Skip to content

Jak zostać rolnikiem w grze Plant vs Undead — Kompletny samouczek

21 de sierpień de 2021

Gry NFT są w dzisiejszych czasach bardzo modne, każdego dnia pojawiają się nowe projekty, które rozwijają gry wideo, które nagradzają swoich użytkowników tokenami NFT lub ułamki kryptowalut w ich łańcuchach blockchain. To sprawia, że ​​doświadczenie gracza jest zasilane niezwykle atrakcyjną i dochodową nagrodą finansową.

Jedną z najpopularniejszych obecnie gier NFT jest Plant vs Undead, gra wieloosobowa oparta na blockchainie kryptowaluty Ethereum, gra wideo natychmiast przypomina nam znaną na całym świecie grę Plants przeciwko zombie z 2009 roku, gra toczy się w świecie zwanym Planet Plants bity przez zwierzęta zwane nieumarłymi (nieumarłymi).

Czego potrzebuję, aby zostać rolnikiem w Plant vs Undead?

Jednym z trybów gry w Plant vs Undead jest bycie rolnikiem, na tę aktywność składa się kup nasiona w grze wideo, aby uzyskać roślinyTe nasiona mają koszt, który musisz pokryć prawdziwymi pieniędzmi poprzez zakup PVU. który jest symbolem gry wideo. To ziarno zostanie zasiane na jednym z 6 pól farmy, które gra daje nam za darmo.

Inwestycja w nasiono do drzewa wynosi 100 PVU, możemy sprawdzić wartość PVU na stronie rynku kryptowalut, takiej jak Coingecko.

Te rośliny będą cierpieć z powodu ponad 20 stanów pogodowych, oprócz 4 różnych sezonów, co bezpośrednio wpłynie na jego rozwój i produkcję.

Inny sposób na bycie farmerem w grze Plants vs Undead jest znacznie tańszy a to będzie wymagało od nas jedynie zainwestowania przynajmniej 5 PVU kupić przedmioty potrzebne do pracy ogrodnika na cudzym gospodarstwie. Wszystko to możemy zrobić z sekcji „Gospodarstwo rolne” wewnątrz gry.

Ile minimalna kwota PVU wydaje się być rolnikiem w Plant vs Undead?

Jeśli chcesz być rolnikiem i mieć co najmniej jedno ziarno do zasadzenia pierwszego drzewa na własnej farmie, koszt nasion to 100 PVU. Jeśli z drugiej strony chcesz być ogrodnikiem, minimalna inwestycja to 5 PVU na zakup narzędzi, wody i strachów na wróble, niezbędnych elementów do pielęgnacji drzew innych rolników.

Jakie działania wykonuje rolnik w grze Plant vs Undead?

Zadaniem rolnika lub ogrodnika jest: odwiedzaj ziemie innych graczy, aby zachować ich rośliny trzymaj kruki z daleka, podlewając je wodą i chroniąc przed nieumarłymi. Kiedy ogrodnik wykonuje tę czynność, otrzymuje określoną ilość LE, która jest walutą używaną w grze, za te LE będziesz musiał kupić więcej zapasów i narzędzi, aby dalej dbać o rośliny innych rolników.

Chodzi o to, aby zebrać wystarczającą ilość LE, aż uzyskasz kwotę odpowiadającą PVU, aby pokryć koszt co najmniej jednego nasiona i móc zasadzić swoje pierwsze drzewo. Jedno PVU to 100 LE.

działalność prowadzona przez rolnika pvu

Jakie jest maksymalne podlewanie i strach na wróble, które możemy wykonywać codziennie w Plant vs Undead?

W chwili pisania tego tekstu maksymalnie 15 nawadniań dziennie a strachy na wróble pojawiają się losowo co 2-3 godziny, ale ogrodnik może straszyć wrony 5 razy dziennie.

Jakie są ceny materiałów potrzebnych do posiadania własnej farmy w Plant vs Undead?

Jeśli chcesz zainwestować w tę grę i nabyć wystarczającą liczbę PVU, aby mieć własną farmę z drzewami i uzyskaj maksymalne zyski ze swoich drzew w świecie Plants vs Undead, ceny są następujące:

Grunt

Możesz kupić małą doniczkę rozpocząć hodowlę za cenę 20 LE, ta doniczka będzie jednorazowa, nie da się w niej wyhodować kilku nasion i wytrzymuje 10 dni.

Posiew

Koszt nasiona dla twojej pierwszej rośliny to 100 PVU, to ziarno po zasadzeniu spowoduje, że drzewo urodzi się z losową rzadkością i z różnym prawdopodobieństwem wytworzenia kolejnego nasiona w jego dojrzałym stadium.

Woda

Ten przedmiot jest wyceniony na 50 LE, możesz dać 1000 użyć i działa przez 1 dzień. Tę wodę możemy wykorzystać zarówno do podlewania własnych roślin, jak i roślin innych rolników w przypadku, gdy pełnimy również rolę ogrodnika na obcych terenach.

materiały używane przez ogrodników pvu

Strach na wróble

Te strachy na wróble mają wartość 10 LE i nadają się na 20 zastosowań, ale jeden strach na wróble działa tylko po to, by odstraszyć falę wron. Wrony losowo przylatują do roślin co 3 godziny.

Czy otrzymam te same nagrody za dbanie o własne ziemie w Plant vs Undead?

Zdecydowanie nie posiadanie własnej ziemi sprawi, że będziesz bardziej opłacalny, Ponieważ każde drzewo będzie miało produkcję LE co 7 dni, ta produkcja będzie wykonywana automatycznie, a ilość LE uzyskanego w ramach tego schematu jest większa niż to, co ogrodnik może wyprodukować tylko dzięki opiece nad ziemiami innych rolników.

Aby przedstawić to na przykładzie, pasożytnicza roślina, która ma koszt 102 PVU, generuje 1306 LE co 168 godzin, co oznacza, że ​​miesięcznie powinniśmy mieć co najmniej 5602 LE wyprodukowane przez tę roślinę lub to samo 56 PVU. Te zdobycze trudno osiągnąć będąc ogrodnikami, ponieważ system ogrodniczy dostarcza tylko pewien procent LE produkowanego przez roślinę, o którą dbał ogrodnik.

Co jest lepsze, bycie rolnikiem czy posiadanie ziemi w Plant vs Undead?

Wszystko zależy od tego, co chcesz osiągnąć w grze, oczywiście będąc rolnikiem i właścicielem własnej ziemi będziesz mógł osiągać większe zyskiJednak inwestycja, którą musisz ponieść, będzie znacznie wyższa.

Z drugiej strony ogrodnik, który poświęci się opiece, podlewaniu i ochronie gruntów innych rolników, uzyska mniejsze zyski, ale biorąc pod uwagę, że jego inwestycja jest zdecydowanie mniejsza, możemy powiedzieć, że obie opcje są zrównoważone Jeśli chodzi o stosunek kosztów do korzyści, aby jak najlepiej wykorzystać jedną z dwóch opcji, zaleca się poznanie ICO (Inwestycje w kryptowaluty), aby móc podejmować najlepsze decyzje dotyczące swojej cyfrowej inwestycji.

zalety bycia rolnikiem i ogrodnikiem

Nagrody uzyskane za opiekę nad ziemiami innych użytkowników w Plant vs Undead

Ogrodnicy będą mieli w zasadzie dwie misje, jednym będzie podlewanie roślin, a drugim ściganie atakujących je wron. Wiemy, że niektóre z tych zasad zmienią się w przyszłości, ale w chwili pisania tego tekstu system nagród wygląda następująco:

  • Rośliny, które były podlewane od 0 do 24 razy, zapłaci 100% nagrody LE.
  • Rośliny, które były podlewane od 25 do 49 razy, będą się opłacać 75% nagrody LE.
  • Rośliny, które zostały podlewane od 50 do 74 razy, zapłacą 50% nagrody LE.
  • Rośliny, które zostały podlewane od 75 do 99 razy, zapłacą 25% nagrody LE.
  • Rośliny, które zostały podlewane 100 razy lub więcej, zapłacą 2% nagrody LE.

Teraz wspomnimy o nagrody za ściganie wron, Ta aktywność da ci codzienne nagrody w mniejszych ilościach, ale w znaczący sposób wpłynie to na twoją ekonomię w grze.

  • 60% szansy na zdobycie 20 LE
  • 30% szansy na zdobycie 60 LE
  • 9% szans na zdobycie 140 LE
  • 1% szansy na zdobycie 400 LE

nagrody zdobyte w pvu

Wygrane te mogą się różnić w zależności od przypadku, ale służą jako odniesienie do uśredniania wygranych LE, które zapolowy może obecnie zarobić w grze. Pamiętaj, że 100 LE to 1 token PVU.

Cała dynamika gier opartych na blockchain jest skierowana na generować ekonomię w grze, którą możesz przełożyć na rzeczywistość że żyjemy poza nim, jeśli chcesz efektywniej zarządzać swoimi zarobkami i nagrodami poprzez tokeny i ułamki kryptowalut, niezwykle ważne jest, abyś nauczył się tworzyć wirtualną torebkę lub portfel, ponieważ tam możesz przechowywać wszystkie swoje zarobki i zacząć do wymiany tokenów i kryptowalut w zależności od wariantów rynkowych, które przynoszą największe korzyści.

dołącz do naszego kanału telegram