Skip to content

Czy naprawdę opłaca się grać w Plants vs Undead? – Jak generowane są zyski?

12 de wrzesień de 2021

W dzisiejszym świecie kwitnie poszukiwanie gier, które przynoszą zyski i oferują graczom szereg korzyści. A ta misja z pewnością doprowadzi ich do Plant vs Undead.

Ta gra kwitnie w ostatnich dniach, a jej tryby gry i łatwość inwestowania umożliwiają generowanie zyskownego zysku dla graczy.

Z tego powodu wyróżnia się jako wybór wielu użytkowników, którzy chcą dokonać minimalnych inwestycji i wyobrazić sobie zyski z upływem tygodnia, a poniżej przedstawiamy wszystkie szczegóły.

Jak zacząć grać w Plant vs Undead?

Najważniejszą rzeczą do rozpoczęcia w grze jest zainwestuj co najmniej 5 PVU, jest to kryptowaluta, którą rządzi Plant vs Undead. Cena tego waha się, ale około 15 dolarów. A do tego musisz kupić tokeny, które w końcu w grze zostaną zamienione na LE.

Należy pamiętać, że chociaż dozwolone jest korzystanie z wielu kont, obowiązują one szereg zasad, które ograniczają się do dwóch na urządzenie routera, co jest bardzo ważnym szczegółem, który należy wziąć pod uwagę.

Jakie tryby gry obsługuje Plant vs Undead?

Ta gra obsługuje bardzo proste i łatwe tryby dla graczy, którzy potrafią podzielone na dwa kluczowe punkty– Każdy gracz nosi drzewo macierzyste i maksymalnie 8 unikalnych roślin, umiejscowienie każdej rośliny jest ważne, ponieważ zapewniają one synergię.

Oprócz tych dwóch prostych elementów są jeszcze inne, takie jak: tryb rolnika i ogrodnika, każdy z tych trybów pozwala im szybko osiągnąć swoje cele.

W jaki sposób generowane są zyski dzięki grze wideo Plant vs Undead?

Ze względu na dynamikę gry, jest to bardzo proste i bezpłatne, jest to gra, w której możesz otrzymywać nagrody, które generują zyski dla użytkowników, można je znaleźć w różnych trybach.

Bycie rolnikiem

Chociaż jest to jeden z najbardziej skomplikowanych sposobów na start dla nowych graczy, zalicza się do najbardziej dochodowych dla graczy, biorąc pod uwagę, że w zależności od ziemi i unikalnych roślin cena rynkowa będzie wysoka.

Jak ogrodnik

Jest to sposób, który pozwala generować dochody i zyski w znacznie prostszy sposób poprzez podlewanie roślin, gonienie wron, ochronę roślin przed żywiołami i wspomaganie ich rozwoju.

Nagrody będą zależeć od czasów, w których wykonywane są określone czynności, powodując, że wspomniany dochód w LE może zostać zamieniony na PVU.

Który z dwóch jest najbardziej opłacalny dla standardowych użytkowników?

Rozpoczynając grę w Plant vs Undead tryb najbardziej opłacalny dla użytkowników, zarówno standardowy, jak i nowy, to jest tryb ogrodnika, jego minimalna inwestycja umożliwia użytkownikom przeglądanie dochodów podczas wykonywania różnych czynności.

Jak mogę użyć ulepszeń, aby zwiększyć swoje zarobki w Plant vs Undead?

Wzmacniacze pozwól wzrost przychodów i zysków każdemu z użytkowników, każdy z nich pozwoli na produkcję LE przez określony czas/godziny. Możesz kupić kilka z nich, gdy tylko rynek będzie dostępny w Plant vs Undead.

jak korzystać z power-upów i zwiększyć swoje zarobki

Słonecznikowa mama

To wzmocnienie kosztuje 200 LE i ma wpływ na drzewo matki, co dałoby 800 LE za każde 144 godziny, co odnosi się do zerowego prawdopodobieństwa opadnięcia nasion, nawet przy użyciu większych doniczek.

Sztuka słonecznika

Przy czasie działania 3 dni, koszt tego wzmacniacza wynosi 100 LE iw efekcie daje 250 LE na każde 7 godzin, również zerowe prawdopodobieństwo opadania nasion, nawet przy użyciu większych doniczek.

Cykle pogodowe

Każdy z cykli pogodowych będzie albo zwiększyć lub zmniejszyć produktywność roślin, który ma miejsce w ciągu 24 godzin obowiązywania tego zdarzenia.

Co więcej, te wydarzenia nie powtórzą się do 2 dni po poprzednim, co oznacza, że ​​w przypadku „księżyca” w czwartek powtórzenie nie byłoby widoczne przynajmniej do niedzieli.