Skip to content

Jak nauczyć się grać w Plant vs Undead z telefonu komórkowego — samouczek

20 de wrzesień de 2021

Kto nie chciałby spędzać godzin zabawy przed komputerem lub telefonem komórkowym, grając w grę i zarabiając na tym. I to jest obecny przypadek, w którym bardzo popularne gry, takie jak Axie Infinity czy Plant vs Undead, płacą za grę kryptowalutami. Ale czy wiesz, co musisz zrobić, aby? grać w Plant vs Undead ze swojego smartfona?

Prawda jest taka, że ​​boom, jaki przeżywają kryptowaluty i działanie Bitcoina, pozwoliły przenieść tę modalność na gry. I możesz zarabiaj tego typu aktywa dzięki początkowej inwestycji, przynosząc niesamowite zyski. Chociaż należy zauważyć, że Plant vs Undead wyróżnia się na tle innych gier tego typu, ze względu na niewielkie inwestycje, które musisz wnieść.

Konieczne będzie, aby ty tylko wnosisz minimum 5 PVU do gry PVU to kryptowaluta, której używa gra, a ty z kolei wymieniasz ją na LE. W ten sposób możesz kupić trochę roślin i narzędzi, które pozwolą ci rozpocząć grę. Od czasu jej powstania do tej pory wprowadzono pewne ulepszenia, aby gra była samowystarczalna.

Jakie są tryby gry dostępne w grze?

Nauka gry w Plant vs Undead i zarabianie pieniędzy jest bardzo łatwa, a teraz mają tę zaletę, że mogą to zrobić z telefonu komórkowego. Musisz tylko wiedzieć, że ta interesująca i lukratywna gra ma na razie dwa tryby gry. Pierwszym z nich jest tryb farmera, a drugim tryb ogrodnika i wyjaśnimy to poniżej.

Rolnicy

Tak zwani Farmerzy lub Farmerzy to ci gracze, którzy kupują nasiona o koszcie 100 PVU. Dość wysoka liczba, jeśli wiemy, że cena tokena wynosi dziś 11,66 USD. Pamiętaj, że wartość tego krypto jest zmienna i może rosnąć lub spadać w zależności od trendu rynkowego.

Oprócz nasion możesz kupić rośliny, które mają specjalne właściwości i ich ceny wahają się od 105 do 550 PVU. Jak widać, ten tryb gry jest trochę drogi, ale zyskowność jest bardzo wysoka, do rzeczy że możesz odzyskać inwestycję w 2 miesiąceGdy zdobędziesz swoje rośliny lub nasiona, musisz je podlewać i odstraszać wrony, aby mogły produkować LE.

ludzie grają w telefon komórkowy

Ogrodnicy

Tryb Ogrodnika to ten, który pozwala grać przy niższych nakładach inwestycyjnych, ponieważ za pomocą zaledwie 5 PVU można rozpocząć uprawę około 58,3 USD. Po wejściu musisz wymienić swoje 5 PVU na 350 LE (energia świetlna), która jest walutą gry. A te zasoby Wymień je na mamę słonecznika (mamę słonecznika) że posadzisz na swojej wolnej ziemi, musisz też kupić wodę do jej nawadniania i strachy na wróble.

Powinieneś również porównać małą doniczkę do posadzenia tymczasowej rośliny, ponieważ wystarczy na 6 dni. Pod koniec tego czasu otrzymasz 850 LE, a z tą ilością LE ponownie zainwestujesz w pierś słonecznika, wodę, stracha na wróble, doniczkę, ale także będziesz mógł pozyskać sadzonkę słonecznika (sadzonka słonecznika) aż będziesz mógł mieć ogród z 1 mamą słonecznika i 5 sadzonkami, przy czym ta ostatnia trwa 3 dni.

Jak mogę grać w Plant vs Undead na urządzeniu mobilnym?

Teraz można grać z urządzenia mobilnego Plant vs Undead wygra PVU i wymień je na prawdziwe pieniądze. Musimy pamiętać, że wcześniej została uruchomiona wersja beta, która pozwalała grać z telefonu komórkowego, ale nie wygrywałeś prawdziwych pieniędzy.

Teraz, gdy wiemy, że jeśli możesz grać i zarabiaj na naszym smartfonieZobaczmy więc, co powinniśmy zrobić na każdym urządzeniu. Konieczne jest wyjaśnienie, że można to zrobić z systemu Android lub telefonu współpracującego z systemem operacyjnym iOS.

młoda gra przy stole

Zainstaluj PVU na urządzenia z systemem Android

Do graj w Plant vs Undead na swoim Androidzie musisz zainstalować rozszerzenie o nazwie Metamask, które jest wirtualnym portfelem. I należy go pobrać z przeglądarki kompatybilnej z tym Portfelem, czyli Yandex with Protect. Może być konieczne przełączenie przeglądarki w tryb pulpitu, aby można było dodać rozszerzenie Metamask.

Po zakończeniu procesu instalacji tego rozszerzenia musisz zarejestrować się w Metamask i zalogować. W ten sposób możesz wejść na oficjalną stronę Plant vs Undead ze swojego smartfona i zacząć grać. Następnie kliknij przycisk Farma lub farma wymień swoje PVU na LE i zaczynasz rosnąć w swoim ogrodzie.

Graj z telefonu z systemem iOS

Aby zagrać w Plant vs Undead na urządzeniach z systemem iOS, musisz najpierw zainstalować przeglądarkę Yandex z App Store, jeśli jej nie masz. Ponieważ z tej przeglądarki będziesz mógł pobierać wirtualny portfel Metamask. Po wykonaniu tego kroku musisz utworzyć konto lub zaimportować konto, które już zarejestrowałeś.

Następnym krokiem jest przejście do strony głównej Plant vs Undead i rejestracja, w tym celu możesz zalogować się na swoje konto Metamask. Teraz konieczne będzie tylko to wymień swoje 5 PVU na 350 LE i możesz kupić swoją pierwszą mamę słonecznikową, a także instrumenty potrzebne do wykonywania pracy ogrodniczej.

chłopiec komputer grający w roślinę kontra nieumarli

Jak działają ziemie i rośliny w grze?

Musimy zrozumieć, że zarówno ziemie jak rośliny są niezbędnymi elementami w grzeZ jednej strony ziemia pozwoli nam wyhodować więcej roślin matecznych lub drzew. Posiadanie więc ograniczenia co do ilości roślin matecznych i drzew, które można w nich sadzić zgodnie z ich cechami, jest następujące:

 • Ziemia z elementem nazywana jest pospolitą i możesz posadzić 3 drzewa macierzyste i 20 roślin.
 • Ziemia, która ma 2 żywioły, nazywana jest rzadką i można posadzić 4 drzewa macierzyste i 25 roślin.
 • Ziemia z 3 żywiołami nazywana jest rzadką i możesz posadzić 5 drzew matecznych i 30 roślin.
 • Ziemia z 4 żywiołami nazywana jest mistyczną i możesz zasadzić 7 drzew macierzystych i 40 roślin.

Te ziemie możesz je otrzymywać losowo! i mają procent wyglądu, który różni się od 60% zwykłych, a 29% rzadkich. 10% rzadki i 1% mistyk, chociaż można kupić te ziemie za nieco wyższą cenę z Rynku.

grać na klawiaturze komputera

Jeśli chodzi o rośliny, to są to te oferowane przez LE, które później zmienimy na PVU, każda roślina może nam zaoferować ilość LE na interwał czasowy. Począwszy od 60 godzin, 72, 90, 120, 144, 240 itd. Ale wszystko to zależy od rodzaju rośliny i rzadkości tej rośliny, które są następujące: Rodzaje roślin to 9:

 • Ogień
 • Elektro
 • Ciemny
 • Metal
 • Wiatr
 • Lekki
 • lód
 • Pasożyt
 • Woda

Ale trzeba też wspomnieć, że w grze oprócz dziewięciu pięter również istnieją rzadkości, które wynoszą 4:

 • Pospolity
 • Rzadki
 • Mistycyzm
 • Dziwne

dołącz do naszego kanału telegram