Skip to content

Jakie konta lub profile mają najwięcej obserwujących na TikTok? Najbardziej znane profile

18 de czerwiec de 2023

Spontaniczność, niekończąca się rozrywka i krótki czas trwania filmów są zdecydowanie klucze do sukcesu prowadzone przez TikTok w tym momencie. Platforma, która nie zdając sobie z tego sprawy, od zeszłego roku stała się najbardziej przyjazną dla użytkownika i popularną siecią społecznościową. Wszyscy jesteśmy zdecydowanie świadomi, o co w nim chodzi, niezależnie od tego, czy go używamy, czy nie; i mogliśmy zobaczyć klipy rozpowszechniane przez inne sieci społecznościowe po tym, jak stały się wirusowe na całym świecie… Ale właśnie to przykuwa naszą uwagę: ogromny zasięg TikTok!

Powód, dla którego stało się to ulubionym miejscem młodych ludzi; ponieważ pozycjonuje ich wśród słynnych tylko z tworzyć treści z domu i używaj właściwych hashtagów. Jeśli chcesz się dowiedzieć, które konta tej aplikacji mają obecnie najwięcej obserwujących, koniecznie przeczytaj… Zainspirujesz się do własnego sukcesu!

Sztuczki, które warto wiedzieć, konta, które mają największą liczbę obserwujących

Jest to sieć społecznościowa, która jest konsumowana w formie aplikacji mobilnej, dostępnej zarówno na Androida, jak i iOS za pośrednictwem transmisji danych lub połączenia Wi-Fi. Zaleca się korzystanie z aplikacji do zapisywania danych, dzięki czemu nie ma to wpływu na konsumpcję. Ma całkowicie wizualny format, w którym filmy o długości co najmniej 3 sekund i maksymalnie 60. Jest stworzony do rozrywki, więc główne znalezione filmy to choreografie, wyzwania lub szkice.

Dzięki temu kampanie marketingowe są już realizowane; ale przede wszystkim jest wielu użytkowników w wieku od 15 do 25 lat, goniących za popularnością… I udało im się! Ponadto szukają nie tylko ekranu, który ich rozpoznaje, ale czegoś innego: TikTok stwarza możliwość, że użytkownicy z większą liczbą obserwujących zarabiać na swoich kontach.

Według tego, co się uważa, po osiągnięciu 10 tys. obserwujących (i przestrzeganiu zasad treści i częstotliwości publikacji); możesz zacząć dostrzegać znaczną sumę dolarów. Ale dopiero gdy osiągniesz wymarzoną sumę 1M obserwujących na TikToku, stajesz się już gwiazdą platformy.

Top z najbardziej znanych i wirusowych profili na TikTok 2021

Jak widać, istnieje wiele powodów, dla których warto dążyć do sukcesu w tej sieci społecznościowej; powód, dla którego chcemy Ci pokazać Top 3 najpopularniejszych influencerów na TikTok, które mogą motywować Cię do osiągania celów w Aplikacji.

metoda poznania najsłynniejszych kont tiktok

1. Charli D’Amelio (@charlidamelio)

W wieku zaledwie 16 lat, w marcu tego roku kończy 365 dni bycia największą gwiazdą na TikTok, dzięki swoim profesjonalnym filmom tanecznym i dużej charyzmie. Charli dołączył do Social Network w 2019 roku, a liczba obserwujących stopniowo rosła, aż do dziś przekracza imponującą sumę 100 milionów. Najbardziej imponująca w tej obudowie jest jej zdolność do utrzymania się na pierwszym miejscu dzięki swojej kreatywności, innowacjom i zatrzymaniu publiczności, która za nią podąża.. Pojawił się już nawet w Super Bowl!

2. Addison Rae (@addisonre)

Założył w Los Angeles obóz „The Hype House”, współpracuje z takimi markami jak Reebok, American Eagle; ogromna grupa obserwujących na innych portalach społecznościowych; oraz karierę jako tancerka i influencerka, która dopiero zaczyna się w wieku 19 lat. To dzięki prawie 65 milionów obserwujących na TikTok zebrał swój talent, odpowiednie partnerstwa i spójne treści na wszystkich popularnych platformach.

3. Zach King (@zachking)

To żywy przykład tego, jak twoje talenty twórcze i talenty artystyczne mogą doprowadzić cię na szczyt, jeśli dołączysz do odpowiedniej platformy. Mamy do czynienia z filmowcem, który mimo wielu nagród zdobytych za swoją karierę i filmy dokumentalne; udało się zdobyć wirus dzięki TikTokowi.

I to nie przez łut szczęścia, ale dzięki perfekcyjnemu wykorzystaniu zasobów wizualnych w zaledwie 6 sekund… Coś, co demonstruje swoim 50,5 miliona zwolennikówi uznanie na innych platformach, takich jak YouTube. Również postacie takie jak Will Smith, Jason Derulo, Kimberly Loaiza i Kylie Jenner są przykładami artystów, którzy używają TikTok jako sposobu na zabawę przy maksymalizacji swojej widoczności..

dołącz do naszego kanału telegram