Skip to content

Jak uprawiać ziemię w roślinach kontra nieumarli, aby szybciej zarabiać pieniądze?

10 de wrzesień de 2021

Plant vs Undead to gra, która staje się coraz bardziej popularna i to z tego prostego powodu, że pozwala zarabiać pieniądze podczas gry. Jak we wszystkich tego typu grach, wykonując czynności w grze, zdobywasz rodzaj tokena, który możesz później wymienić na pieniądze, ale najpierw musisz wiedzieć jak uprawiać ziemię, aby szybciej zarabiać.

Jedna z rzeczy, które najbardziej przyciągają uwagę w Plant vs. Nieumarły co? możesz zarobić przy bardzo małej inwestycji. Coś, czego nie możesz zrobić w innych grach, takich jak Axie Infinity, ponieważ musisz kupić drużynę za ponad 300 $. Chociaż istnieje inny sposób na grę bez inwestowania czegokolwiek, ale jest to bardzo trudne i jest to uzyskanie jednego ze słynnych stypendiów.

W przypadku Plant vs Undead minimalna inwestycja, jaką możesz zainwestować i zacząć się rozwijać twoje rośliny są z 5 PVU. PVU to token, którego używa gra i który ma zmienną cenę, która obecnie wynosi 12 USD. Dlatego z inwestycją w wysokości 60 $ możesz wejść iw ciągu kilku tygodni odzyskać inwestycję i uzyskać zyski.

Jakie misje mają zostać wykonane i ile pieniędzy przyznają?

Gra przeszła kilka poważnych zmian w pewien sposób jak możesz grać i wygrywać pieniądze osiągając obecną formę i jest to znane jako Gospodarstwo 2.5. Chociaż oczekuje się, że w niedalekiej przyszłości zostanie zaimplementowany nowy tryb, na razie można w niego grać zarówno w trybie farmera, jak i w trybie ogrodnika.

Jako ogrodnicy

Zostań ogrodnikiem w Plant vs Undead to jedna z modalności, z której korzysta większość graczytak mało pieniędzy, aby zacząć. A w tym przypadku mówimy o 5 PVU około 60 USD przy obecnej cenie 12 USD za każdy PVU. Po wejściu do gry musisz wymienić swoje PVU na LE, czyli walutę używaną w grze.

Następnie musisz użyć tych LE, aby zdobyć swoją pierwszą roślinę przejściową, w grze są 2 rodzaje tych roślin. Mama słonecznika lub mama słoneczników, które trwają 144 godziny i Sadzonka słonecznika lub frajerów, które trwają 72 godziny. W grze dostaniemy również stałe rośliny, ale te kosztują ponad 100 PVU.

podekscytowany grający mężczyzna

Pierwszą rośliną, którą powinieneś porównać, jest słonecznikowa mama Kosztuje to 200 LE, mały garnek 50 LE, woda do nawadniania 50 LE i odstraszanie ptaków 20 LE. Przy tej początkowej inwestycji w wysokości 320 musisz poczekać 6 dni, aby otrzymać nagrodę za opiekę nad twoją rośliną, która wyniesie 850 LE. Teraz musisz powtórzyć te kroki, ale używając ich LE konieczne jest zdobycie nowej piersi słonecznika i odrostów, które możesz.

W ten sposób możesz mieć kompletny ogród składający się z 5 sadzonek i piersi. Celem jest uzyskanie jak największej ilości LE, abyś mógł wymienić je na 100 lei, a te na stałą roślinę, frajery dają Ci zysk 250 le przez 72 godziny.

Bycie rolnikami

Jeśli wejdziesz do Plant vs Undead i chcesz grać w trybie farmera, konieczne będzie zainwestowanie znacznej kwoty pieniędzy. Jeśli się uwzględni każda wspólna roślina może z łatwością przekroczyć 105 PVU a my mówilibyśmy o ponad 1200 $ przy dzisiejszej cenie. Ale są zakłady, które mogą osiągnąć 400 lub 500 PVU, wyobraź sobie inwestycję.

Możesz także kupić nasiona który kosztuje 100 PVU, zaletą tej opcji jest to, że za tę cenę można dostać dowolną roślinę. Będąc tym lodem, pasożytniczym lub mistycznym, a te ostatnie przekraczają 500 PVU. Kiedy już zdobędziesz swoją roślinę, musisz tylko o nią dbać, a to oznacza podlewanie i odstraszanie wron.

gra komputerowa na klawiaturze

W zależności od posiadanych roślin, co jakiś czas oferuje ci nagrodę, która może wynosić na przykład 1235 LE co 240 godzin. Oznacza to, że za 30 dni w miesiącu będziesz miał 3705 LE i wiedząc, że każde 100 LE to 1 PVU. Miesiąc z tą rośliną mielibyśmy 37,05 PVU przy obecnej cenie tokena na poziomie 12 USD, będzie to 444,6 USD.

Ile kosztuje każde ziarno w grze?

Jest pewna informacja, że ​​gracze wchodząc do Plant vs Undead powinni wiedzieć, jakie są ceny roślin-matek lub drzew. Ta cena jest zmienna i będzie zależeć od ceny obsługiwanej na rynku lub w Rynek. Ale w przypadku ceny nasion są one zawsze stałe i kosztują 100 PVU.

Jest też inna mechanika, która nam pozwoli zdobądź nasiona bez konieczności ich kupowania za PVU i zbiera frajerów. Można je zdobyć poprzez Sun Box lub solar box, ale także wymieniając LE, za każde 100 LE dają nam sadzonkę, a gdy zdobędziemy 100 z nich możemy bez problemu wymienić je na 1 nasionko.

Jak działa mechanika zbierania nasion?

Możliwość zdobycia lub zebrania nasion jest bardzo ważna w grze, ponieważ w ten sposób pozwoli nam to powiększyć nasze gospodarstwo. Zgodnie z nową modalnością, która została niedawno zaimplementowana, każdy gracz będzie musiał mieć w swoim portfelu 4 PVU, aby na Twoim koncie był włączony przycisk „Odbierz nasiona” i możesz odebrać nasiona.

chłopiec grający na PC

Zarówno rośliny, jak i drzewa mateczne 24 godziny będą miały 2% szans na upuszczenie nasion. Ale musimy tutaj zwrócić uwagę, aby powiedzieć wam, że prawdopodobieństwo, że wasze rośliny-matki i drzewa wydadzą nasiona, wzrosną w zależności od pewnych czynników. Będziesz miał 4% na synergię światła, czyli lekką roślinę w krainie światła, a jeśli użyjesz dużych doniczek, prawdopodobieństwa wzrosną o 2%.

Jakie są powody, dla których nie możesz uprawiać roli?

Popularność Plant vs Undead jest taka, że ​​społeczność graczy wchodzących na platformę rośnie. I teraz powtarza się, że wielu użytkowników tej gry ma problemy z wejściem. Coś, co może być bardzo problematyczne, a zwłaszcza z grupami i harmonogramami, które wdrożyli.

Ale dzięki nowemu Wersja gry La Farm 2.5 grupy te zostały wyeliminowane i można wejść o każdej porze dnia. I czekamy na nowość, która czeka nas od 12 września wraz z wdrożeniem „Drzewa Świata”. Ale mimo to możesz mieć pewne trudności z wejściem i hodowlą, a wśród głównych powodów mamy:

Dzienny limit

Ustalono, że wejść na platformę o określonej godzinie zgodnie z grupą, która cię dotknie. I że miałby również limit liczby graczy w tym okresie, ale teraz z nową modalnością, która została wyeliminowana. Może się zdarzyć, że gdy platforma zostanie nasycona, wyświetli się komunikat „Farm w trakcie konserwacji”.

pieniądze do gry na telefon komórkowy

Problemy z wersją beta

Jeden z powtarzających się problemów Plant vs Undead w wersji beta była to awaria serwerów, dlatego zawsze wyświetlany był komunikat o konserwacji. Ze względu na powolną reakcję serwera pojawiły się również problemy z rozpoznaniem wpłaty lub zmianą PVU na LE lub odwrotnie.

Ale najwyraźniej nadszedł koniec fazy beta gry i wkraczamy w jej najbardziej stabilną wersję, w której istnieje realna obietnica korzystania z mocniejszych i solidniejszych serwerów. Dzięki temu Twoi gracze mogą wejść o każdej porze dnia i bez problemu uprawiać farmę. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej lukratywnej grze, zapraszamy do przeczytania artykułu, jak grać w Plant vs Undead i wygrywać pieniądze.