Skip to content

Jak zmienić kapelusz mojej postaci w Wśród nas — dostosuj swoją postać

9 de luty de 2022

Gry wideo są formą rozrywki dla dużej liczby osób, niektóre nie zapewniają uczestnikom pieniędzy, choć mają bardzo efektowną i ciekawą fabułę. Wśród nas jest jedna z tych gier wideo, z którą możesz się dobrze bawić, próbując dotrzeć do końca żywy. Dobrą rzeczą w grze jest to, że możesz zmodyfikuj swoją postać, zmieniając elementy, takie jak kapeluszaby dowiedzieć się, jak to zrobić, czytaj dalej do końca.

Gdzie możesz zobaczyć wszystkie czapki dostępne w Among Us?

Wśród nas jest gra wideo, która pojawiła się na rynku w 2018 roku i od tego momentu do dziś miliony ludzi są zachwycone rozwojem fabuły. Można w to grać online, w grze publicznej lub prywatnej, tym, który wybiera warunki, jest uczestnik.

Celem gry jest wykonanie określonych czynności, uniknięcie śmierci i odkrycie, kto jest zabójcą. Zamiast tego zabójca musi zabić wszystkie postacie, zanim go odkryją i uchodzą za niewinnego. Dlatego wiele osób woli zainwestować swój czas w tę grę, która praktycznie przenosi ich do filmu trzymającego w napięciu, w którym muszą walczyć o przetrwanie.

Gdy wejdziesz do gry, zostaniesz przypisana postać i jeśli system uzna, że ​​jesteś jednym z zabójców, otrzymasz wiadomość z informacją, że to będzie Twoja rola. Innym interesującym aspektem gry jest to, że możesz dokonać wielu modyfikacji swojej postaciaby nadać mu osobisty charakter i abyś mógł się z nim bardziej identyfikować.

Jednym ze sposobów na jego modyfikację jest zmiana kapelusza, który nosi, aby wiedzieć, jakie masz opcje, musisz tylko zdawać sobie sprawę z dolnej części ekranu, a kiedy pojawi się obraz laptopa, wystarczy go dotknąć, aby pojawi się okno ze wszystkimi opcjami, które musisz zmienić. Tutaj możesz zmienić kolor, maskotkę, kostium, grę i czapkę. Każdy element będzie miał inne opcje.

Jak możesz założyć kapelusz na swoją postać Wśród nas?

Wszechstronność tej gry jest jednym z powodów, dla których stała się tak popularna, ponieważ masz możliwość wyboru różnych opcji aby było to zabawne doświadczenie.postacie wśród nas

Jedną z tych funkcji jest możliwość modyfikacji koloru, jaki będzie miała twoja postać. Każdy uczestnik wybierze kolor i jeśli pospieszysz, możesz wybrać ten, który najbardziej Ci się podoba, jeśli nie, będziesz musiał wybrać spośród pozostałych.

Kolejną rzeczą, o której powinieneś wiedzieć, jest to, że po wejściu do aplikacji musisz wybrać między grą prywatną lub publiczną. Wielu woli, aby publiczność mogła wchodzić w interakcje z innymi ludźmi. Chociaż twórcy chcą również zadowolić tych, którzy są bardziej powściągliwi i lubią prywatne gry.

Część uczestników z różnych powodów decyduje się na opuszczenie gry na stałe. Są tacy, którzy próbują odejść od występku, jaki ta praktyka może generować, inni zmienili swoje okoliczności i nie mają czasu, aby poświęcić się grze. Bez względu na powód, aplikacja umożliwia usunięcie konta i wszystkich danych gry z telefonu.

Wszystkie te opcje dają poczucie, że w aplikacji możesz podjąć decyzję, która najbardziej Ci odpowiada. Dlatego jeśli chcesz dokonać zmiany związanej z twoją postacią, po prostu musisz być świadomy zlokalizować, gdzie sekcja ma dokonać modyfikacji. osoba grająca wśród nas

Co zrobić, żeby to zmienić?

Zmiana elementu na postać jest bardzo prosta, w przypadku czapek proces jest bardzo podobny do pozostałych zmian. Wystarczy otworzyć aplikację i wybrać grę online, aby móc wejść do menu głównego. W tym momencie możesz wybrać między grą prywatną lub publiczną.

Po wybraniu rodzaju gry w prawej dolnej części ekranu zobaczysz obraz laptopa. Kiedy go zobaczysz, musisz go kliknąć, aby uzyskać dostęp do różnych opcji dostosowywania postaci. Gdy masz okno z opcjami na ekranie, możesz zobacz w drugim wierszu różne dostępne czapkimusisz wybrać jeden z nich, a zostanie on przypisany do twojej postaci.

Gdy wejdziesz do meczu publicznego, a inni uczestnicy wejdą przed tobą, będą mieli możliwość wyboru spośród wszystkich opcji, a ci, którzy wejdą po tobie, będą mogli wybrać tylko z pozostałych opcji.

Niektórzy szukający sposobu, aby nie stracić ekskluzywności opcji, wolą, aby przy wejściu do gry wybierali opcję prywatną. Dzięki temu mogą wybieraj cierpliwie i miej cały czas, aby spróbować w różnych opcjach i kiedy mają już swoją postać ze wszystkimi szczegółami, modyfikują grę na publiczną.wśród nas na komórce

Czy można zdobyć więcej czapek do umieszczenia w Wśród nas?

Od czasu do czasu w aplikacji Wśród nas, zwłaszcza na świąteczne randki, oferowane są nowe opcje czapek związane z datą. A w spokojniejszych porach roku możesz znaleźć więcej czapek dla swoich postaci.

Jeśli korzystasz z aplikacji na telefonie komórkowym z systemem Android lub iOS do gry, wiesz już, że jest to bezpłatne. Jednakże, nabyć te kapelusze, jeśli mogą mieć koszt że musisz zapłacić, aby móc z nich korzystać.

Teraz, jeśli używasz wersji na komputery, aby grać wśród nas, gdy zamierzasz pobrać aplikację, za którą musisz zapłacić, a pakiet zawiera bezpłatne akcesoria do głowy. Jeśli chcesz inne czapki, możesz sprawdzić, czy ten jest darmowy lub musisz zapłacić, aby z niego skorzystać.

dołącz do naszego kanału telegram