Skip to content

Kiedy Tik Tok zacznie Ci wypłacać pieniądze?

3 de luty de 2021

Jeśli nie jesteś jeszcze użytkownikiem tej sieci społecznościowej, nie czekaj dłużej! Możesz dużo wygrać pieniądze podczas robienia filmów. Jeśli zastanawiasz się, kiedy Tik Tok zacznie Ci płacić, czytaj dalej ten artykuł.

Z pewnością nie ma nic lepszego niż ktoś, kto płaci ci za zrobienie czegoś, co lubisz. Z TIK Tok To jest możliwe. Utwórz konto na tej platformie i postępuj zgodnie z niektórymi radami, których Ci udzielimy.

Jak rozwinąć swoje konto Tik Tok

Jeśli chcesz rozwinąć swoje konto i zacząć zarabiać, weź pod uwagę przede wszystkim następujące aspekty:

  • Interakcja i zrozumienie swoich odbiorców.

Zawsze powinieneś wiedzieć, co widzowie chcą zobaczyć. W ten sposób zapewnisz, że udostępniane treści będą przyjemne dla Twoich obserwujących.

Aby to zrobić, musisz najpierw wiedzieć, co masz do zaoferowania swoim zwolennikom. Czy jesteś dobrym piosenkarzem, muzykiem, artystą, tancerzem, komikiem? Czasami zdarza się, że robisz coś tak kiepskiego, że w końcu powoduje to humor. Nie zniechęcaj się, wszyscy mamy coś do pokazania. Musisz tylko wiedzieć, czym chcesz się podzielić i jak to zrobić.

Musisz stale udostępniać treści. W przeciwnym razie stracisz zasięg dla swoich zwolenników, a wraz z nim wielu może od Ciebie odejść, ponieważ nie masz im nic nowego do zaoferowania.

Pamiętaj, że w Internecie wszystko dzieje się zbyt szybko i jeśli masz tylko jeden lub dwa filmy, które uległy wirylizacji, Twój sukces będzie tymczasowy.

Idealnie, wybierasz niszę. To znaczy wybierz jedną tematyczny aby w ten sposób rosnąć szybciej. Na przykład, jeśli jesteś dobrą piosenkarką, poświęć się tworzeniu śpiewu w filmach.

To jeden z najważniejszych aspektów. Tutaj musisz pokazać, kim jesteś lub jak chcesz, aby inni Cię widzieli. Musisz dać innym użytkownikom powód, by Cię obserwować. Dlatego powinieneś wziąć czas na ulepszenie swojego profiluponieważ jest to ich pierwsze wrażenie o tobie.

Zalecamy wybranie zdjęcia, które przedstawia Ciebie lub które reprezentuje motyw przewodni Twoich filmów. Jeśli takiego nie masz, nie martw się, możesz szybko i łatwo zmienić swoje zdjęcie profilowe.

Jeśli dopiero zaczynasz, upewnij się, że Twoja nazwa użytkownika jest łatwa do odczytania, napisania i zapamiętania. W ten sposób będą mogli łatwiej Cię znaleźć.

Uważaj na informacje, które udostępniasz w swoim profilu. Są ludzie, którzy nadużywają Tik Tok i wykorzystują informacje, które udostępniasz. Chroń swoje dane.

  • Promuj swoje filmy w innych sieciach społecznościowych

Udostępnij swoje filmy Tik Tok w innych sieciach społecznościowych takie jak Instagram, Facebook, Snapchat, YouTube. Pamiętaj, że Tik Tok to stosunkowo nowa sieć społecznościowa i dobrą opcją jest, aby Twoje filmy były wirusowe w innych, bardziej popularnych sieciach z większą liczbą użytkowników.

logo firmy tiktok

Na początku września TikTok zaskoczył nas pulą twórców. O czym to jest? To jest program, który ma miliony dolarów na wynagrodzenie twórców treści które są przeznaczone wyłącznie i wyłącznie dla platformy.

W ten sposób będą mogli to zrobić użytkownicy, którzy mają konto profesjonalne i okresowo przesyłają filmy uzyskać niewielką korzyść finansową z wyświetleń.

A co najważniejsze, nie zawiera żadnych reklam ani treści promowanych. Ideą TikTok jest zmotywowanie wpływowych osób i przyciągnięcie nowych twarzy, aby mogli poprawić jakość swoich filmów. ¿Czy chciałbyś zarabiać pieniądze z TikTok? Zobaczmy, jak powinieneś to zrobić.

Wymagania, które należy spełnić, aby być częścią funduszu twórców

Wymagań nie jest zbyt wiele, choć niełatwo sprostać kilku z nich. Zobaczymy szczegółowo wszystko, czego potrzebujesz, aby móc zacznij zarabiać z TikTok po prostu przesyłając filmy.

  • Ważne jest, aby mieć ukończone 18 lat, jeśli nie osiągniesz wieku, nie mogą Cię przyjąć.
  • Minimalna liczba obserwujących to 10000.
  • W ciągu ostatnich 30 dni musisz mieć co najmniej 10 000 wyświetleń.

Jak widać, wymagania są dość podstawowe we wszystkim. Obecnie na dowolnej platformie, nawet na YouTube czy Facebooku. Można zarabiać, mając mniej niż 10 000 obserwujących, więc jest to całkiem rozsądne.

Po przesłaniu pliku zgłoszenie udziału w funduszu twórców. Platforma automatycznie weryfikuje dane, co oznacza, że ​​jeśli się zastosujesz, generowanie pieniędzy nie potrwa zbyt długo.

Aby spełnić wymagania twórców, powinieneś przeczytać wskazówki, jak szybko zdobyć obserwujących

Jak złożyć wniosek o dołączenie do puli twórców TikTok

  • Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest zmiana konta osobistego na konto twórcy. To dość łatwa rzecz, którą każdy może zrobić. Przejdź do aplikacji i kliknij swój profil, wtedy będziesz musiał poszukać trzech punktów znajdujących się w górnym rogu ekranu.
  • Teraz wybierz „Zarządzać kontem” i później „Przełącz się na konto Pro”. Następnie musisz wykonać określone kroki, aby zmienić swoje konto na autora lub firmę.
  • Po uzyskaniu konta twórcy lub profesjonalnego możesz zarejestrować się w funduszu twórców, jeśli spełniasz powyższe wymagania. Zamknij całkowicie aplikację, aby została zaktualizowana.
  • Teraz otwórz ponownie TikTok i przejdź do ustawień profilu, tak jak wcześniej. Wybierz „Autor” i później „Fundusz TikTok Creator ”. Jeśli spełniasz wymagania, możesz złożyć wniosek i pozostaje tylko czekać.

Ile pieniędzy możesz zarobić dzięki TikTok

TikTok nigdzie nie określa, ile pieniędzy można zarobić na jednym filmie. Jednak wielu użytkowników skomentowało, że można zarobić od 2 do 3 centów na 1000 wyświetleń. Oznacza to, że w celu zarobić 30 euro, będziemy potrzebować filmu, który ma ponad milion wyświetleń.

Z pewnością może to być przytłaczająca kwota, szczególnie dla tych, którzy dopiero zaczynają. Pomysł na zarobienie dużych pieniędzy polega na tym, aby filmy stały się wirusowe, dlatego ważne jest, aby były oryginalne i dobrej jakości.

Kolejny sposób na zarabianie pieniędzy na TikTok

Jednym ze sposobów zarabiania pieniędzy na przesyłaniu filmów do Tik Tok jest bezpośrednie umowy z różnymi markami. W ten sposób promujesz produkt, jednocześnie udostępniając treści i zarabiając pieniądze.

Wraz ze wzrostem zasięgu w tej sieci marki zwiększają zapłatę za Twoje filmy i to one zwrócą się do Ciebie z ofertą promocji swoich produktów.

Marki mogą płacić od 1000 do 2000 USD za film, w którym promujesz ich produkty, co 10 000 odwiedzin.

Innym sposobem jest krzyżowanie promocji z reklamami na innych platformach. Oznacza to, że jeśli na przykład jesteś już znany na innym Instagramie, możesz użyć Tik Tok, aby poprosić swoich obserwujących o śledzenie Cię na Instagram.

Transmisja na żywo to kolejny sposób na tworzenie filmów. Pamiętaj, że aby zwiększyć zasięg, musisz grać na żywo przez kilka godzin, co najmniej dwie. Zarobione pieniądze będą zależeć od liczby osób, które oglądały Twój film na żywo.

Tik Tok zaczyna płacić Ci pieniądze od 1500 obserwujących. W miarę wzrostu liczby subskrybentów TIK Tok zapłaci Ci jeszcze więcej.

Szacuje się, że Tik Tok płaci około 100 USD za każde 10 000 kierujących obserwujących. Nie czekaj dłużej i pozwól, aby Twoje hobby przestało być hobby, aby zacząć zarabiać pieniądze, robiąc to, co lubisz.

Mówiąc dokładniej, im większa liczba obserwujących masz, tym większa możliwość uzyskania dostępu do monetyzacji twojego konta, więc pierwszym krokiem jest zwiększenie liczby odbiorców i obserwujących.

Aby móc zbierać dochody w Tik Tok trzeba mieć co najmniej 18 lat, oczywiście za odpowiednią zgodą rodziców, aby zawrzeć formalne umowy z markami, to znaczy umowy będą również wymagały pełnoletności.

Tiktokerzy mogą korzystać z tej platformy w celu generowania dochodów za pośrednictwem różnych opcji, takich jak sponsorowanie, sprzedaż towarów, transmisje na żywo i marketing afiliacyjny.

Dzieje się tak, ponieważ Tik Tok jest stosunkowo młodą platformą, na której reklama różni się od innych sieci społecznościowych, to znaczy system reklamowy w każdym filmie nie jest jeszcze obecny.

Plik transmisje na żywo Są dobrym sposobem na rozpoczęcie bez tak istotnej liczby obserwujących, ponieważ możesz otrzymywać darowizny w postaci „prezentów” od widzów, które można wymienić na diamenty, które z kolei zostaną wymienione na prawdziwe pieniądze, które są zdeponowane bezpośrednio Twoje konto PayPal.

Kurs wymiany i cena monet, za które kupowane są prezenty, są bardzo zmienne i możesz je wymienić tylko po osiągnięciu już ustalonej minimalnej kwoty, która wynosi 100 dolarów, a maksymalna 1000 dolarów tygodniowo.

Utrzymuj swoje publikacje na stałym poziomie z dużą ilością serc, co jest odpowiednikiem polubienia, a wiele komentarzy wskazuje, że Twoje treści przyciągają uwagę i utrzymujesz interakcję ze swoimi obserwatorami, czego marki szukają, aby promować swoje produkty.

Plik „Wyzwanie hashtagowe” to dobry sposób na promowanie Twoich treści i jednoczesne reklamowanie produktów lub usług.

Nie czekaj, aż marki przyjdą do Ciebie, szukaj ich, kontaktuj się z nimi za pośrednictwem ich portali społecznościowych, Instagrama, Facebooka, poczty elektronicznej itp. Przedstaw się im, pokaż swoje treści, swój kanał, posiadane materiały, odbiorców i wszystko, co jest im potrzebne do rozpoznania w Tobie potencjalnego konta do promowania ich produktów.

Użyj Tik Tok jako trampoliny, aby zwiększyć liczbę obserwujących i społeczność na innych platformach, takich jak Instagram lub YouTube, zwiększyć liczbę odbiorców na Tik Tok i w innych sieciach społecznościowych, aby zwiększyć wartość swojego konta i przyciągnąć uwagę większej liczby marek.

dołącz do naszego kanału telegram