Skip to content

Najlepsze gry podobne lub podobne do Mario Bros do grania na moim telefonie z Androidem

24 de listopad de 2022

W naszej historii, odkąd mamy dostęp do gier wideo, było wiele gier i konsole, ale jeśli istnieje gra, która naznaczyła nas od dzieciństwa, z którą cieszyliśmy się i dzieliliśmy się nią, gdy przechodziliśmy poziomy, to bez wątpienia jest to Super Mario Bros.

Gdybyśmy mieli zrobić podsumowanie najważniejszych serii gier wideo w historii, praktycznie nieliczni mieliby wątpliwości, że słynny Mario Bros. jest co najmniej w pierwszej dziesiątce lub pierwszej piątce z dowolnego zestawienia.

Rzeczywiście, ta słynna postać, która dała początek franczyzie opracowanej przez Nintendo, To jeden z wielkich klasyków historiiktóra zyskała uznanie na całym świecie po tym, jak była dostępna na konsole Nintendo i Super Nintendo, jest teraz bardzo pożądana na systemach operacyjnych Android, aby w pełni cieszyć się grą.

Oczywiście każdy, kto kiedykolwiek bawił się ręką Mario Bros, będzie wiedział, że tytuł ma główny bohater, którym jest nikt inny jak Marioktóremu zwykle towarzyszy jego prawa ręka Luigi, i razem muszą stawić czoła najrozmaitszym wyzwaniom i oczywiście je pokonać.

Wszystko, co robi Mario, to bieganie, chodzenie i skakanie po platformach, eliminując pojawiających się wrogów, co robi z łatwością, przynajmniej skacząc im na głowy aż dotrzesz do celu: Uwolnij Księżniczkę Peach, jak każdy superbohater i oczywiście u boku jej nieodłącznego przyjaciela Luigiego.

Zanim będzie można dotrzeć do zamku, w którym przebywa porwana księżniczka musi pokonać szereg przeszkód i walcz z Koopą, zanim dotrzesz do przeglądarki i ukończysz misję uwolnienia księżniczki

Gry w stylu Mario Bros

Niewątpliwie, Mario Bros to jedna z najlepszych gier platformowych w historiiiz tego powodu wiele osób pobrało i grało w różne alternatywy w grach Mario Bros na Androida, chociaż oczywiście możliwe jest również, że pokonali już wszystkie z nich.

Z niecierpliwością czekaliśmy na udostępnienie aplikacji Play Store na jej platformie gry super mario brosdla Androida, ale jak już wiemy, to poszło w górę i wyszukiwanie zakończyło się niepowodzeniem.

Jeśli tak jest w Twoim przypadku, zalecamy przejrzenie tego artykułu, w którym pokażemy Ci do trzech alternatywnych tytułów Mario Bros na telefony komórkowe z Androidem, które z pewnością zabawiają cię w wielkim stylu.

Najlepsze gry podobne do Mario Bros.

Super Tux: Super Tux to pierwsza z gier alternatywnych do Mario Bros. które naszym zdaniem powinieneś znać szczegółowo, jeśli chodzi o rozrywkę z systemem platformowym w tym stylu. Rzeczywiście, trzeba powiedzieć w tym sensie, że jest to również gra typu side-scrolling, która stawia na przygodę jako raison d’être.

Tutaj głównym bohaterem jest pingwin, tak, ale mechanika tytułu są całkiem podobnei może stać się świetną opcją zarówno dla dorosłych, jak i młodzieży.

Sekretne kroniki Maryo: Teraz dochodzimy do drugiej gry podobnej do Mario Bros. na Androida, Secret Maryo Chronicles, w tym przypadku takiej, którą możemy zobaczyć na obrazku towarzyszącym artykułowi, i to niewątpliwie Jest dość inspirowany oryginalną grą..

Grafika jest dokładnie taka sama jak w serii Nintendo i będziemy musieli pokonać wszystkie poziomy ruchy prawie wywodzą się z ruchów Mario Bros.

kroniki maryo podobne do mario bros

Siostry Giany: i kończymy ten artykuł o najlepszych grach w stylu Super Mario na telefony komórkowe z Androidem, ręką Siostry Gianytytuł, który ma niewiele wspólnego, ale dodaje nie tylko elementy tej oryginalnej serii, ale także Sonic, kolejny bardzo ceniony.

Jeśli chodzi o ten tytuł, należy przede wszystkim zauważyć, że połączył on to, co najlepsze z obu, oprócz tego, że jego grafika jest bardzo dobrze wykonanai to jest bardzo zabawne.

Która z tych gier w stylu Mario Bros na urządzenia mobilne z systemem Android podobała Ci się najbardziej?

dołącz do naszego kanału telegram