Skip to content

Jak udostępnić wideo TikTok na Messengerze – Go Viral

19 de styczeń de 2022

TikTok to ostatnio bardzo popularna aplikacja rozrywkowa, w której możesz oglądać materiały innych użytkowników, a także tworzyć własne filmy. Nie jest dla nikogo tajemnicą, że czasami nie do końca to rozumiemy i nie jesteśmy świadomi korzystania z niektórych funkcji aplikacji.

Jeśli jesteś jedną z tych osób, ten artykuł może Ci się przydać, w którym szczegółowo wyjaśnimy jak pobrać wideo na TikTok Krok po kroku. Dowiesz się również o innych aplikacjach zaprojektowanych w tym samym celu, aby ułatwić korzystanie z niego. Ponadto pokażemy Ci dogłębnie, jak możesz udostępniać filmy w innych sieciach społecznościowych. Bez dalszych ceregieli zacznijmy od wyjaśnienia, którego szukasz.

Jak mogę pobrać film TikTok na telefon komórkowy, aby go udostępnić?

To bardzo proste pobierz filmy na tiktok lub zapisz je w galerii. Wystarczy wejść do aplikacji i przejść do swojego profilu. Odtwórz film, który chcesz zapisać, i kliknij przycisk udostępniania, to jest strzałka, którą znajdujemy z tyłu po prawej stronie.

TikTok ci da możliwość pobrania materiału. Ponadto w dolnej części telefonu lub ekranu zostanie wyświetlone menu, które będzie miało różne opcje, w których możesz udostępnić TikTok. Wśród nich są aplikacje WhatsApp, Messenger, Snapchat, a nawet Instagram.

Mogą pobieraj filmy od innych użytkowników w ten sam sposób, ale jest to możliwe tylko wtedy, gdy aktywowałeś opcję, aby każdy mógł go pobrać, innymi słowy, aby był dla wszystkich. Inną opcją, być może najczęstszą, jest pobieranie filmów TikTok za pośrednictwem innych aplikacji. Na przykład z Google Play.

W sklepie Google można znaleźć różne opcje. Wśród polecanych jest Video Downloader For TikTok. Jest to ekskluzywna aplikacja dla pobierz rzeczy tiktok. Operacja jest prosta, będziesz musiał skopiować adres URL filmu, który znajdziesz opcję udostępnienia, znajdującą się po prawej stronie.

Następnie wkleisz go do pola tekstowego tej aplikacji. sieć ty da opcję pobierania ze znakiem wodnym lub bez, wybierz ten, który chcesz. Film zostanie szybko pobrany, co jest bardzo przydatne w przypadku, gdy chcesz pobrać kilka filmów. Możesz także zobaczyć, jak udostępniać filmy CapCut.

Procedura udostępniania wideo TikTok na Messengerze bez jego pobierania

Abyś mógł osiągnąć udostępnij wideo z TikTok do Messengera bez konieczności pobierania, po prostu wykonaj te proste kroki:

 1. Wprowadź swojego użytkownika w TikTok, wybierając odpowiedni film.
 2. Następnie znajdziesz 3 opcje, naciśnij tę dla „Messenger”.
 3. Wybierz konkretny kontakt i naciśnij „Wyślij”.
 4. Procedurę można wykonać na profilu TikTok innego użytkownika. Ale tym razem klikniesz strzałkę lub ikonę udostępniania.
 5. Wybierz, gdzie jest napisane „Messenger”.
 6. Wybierz swój kontakt, kliknij „Wyślij”.
 7. Aby sprawdzić, czy wysyłanie się powiodło, przejdź do czatu, na którym prowadzone są rozmowy na Messengerze.

logo komunikatora

W jakich innych sieciach społecznościowych mogę udostępniać filmy TikTok?

W innych sieciach społecznościowych otrzymasz możliwość udostępniania filmów z platformy TikTok. Mogą to być: Twitter, Facebook, Telegram, Instagram, Skype, e-mail itp. Wyjaśnimy wkrótce jak udostępniać filmy na platformę Instagram i aplikację WhatsApp.

na WhatsApp

Do udostępnij TikTok na czacie WhatsApp, najważniejszą rzeczą w tym procesie jest otwarcie aplikacji TikTok. Następnie wykonaj kroki, które zobaczysz tutaj:

 1. Wybierz wideo i kliknij „Udostępnij”.
 2. Następnie pojawi się menu, które daje możliwość udostępnienia innym aplikacjom, wybierz WhatsApp.
 3. Wybierz osobę, do której chcesz wysłać film i kliknij „Wyślij”. Teraz możesz dodać komentarz, wyciąć, edytować wideo itp. I w końcu to wyślesz.

Teraz wyjaśnimy kroki, aby udostępnij TikTok w stanach WhatsApp, musisz wykonać następujące czynności:

 1. Znajdź film, który chcesz udostępnić, i kliknij „Udostępnij”.
 2. Kliknij WhatsApp, a następnie wybierz „Mój status” i kliknij zieloną strzałkę po prawej stronie.
 3. Teraz przejdź do edycji części, którą chcesz przesłać do swojego statusu, i kliknij tę samą zieloną strzałkę, aby wysłać.

whatsapp-logo

Pamiętaj, że możesz przeprowadzić ten sam proces poprzez udostępnij wideo z dowolnego innego profilu to nie jest twoje. Po zakończeniu, jeśli chcesz, wprowadź swoje statusy WhatsApp, a zobaczysz, że został on przesłany poprawnie, a także inny status WhatsApp.

na Instagram

Proces dla udostępnij TikTok na Instagramie To bardzo proste, będziesz musiał wykonać tylko kroki, które teraz Ci podamy:

 1. Wpisz swój profil na ikonie z napisem „Ja”.
 2. Naciśnij przycisk „Udostępnij” na wybranym filmie i poszukaj sieci społecznościowej Instagram wśród opcji.
 3. Otworzy się kolejne okno z opcją publikowania jako „Kanał” lub „Opowiadania”. Jeśli wybierzesz na przykład „Historie”, strona publikacji opowiadań na Instagramie otworzy się automatycznie, tam naciśniesz „Dalej”.
 4. Możesz wybrać opcję „Opublikuj w swojej historii” lub „Niestandardową listę znajomych”. W każdym razie kliknij niebieskie pole z napisem „Udostępnij”. Następnie kliknij „Gotowe”, a zostanie opublikowany na Instagramie.

Możesz więc sprawdzić, czy publikacja można poprawnie wgrać, musisz przejść do swojego zdjęcia profilowego. Następnie przejdziesz do miejsca, w którym jest napisane „Twoja historia” i tam będziesz mógł sprawdzić, czy wideo zostało opublikowane. Jeśli chcesz udostępnić TikTok innemu użytkownikowi, procedura jest taka sama.

Jeśli pewnego dnia będziesz musiał udostępnić TikTok, ale w sieciach społecznościowych, takich jak Facebook lub Twitter, możesz postępować zgodnie z tym samym procesem. Jedyne, co bym zmienił, to opcja, którą musisz nacisnąć. Ale proces zawsze będzie bardzo prosty.

dołącz do naszego kanału telegram