Skip to content

Kompletny przewodnik po grze Plants vs Undead i szybkim zarabianiu pieniędzy — samouczek

10 de wrzesień de 2021

Gra o prostej dynamice, która gwarantuje zysk swoim użytkownikom w stylu tower defense, chociaż obecnie jest dostępna tylko w trybie farmer, aktualizacja, która pojawi się we wrześniu, obiecuje zapewnić użytkownikom lepsze wrażenia.

Jakie tryby gry są obsługiwane w Plants vs Undead?

Ta gra ma obecnie tylko jeden tryb, którym jest rolnik, który polega na sadzeniu i podlewaniu roślin oraz wkrótce podlewać wspólne drzewo.

Należy zauważyć, że zgodnie z datami podanymi na oficjalnej stronie administratorów tej gry obiecują zainaugurować oficjalny tryb gry stylu bronić wież, w tym przypadku drzewo-matka fal zombie.

Jakie zadania wykonuje się w trybie farmera w Plants vs Undead?

Ponieważ oficjalny tryb gry jest w fazie beta, zadania są ograniczone do: dostępny tylko tryb gry czyli rolnik, co jest bardzo proste, ponieważ są tylko trzy zadania, które można łatwo wykonać w krótkim czasie.

Kolekcja nasion

Jest to jedno z zadań, które wymaga więcej szczęścia, ponieważ w procentach zasad gry istnieje 2% szansa na zdobycie twojej rośliny NFT produkować nasiona i że można wyhodować kolejną roślinę.

Nawadnianie

Jak każda uprawa wymaga troski i uwagi, aby mogły wydać swoje owoce i przyniosły nam zyski, jednym ze sposobów na to jest codzienne podlewanie.

Wrony

Jak rolnicy, którzy mają plony w prawdziwym życiu, twoje uprawy są narażone na zarazę, gra była odpowiedzialna za dodanie tego aspektu do tego trybu gry, niestety każdy strach na wróble służy tylko 1 raz.

Ile PVU potrzeba, aby zostać rolnikiem lub ogrodnikiem w Plants vs Undead?

Aby móc przystąpić do gry jako ogrodnik, potrzebujesz około 5 PVU, ponieważ w celu wykonania zadań nawadniania lub siewu musisz kupić rośliny, doniczki, strachy na wróble i wodę.

Szczególnie to całkiem łatwa do opanowania liczba, około 60 $, biorąc pod uwagę fakt, że jest to gra, w której można zarobić tę kwotę w dość krótkim czasie.

Chociaż ta liczba może ulec zmianie ze względu na fakt, że ten żeton jest szybko doceniany w wyniku akceptacji gry. za bycie doskonałą konkurencją w porównaniu z innymi płatnymi grami, które wymagają większych inwestycji.

Jaka jest procedura kupowania PVU w Plants vs Undead?

Okno do zakupu PVU

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wziąć pod uwagę, jest relacja wartości między jednym a drugim, ponieważ jeden PVU to 100 LE a w momencie dokonywania tej zmiany zostaniesz obciążony prowizją w wysokości 5% całkowitej transakcji, którą chcesz dokonać.

A żeby dokonać tej wymiany, wystarczy nacisnąć niebieski przycisk, który znajduje się w prawym górnym rogu na głównym ekranie gry. Od 12 września można to zrobić tylko jeśli mamy zakład NFT w grze.

Jakie są różnice w trybie ogrodnika w Plants vs Undead?

Według nowej aktualizacji zastosowanej w sierpniu 2021 r. platforma zastosowała trochę zmiany w sposobie generowania pieniędzyNiektóre zmiany były bardziej widoczne w zyskach ze względu na modyfikację ryzyk.

Limity nawadniania i wrony

Mimo że irygatory były w stanie wytworzyć więcej energii świetlnej (LE) dziennie na początku gry, było to trochę trudne do znalezienia roślina, która nie była podlewana a przynajmniej nie tak bardzo, aby uzyskać wysoki procent LE.

Dlatego dzięki programom takim jak boty, umożliwiły znacznej liczbie użytkowników pierwszeństwo w wyszukiwaniu niepodlewanych roślin, zabierając kwoty zysków do kieszeni. bardzo wysoki za to, że właściwie nie robi prawie nic.

To jeden z powodów, dla których deweloperzy zdecydowali się zmienić sposób generowania LE tylko poprzez podlewanie roślin, ponieważ ma on limit i wygenerujesz maksymalnie 50 LE dziennie, bez względu na to, jak podlewana jest roślina.

Jednak we wrześniu zostało to ponownie zmodyfikowane przez system, w którym muszą to zrobić minimum 20 irygacji do wspólnego Drzewa aby otrzymać różne nagrody w LE i tymczasowych piętrach.

Zyski

Wygrane w tej grze będą proporcjonalne do ilość uwagę, którą poświęcasz swoim roślinom, to znaczy uważaj na ich podlewanie i jeśli pojawią się wrony, usuń je z roślin.

Obecnie przy cenie PVU, poświęcając się tylko na podlewanie słoneczników, można wygenerować 16 PVU co 6 dni w tygodniu poza wydatkami na wodę, biorąc pod uwagę cenę PVU Na rynku, który wynosi około 12 USD, co sześć dni będzie to 192 USD.

Wszystko to bez liczenia na zakłady NFT, które generują znacznie wyższy zysk, ponieważ każda instalacja jest w stanie wygenerować 3 PVU dziennie (w zależności od rzadkości), przez miesiąc byłoby to 90 PVU, biorąc pod uwagę cenę rynkową byłoby to około 1000 USD miesięcznie, poza kosztami inwestycji.

Należy zauważyć, że te konta są w idealnych przypadkach, gdy użytkownik jest bardzo świadomy swoich plantacji, nie tracąc godziny pracy z tego samego.

Jak obsługiwane są nagrody w Plants vs Undead?

Token PVU do nabycia roślin

W tej grze nagrodami, czy to za podlewanie, czy otrzymywanie podlewania, zarządza się w Energia świetlna lub „LE”. Dzięki temu możesz kupić to, czego potrzebujesz do dalszego utrzymania roślin i podlewać je kupując wodę lub wymienić je na PVU, aby później móc kupić BNB.

Jak opłacalne jest inwestowanie pieniędzy w Plants vs Undead?

Odpowiedź na to pytanie jest dość prosta, ponieważ pomimo tego, że jest to gra, która nie jest jeszcze tak dobrze znana jak axie infinity, jest duża liczba użytkowników którzy czerpią korzyści z rozpoczęcia gry.

Należy zauważyć, że okazuje się to niezwykle opłacalną grą, ponieważ za inwestycję w wysokości około 200 USD, jak wspomniano powyżej, można odzyskać inwestycję w mniej niż półtora miesiąca, a nawiasem mówiąc generować zyski przekraczające 5-krotność Twojej inwestycji (im więcej chcesz zainwestować, tym czas może się zmniejszyć).

Jakie są najczęstsze problemy z działaniem gry wideo?

częste problemy z łącznością z grą

Niektóre problemy zgłaszane przez użytkowników polegają na tym, że czasami platforma nie dodaje wygenerowanych przez Ciebie LE tego samego dnia, jeśli nie pojawi się następnego dnia, jest to oczywiście wybaczalne, ponieważ jest to gra, która nie jest jeszcze w pełnej fazie.

Inną z wysoce krytykowanych sytuacji jest fakt, że mieć harmonogramy wejścia do gry Zobaczmy, jak kontynuują wasze plantacje, skoro liczba użytkowników tej gry przekroczyła obecną pojemność serwera zgodnie z oficjalnymi zapowiedziami Discord.

Jednak, w połączeniu z nagłą zmianą w Whitepaper gry, wszystko to ustabilizowało nieco sytuację dla pozostałych użytkowników i obecnie wejście na rynek może być opłacalne. mieć długoterminową inwestycję.