w tej cenie za kilka tygodni, może mieć wyższy zysk.

Ten rodzaj wzmocnienia różni się również w zależności od rodzaju rośliny, wzmacniaczy i innych czynników, które ją otaczają, z których każdy podnosi swoją wartość dla użytkownika.