Skip to content

Najlepsze gry RPG lub RPG w historii, które nie wymagają połączenia z Internetem na Androida, iOS lub PC

21 de wrzesień de 2022

Płeć RPG lub rola to jedna z najbardziej rozrywkowych gier wideo, ponieważ generalnie przedstawia nam ogromny świat, w którym mamy wiele rzeczy do zrobienia, dużo swobody, nie tylko w modyfikowaniu naszej postaci, ale także w robieniu tego, co chcemy, kiedy chcemy w świecie, który jest przed nami . Dlatego w W tym artykule pokażemy Ci gry RPG offline, z których możesz korzystać w dowolnym miejscu.

Dzięki RPG możemy przeżywać przygody w skórze naszych ulubionych postaci a teraz dzięki telefonom komórkowym możemy to zrobić praktycznie wszędzie. Dziś przedstawiamy listę gier RPG bez połączenia z Internetem. Jednym z najczęściej granych gatunków są RPG i najczęściej pobierane gry o superbohaterach na urządzenia mobilne.

Świetnymi przedstawicielami tego gatunku na komputerach i konsolach są na przykład Skyrim czy Diablo 3, a nawet Fallout 4 żeby wymienić tylko kilka, aby dać ci pomysł, tym, którzy lubią JRPG, polecamy również kilka z nich.

Jeśli damy sobie nawzajem z powrotem przez Sklep Google Play możemy sprawdzić że istnieje szeroka gama darmowych gier RPG offline, z których wiele jest darmowych.

Zdecydowana większość tych gier wymaga połączenia z Internetem podczas grania, ale jest to również możliwe znajdź ciekawe gry działające w trybie offline a to dlatego, że nie zawsze mamy pod ręką połączenie z Internetem. Dlatego polecimy najlepsze gry RPG offline na Twój telefon komórkowy i komputer.

Gry RPG offline na urządzenia mobilne

Wielką zaletą telefonu komórkowego jest to, że możesz grać w dowolnym miejscu, kiedy masz wolny czas. A ponieważ RPG to gatunek tak kochany przez wszystkich, zaprezentujemy najlepsze, abyś mógł cieszyć się fantazją.

Zenonii 4

Gra RPG 2D na Androida z dobrą grafiką i animacjami, która da nam wiele godzin eksploracji dziwnych krain, w których będziemy musieli stawić czoła przeróżnym potworom. Jest to wciągająca gra o bardzo prostej obsłudze, w której dodatkowo znajdziemy wiele różnych misji do wykonania. Nie czekaj dłużej, aby zostać uznanym poszukiwaczem przygód na świecie.

Odkrywca lochów II

W tej grze my spotkamy mnóstwo demonów i innych piekielnych stworzeń, ale będziemy musieli też uciec z labiryntu z niezliczonymi pułapkami, z których każda jest bardziej zabójcza niż poprzednia. Czy myślisz, że możesz uciec?

Rycerze Pióra i Papieru +1

Bardzo podobny do klasycznych Dungeons and Dragons, pozwala nam wybierać między czarodziejami, rycerzami, kowali oraz inne stworzenia, z którymi będziemy musieli wykonywać różne misje. Jedną z wielkich zalet tej gry, oprócz bycia offline, jest to, że pozwala nam w pełni dostosować wrażenia z gry. Stwórz własną ścieżkę w tych fantastycznych światach i pozwól wyobraźni dotknąć nieba.

Kingturn RPG

Kolejny dobry przykład gier RPG na Androida bez połączenia z Internetem. Jedynym problemem jest to, że musisz zapłacić, aby go pobrać, ale zapewniamy, że warto. Ta gra przenosi nas do średniowiecznego świata fantasy, w którym możemy znaleźć wszelkiego rodzaju dziwaczne postacie. Możemy również wybrać naszą postać spośród ponad 30 różnych klas.

Jest to gra turowa, łącząca walkę taktyczną z zaawansowanym podbojem, a także złożonym systemem umiejętności. Wprowadź postać i uzyskaj najlepszą strategię, aby wygrać.

Minecraft Edycja kieszonkowa

Jest to gra, którą oczywiście musisz, nawet jeśli chcesz przynajmniej usłyszeć. Znani na całym świecie, znajdujemy się w świecie całkowicie do naszej dyspozycji, aby tworzyć to, co chcemy i odkrywać, tysiące rzeczy do zrobienia, być może jedna z gier, która dała nam najwięcej wolności na przestrzeni lat. Dlatego Minecraft Poket Edition jest jednym z najczęściej pobieranych w Sklepie Play.

Zacznij pokonywać potwory i zbierać materiały, aby wykuć własne przeznaczenie.

zła ziemia

Gra jest zbyt oryginalna, prawdę mówiąc, uznawana przez wiele magazynów o grach wideo za jedną z najprzyjemniejsze nowości do wypróbowania w Sklepie Play. Nie możemy przestać go polecać, ponieważ prawda jest taka, że ​​gra szybko staje się jedną z faworytów każdego gracza. Po prostu skup się i idź naprzód w tym tajemniczym świecie pełnym tajemnic.

Walka cieni 2

Zasadniczo chodzi o to, że śmiertelne cienie walczą ze sobą, aby zobaczyć, kto jest najlepszy, pomijając tę ​​grę dość dobrze zaprojektowany z bardzo realistycznymi ruchami i wysoką jakościątechniki użyte w każdej animacji są wierne sztukom walki, więc gra jest niezwykle zabawna i przede wszystkim dość realistyczna w tym sensie, całkowicie polecana dla tych, którzy chcą połączyć RPG ze sztukami walki, dużo akcji.

najlepsze gry RPG bez internetu

Offline gry RPG na PC

Dla tych, którzy kochają gry wideo na PC ze względu na ich dobrą grywalność, mamy dla Ciebie najlepsze gry RPG. Aby nie przestali cieszyć się otwartymi światami pełnymi tajemnic.

Skyrim

Jest to piąta gra w sadze The Elder Scroll i pomimo tego, że wielu krytykowało ją za nieco płytszą fabułę niż inne gry z tej samej serii, prawda jest taka, że ​​jej jakość pozostaje nienaganna. Niesamowite animacje i wiele misji do wykonania. Awansuj w tym wymagającym świecie przygód, aby być najlepszym.

Final Fantasy VI

Final Fantasy VI to prawdopodobnie najlepsza gra z serii, z głęboką i magiczną fabułą. Ta odsłona sagi zdołała doprowadzić nazwę Final Fantasy do standardów jakości, które do dziś wszyscy pamiętają. Chociaż jest to najbardziej znana i pobrana wersja na PC w Final Fantasy XV. Jego odbiór przez graczy był niesamowity, co sprawiło, że trafił na wiele konsol i urządzeń. Ukończ wyzwania i odnieś zwycięstwo w każdej misji, którą masz.

chrono spust

Chrono Trigger musiało pojawić się w tym rankingu, ponieważ jest to jedna z najbardziej kompletnych gier RPG w historii. Zarówno za fabułę, jak i jakość graficzną oraz rozwój postaci. Chrono Trigger to gra, której żaden fan tego typu tytułu nie powinien przegapić, ponieważ jest to prawdopodobnie jedna z Mają najwyższą jakość w historii.. Nie pozwól, aby pogoda przeszkodziła Ci w realizacji Twoich celów.

Wiesz już, że niektóre z tych gier mają swoją cenę, ale zapewnią ci godziny zabawy i rozrywki, z których będziesz się cieszyć. Nie czekaj dłużej i zacznij grać i tworzyć wyjątkową historię, aby stać się legendą.

dołącz do naszego kanału telegram