Skip to content

Jak oglądać filmy TikTok, które lubisz z telefonu komórkowego z systemem Android lub iOS?

6 de luty de 2022

TikTok zdołał znaleźć się wśród głównych pozycji najczęściej używanych aplikacji, ta aplikacja, która została poznana przez młodszą publiczność, zdołała dotrzeć do ludzi w każdym wieku na całym świecie. Jego główną funkcją jest przeglądanie filmów z różnych kont z głównego kanału „Dla Ciebie”, te filmy otrzymują wyświetlenia i polubienia od użytkowników.

Istnieje wiele okazji, w których użytkownicy oglądają film, który im się podoba, ze względu na jego treść, którą uznają za interesującą, dźwięk lub efekt specjalny, którego chcą później użyć. Zapominają jednak, kto był użytkownikiem, który utworzył wspomniany film, ponieważ go nie śledzili. Dlatego w takim razie jeśli podobał Ci się ten film, możesz go znaleźć ponownie a tutaj dowiesz się jak.

Dokąd trafiają filmy TikTok, które otrzymują polubienie z Twojego konta?

Najprawdopodobniej podczas korzystania z aplikacji TikTok znajdziesz się przy wielu okazjach, w których lubisz niektóre z filmów wyświetlanych przez algorytm, często zdarza się, że lubisz niektóre z nich tak bardzo, że dajesz im lajki, co powodują, że te filmy są zapisywane w Twoim profilu w sekcji „Lubię to”, abyś mógł je ponownie zobaczyć, kiedy i ile razy chcesz.

Należy zauważyć, że zawsze zdarzają się sytuacje, w których możesz przegapić polubiony film, który Ci się podobał lub z powodu problemów z połączeniem internetowym, nie poszło to poprawnie i jeśli nie śledziłeś konta wideo lub nie zapisałeś jego nazwy użytkownika, jest bardzo prawdopodobne, że nie zobaczysz go ponownie, ponieważ nie został zapisany.

W przypadku chcesz zobaczyć filmy, które Ci się podobałyto proste, możesz go znaleźć, wchodząc w zakładkę „Ja” swojego profilu, tam będziesz mógł zobaczyć trzy zakładki z różnymi ikonami, filmy, które polubiłeś z innych kont, są ułożone chronologicznie na środkowej karcie, reprezentowana przez ikonę serca i zamknięte oko.

Jak usunąć film z listy „Najbardziej lubiane filmy”?

To normalne w każdej sieci społecznościowej tego formatu, że są filmy, które w tamtym czasie zasługiwały na polubienie i po pewnym czasie zmieniłeś zdanie na ten temat, więc jeśli chcesz wiesz jak możesz usunąć wideo z listy polubień, wtedy dowiesz się, jak to zrobić.

To proste, procedura jest taka sama, jak w przypadku wyszukiwania filmów, które Ci się podobają, ale z kilkoma dodatkowymi krokami. Najpierw musisz wejść do sekcji Profil, gdzie znajdziesz trzy zakładki z różnymi ikonami, filmy, które Ci się podobają, znajdują się w środkowej zakładce z ikoną serca i zamkniętym okiem, gdy już tam są, musisz zlokalizować film, który chcesz usunąć i kliknij go, aby go odtworzyć, aby go usunąć, wystarczy kliknąć czerwone serce, a zostanie usunięty.

Co powinieneś zrobić, aby zobaczyć listę ulubionych filmów, które zapisujesz w TikTok?

Bardzo często użytkownicy aplikacji TikTok mylą się, rozróżniając zapisane filmy (lub ulubione) od filmów, które im się podobają (Lubię to). Tym razem mówimy o filmach, które zostały zapisane jako ulubione podczas ich przeglądania. W przypadku, gdy od dłuższego czasu naciskasz film, a następnie klikasz opcję „zapisz w ulubionych”, będziesz mógł go znaleźć w następujący sposób:interfejs ulubionych w profilu tiktok

Wejdź do aplikacji TikTok i przejdź do sekcji „Mój profil”, w swoim profilu możesz zobaczyć różne opcjeprzejdź do ikony w kształcie flagi obok opcji „edytuj profil” i kliknij ją, aby zobaczyć swoje filmy i różne elementy zapisane jako ulubione.

Jak usunąć film z listy ulubionych w TikTok?

Będąc użytkownikiem aplikacji TikTok, najprawdopodobniej przy wielu okazjach polubiłeś film i dodałeś go do ulubionych, jednak z jakiegoś powodu ten film już Ci się nie podoba lub po prostu już go nie potrzebujesz, do czego chcesz usunąć z listy ulubionych filmów.

Z „iPhone’a”

Najpierw musisz wejść do aplikacji TikTok w sekcji „Mój profil” i wybrać ikonę w kształcie flagi znajdującą się obok opcji „edytuj profil”, gdy w środku zobaczysz różne zakładki zapisanych elementów, przejdź do zakładki wideo oraz wybierz film, który chcesz usunąćkliknij go, aby go odtworzyć i wyświetlić opcję udostępniania, teraz wystarczy kliknąć „przestań zapisywać w ulubionych” i to wszystko.

Z „Androidem”

Procedura usuwania filmu z listy ulubionych jest taka sama, niezależnie od tego, czy pochodzi on z urządzenia mobilnego Android lub iOS. Najpierw musisz wejść w „mój profil” i wybrać ikonę w kształcie flagi obok opcji „edytuj profil” na karcie wideo i wybrać wideo, które chcesz usunąć, kliknąć, aby go odtworzyć i wyświetlić opcję udostępniania, teraz wystarczy kliknąć „przestań zapisywać w ulubionych” i to wszystko. utwórz kolekcję tiktok

Jak znaleźć listę ulubionych dźwięków zapisanych w TikTok?

Musisz wejść do aplikacji TikTok i przejść do sekcji „Mój profil”, tam musisz zlokalizować ikonę w kształcie flagi czyli obok opcji „edytuj profil”, kliknij na nią i poszukaj zakładki „dźwięki”, w której znajdziesz wszystkie dźwięki, które wcześniej zapisałeś jako ulubione. Gotowy, będziesz mieć zapisane dźwięki w zasięgu ręki.