Skip to content

Jak pobrać i zainstalować klienta Origin na PC Windows, Linux, Mac lub Android

11 de sierpień de 2022

Nie ma wątpliwości, że od narodzin branży gier wideo zajmuje ona ogromną i ważną przestrzeń na rynku międzynarodowym, dzięki postępowi technologicznemu, który dokonał się, firmy zajmujące się grami wideo rozwinęły się w niesamowity sposób. Powinieneś to zauważyć z ilością konsole i gry, które są coraz bardziej realistyczne, które wypełniają wszystkich fanów gier wideo emocjami.

Zgodnie z oczekiwaniami większość firm stara się mieć jak najwięcej graczy i/lub kupujących, oczywiście pod koniec dnia jest to biznes i Electronics Arts lub jak prawie wszyscy je znają, EA opracowało oprogramowanie podobne do Steam, aby wszystkie filmy gry, które zostały przez nich stworzone, mogą być zarządzane. To oprogramowanie nazywa się Origin, które należy zainstalować tak co chcesz grać w FIFA i inne gry firmowe, Na przykład zupełnie inne tytuły niż indies, które mamy dostępne na urządzeniach mobilnych.

Zainstaluj Origin, a będziesz mieć gry EA wszędzie

Więc jeśli jesteś fanem gier EA, lepiej zainstaluj Origin, ponieważ nie tylko będziesz mógł grać w kupione gry, ale jest to również ekskluzywny sklep z grami. Dzięki temu oszczędzisz sobie kłopotów z układaniem wszystkich pudełek w kącie. Nie trzeba będzie grać w grę, która przykuła twoją uwagę, ponieważ będziesz musiał możliwość pobrania dem i znalezienia darmowych gier, Jeśli chcesz być informowany, możesz to zrobić, ponieważ zawsze będą ci informować o nowych wiadomościach, które ma EA.

Teraz tak, dowiedz się, jak zainstalować Origin na swoim komputerze

Cóż, prawda jest taka, że ​​pobieranie Origin na swój komputer nie jest tak skomplikowane, po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami, które Ci podamy, a zobaczysz, jak w ciągu kilku minut możesz mieć tę aplikację gotowy do zabawy.

  • Więc pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to przejść do domyślnej przeglądarki, przejść do wyszukiwarki Google i umieścić „źródło pobierania” . W wynikach, zgodnie z oczekiwaniami, kilka stron wydaje się być w stanie uzyskać to oprogramowanie, jednak zawsze lepiej jest to zrobić z oficjalnej strony Origin, w ten sposób Będziesz także chronić swoje informacje i komputer przed możliwymi wirusami. Po wejściu na stronę musisz pobrać plik i oczywiście poczekać, aż się zakończy.
  • Po zakończeniu tego procesu pobierania musisz zlokalizować plik i go uruchomić, gdy to zrobisz, pojawi się seria instrukcji, które będziesz musiał wykonać, nie są one skomplikowane i w najlepszym razie cały proces może zająć kilka minut. Po zakończeniu tego procesu oprogramowanie będzie gotowe do użycia i cieszenia się każdą z gier EA.

Pochodzenie na Maca i Linuksa

Jak widać, pobranie Origin na komputer jest łatwe, wystarczy kilka minut. Zauważ, że aby korzystać z tego oprogramowania, potrzebujesz konta, którą będziesz mógł utworzyć, wchodząc na oficjalną stronę Origin, z której pobrałeś aplikację. Ale jeśli masz już konto, zapiszesz cały ten proces i będziesz mógł bez problemu uzyskać dostęp do tego, który już masz.

Należy wspomnieć, że ta aplikacja jest dostępna dla różnych systemów operacyjnych, takich jak Windows, Linux i iOS. Proces pobierania w każdym z wyżej wymienionych systemów jest taki sam.

pochodzenie dla Androida jak pobrać

Pobierz Origin na Androida

Twórcy Origin tworzą obecnie tę wersję na komputery stacjonarne dla telefonów komórkowych, w tym iPhone’a. Co oznacza że Brak dostępnej wersji na Androida. Nie ma jednak dat ani szacowanego czasu, wiedzą tylko, że pracuje nad tym firma Electronics Arts. W ten sposób będą mogli znacznie poszerzyć portfolio swoich klientów.

Jak widać, nie potrzebujemy już ogromnej konsoli i zapełniamy się płytami z grami, za pośrednictwem komputera jednym kliknięciem możemy mieć nasze ulubione gry.

dołącz do naszego kanału telegram