Skip to content

Kiedy i ile TikTok zacznie płacić Ci za Twoje filmy?

29 de sierpień de 2023

Jeśli nie jesteś jeszcze użytkownikiem tej sieci społecznościowej, nie czekaj dłużej! Możesz zarobić dużo pieniędzy, dobrze się bawiąc, tworząc filmy. Jeśli zastanawiasz się, kiedy TikTok zacznie Ci płacić, czytaj dalej ten artykuł. Bez wątpienia nie ma nic lepszego niż zarabianie na robieniu czegoś, co lubisz. Dzięki TikTokowi jest to możliwe. Utwórz konto na tej platformie i postępuj zgodnie z niektórymi radami, które Ci udzielimy.

Jak rozwijać swoje konto TikTok

Jeśli chcesz rozwijać swoje konto i dowiedzieć się jak zarabiać pieniądze i zobaczyć ile zarabiasz. Przede wszystkim pamiętaj o tych aspektach.

dać się poznać

Wejdź w interakcję i zrozum swoich odbiorców. Zawsze powinieneś wiedzieć, co chce zobaczyć publiczność. W ten sposób będziesz mieć pewność, że udostępniane przez Ciebie treści spodobają się Twoim obserwującym. Dlatego najpierw musisz wiedzieć, co masz do zaoferowania swoim obserwującym, czy jesteś dobrym piosenkarzem, muzykiem, artystą, tancerzem, komikiem? Czasami zdarza się, że jesteś tak zły, że zwykle robisz coś, co kończy się zabawnie . Nie zniechęcajcie się, każdy z nas ma coś do pokazania. Musisz tylko wiedzieć, czym chcesz się podzielić i jak to zrobić.

Musisz stale udostępniać treści . W przeciwnym razie stracisz zasięg wśród swoich obserwujących, przez co wielu może Cię zignorować, ponieważ nie masz im nic nowego do zaoferowania. Pamiętaj, że w Internecie wszystko dzieje się zbyt szybko i jeśli masz tylko jeden lub dwa filmy, które stały się wirusowe, Twój sukces będzie tymczasowy.

Idealnie byłoby wybrać niszę. Oznacza to, że wybierasz motyw, aby w ten sposób rozwijać się szybciej. Na przykład, jeśli jesteś dobrym piosenkarzem, poświęć się nagrywaniu filmów ze śpiewem.

Jest to jeden z najważniejszych aspektów. Tutaj musisz pokazać, kim jesteś i jak chcesz, żeby inni cię postrzegali. Musisz dać innym użytkownikom powód, aby Cię obserwowali. Dlatego powinieneś poświęcić trochę czasu na ulepszenie swojego profilu, ponieważ jest to ich pierwsze wrażenie na Twój temat. Zalecamy wybranie zdjęcia , które reprezentuje Ciebie lub temat Twoich filmów. Jeśli nie masz takiego, nie martw się, możesz szybko i łatwo zmienić swoje zdjęcie profilowe.

Jeśli dopiero zaczynasz, spraw, aby Twoja nazwa użytkownika była łatwa do odczytania , zapisu i zapamiętania. W ten sposób będą mogli Cię znaleźć więcej. Uważaj, jakie informacje udostępniasz ze swojego profilu. Są ludzie, którzy niewłaściwie korzystają z TikToka i wykorzystują informacje, którymi się dzielisz. Chroń swoje dane.

Zdobądź więcej obserwujących na TikToku

  • Promuj swoje filmy w innych sieciach społecznościowych

Udostępniaj swoje filmy TikTok innym sieciom społecznościowym z Androida i innym aplikacjom, takim jak Instagram, Facebook, Snapchat, YouTube. Pamiętaj, że TikTok to nowa sieć społecznościowa i dobrą opcją jest sprawienie, aby Twoje filmy stały się wirusowe w innych, bardziej znanych sieciach z większą liczbą użytkowników.

logo stołu tiktok

Zdobądź więcej wyświetleń, dopóki nie zostaniesz wpływowym.

Bezpośrednim sposobem na uzyskanie większej liczby wyświetleń jest zdobycie większej liczby obserwujących. W tym celu pamiętaj o wszystkich punktach wymienionych powyżej, będąc bardziej aktywnym. Publikowanie w innych sieciach społecznościowych w celu przyciągnięcia odbiorców do TikTok.

Możesz także używać popularnych hashtagów w Tiktok lub tworzyć wyzwania, które spodobają się publiczności, przyciągając w ten sposób do swoich filmów więcej zainteresowanych użytkowników w tej samej aplikacji. I oczywiście współpracuj z innymi twórcami treści. To świetny sposób na wymianę odbiorców i uzyskanie w ten sposób większej liczby wyświetleń.

Na początku września TikTok zaskoczył nas funduszem dla twórców. O czym to jest? Jest to program, który ma miliony dolarów na nagradzanie twórców treści, którzy są wyłącznie oddani platformie.

W ten sposób użytkownicy posiadający konto profesjonalne i przesyłający filmy będą mogli uzyskać niewielką korzyść ekonomiczną w postaci wyświetleń.

A co najważniejsze, nie zawiera żadnych treści reklamowych ani promowanych. Ideą TikToka jest motywowanie swoich influencerów i przyciąganie nowych twarzy, aby mogli poprawiać jakość swoich filmów. Czy chciałbyś zarabiać pieniądze dzięki TikTok? Zobaczmy, jak powinieneś postępować, jeśli chcesz to osiągnąć.

Co jest potrzebne, aby móc zarabiać pieniądze za pomocą konta TikTok?

Wymagania nie są zbyt duże, chociaż spełnienie kilku z nich nie jest takie proste. Zobaczymy szczegółowo wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć zarabiać w TikTok, po prostu przesyłając filmy.

Ważne jest , abyś miał ukończone 18 lat , jeśli nie dotrzymasz tego wieku, nie będą mogli Cię przyjąć. Minimalna liczba obserwujących to 10 000. W ciągu ostatnich 30 dni musisz mieć co najmniej 10 000 wyświetleń.

logo firmy tiktok

Jak widać, wymagania są dość podstawowe we wszystkim. Obecnie na żadnej platformie, nawet na YouTube i Facebooku. Można zarabiać mając mniej niż 10 000 obserwujących , więc jest to całkiem rozsądne.

Po złożeniu wniosku o przynależność do funduszu twórców. Platforma automatycznie weryfikuje dane, co oznacza, że ​​jeśli je spełnisz , nie minie dużo czasu, zanim zaczniesz generować pieniądze. Jeśli zamierzasz sprostać wymaganiom twórcy, warto zapoznać się ze wskazówkami, jak szybko zdobyć obserwujących.

Ile pieniędzy mogę zarobić na moim koncie TikTok?

TikTok nie mówi o tym, jak i ile płaci twórcom treści. W rzeczywistości możesz uzyskać tylko szacunki, jeśli jednak na TikToku można zarobić na różne sposoby, chodzi o to, aby wykorzystać każdy z nich w celu uzyskania maksymalnego zysku.

Ile TikTok płaci za wyświetlenia w puli twórców?

TikTok nie określa nigdzie, ile pieniędzy można zarobić na filmie. Jednak wielu użytkowników stwierdziło, że za 1000 wyświetleń można zarobić od 2 do 3 centów . Oznacza to, że aby wygrać 30 euro, będziemy potrzebować filmu, który ma ponad milion wyświetleń.

Z pewnością może to być przytłaczająca liczba, szczególnie dla tych, którzy dopiero zaczynają . Pomysł na wygenerowanie dużej sumy pieniędzy polega na tym, aby filmy stały się wirusowe, a do tego ważne jest, aby były oryginalne i dobrej jakości.

logo zakładu profilowego tiktok

Ile TikTok płaci Ci za obserwujących?

Jak podaje portal Business Insider. Marki mogą spodziewać się zapłaty około 100 dolarów za każde 10 000 obserwujących sponsorowany post. Jest to doskonały sposób na zarabianie pieniędzy, dlatego ważne jest, aby przyciągać coraz większą publiczność, ustępując miejsca byciu świetnym influencerem.

Ile TikTok płaci za otrzymane polubienia?

Nie ma dokładnego sposobu obliczenia, ile płacą na TikToku. Ale sposób, w jaki płacisz, jest proporcjonalny do liczby obserwujących i wyświetleń, jakie masz. Ale daj nam wyobrażenie, ponieważ mając więcej polubień, nasze publikacje są bardziej wirusowe. Według Yahoo Finance, średnio na każde 2 miliardy polubień można obliczyć około 200 000 dolarów.

Jak działa kalkulator TikTok

Kalkulator TikTok to jedna z aplikacji, która pozwala nam oszacować, ile płaci TikTok. Korzystanie z niego jest proste , wystarczy wpisać w aplikacji nazwę użytkownika, pod którą chcesz obliczyć swoje dochody, następnie klikniemy przycisk „oblicz”, a rozszerzenie automatycznie poinformuje nas o danych i kwocie, jaką TikTok płaci temu użytkownikowi.

Dane te są obliczane na podstawie obserwujących, polubień, uzyskanych komentarzy, zaangażowania i wyniku profilu użytkownika.

telefon na trawie

Jak ubiegać się o członkostwo w funduszu twórców TikTok?

Pierwszą rzeczą, którą będziesz musiał zrobić, to zmienić swoje konto osobiste na konto twórcy . Jest to całkiem prosta rzecz, którą każdy może zrobić. Przejdź do aplikacji i kliknij swój profil, następnie będziesz musiał poszukać trzech kropek znajdujących się w górnym rogu ekranu.

Teraz wybierz „Zarządzaj kontem” , a następnie „Przełącz na konto Pro”. Następnie musisz wykonać kroki określone w celu zmiany konta na autora lub firmę.

Gdy już posiadasz konto twórcy lub konto profesjonalne, będziesz mógł zarejestrować się w funduszu twórców, jeśli spełnisz powyższe wymagania. Zamknij aplikację, aby ją zaktualizować.

Teraz otwórz ponownie TikTok i przejdź do ustawień profilu, tak jak to zrobiliśmy wcześniej. Wybierz „Autor”, a następnie „Fundusz twórców TikTok”. Jeśli spełniasz wymagania możesz złożyć wniosek i pozostaje Ci tylko czekać.

Jak aktywować fundusz twórców

Po wykonaniu poprzednich kroków musisz podać więcej informacji, takich jak:

  • Imię i nazwisko.
  • Adres.
  • Niezależnie od tego, czy jesteś aktywny, czy pasywny, co oznacza, czy płacisz podatki bezpośrednio, czy nie .
  • Umieść podatek VAT w miejscu, w którym musisz także podać swój NIF, wszystko wielkimi literami.

Po zakończeniu prześlij wniosek i w ten sposób aktywujesz swój fundusz twórcy na TikTok. Jeśli przez przypadek Cię nie przyjmą, możesz ponownie ubiegać się o ten proces po 30 dniach.

panel edycji tiktoka

Jak odebrać pieniądze zarobione na TikToku?

Aby zbierać zarobki generowane w TiTok, trzeba wiedzieć, że płacą z aplikacji , czyli aby zobaczyć jak płacisz wystarczy wejść na swój profil w lewym górnym rogu ekranu Androida. Zobaczysz złotą monetę. Kiedy już zdecydujesz się wejść do systemu płatności, pojawi się łączna suma zgromadzonych środków, a poniżej znajdziesz opcje dotyczące kwoty, którą zamierzasz obciążyć. Możliwość wzięcia całości lub części.

Po wybraniu kwoty należy wybrać, z którego konta zostaną wpłacone pieniądze na konto bankowe lub PayPal. Następnie pozostaje już tylko potwierdzić, upewnić się co do danych i gotowe, wpłata zostanie dokonana w ustalonym terminie.

Kolejny sposób na zarabianie pieniędzy na TikToku

Jednym ze sposobów zarabiania pieniędzy na przesyłaniu filmów do TikTok jest zawieranie bezpośrednich umów z różnymi markami. To znaczy wykonywać pracę marketingową. W ten sposób promujesz produkt lub aplikacje, udostępniając treści i zarabiając pieniądze.

W miarę wzrostu możliwości organizowania spotkań w tej sieci marki zwiększają opłaty za Twoje filmy i to one będą kontaktować się z Tobą, aby zaoferować Ci ofertę i promować swoje produkty.

Marki mogą zapłacić od 1000 do 2000 dolarów za marketing , a jeden film, w którym promujesz ich produkty, przypada na każde 10 000 wyświetleń.

Innym sposobem na osiągnięcie tego jest wzajemna promocja reklam na innych platformach. Oznacza to, że jeśli np. jesteś już znany na innym Instagramie , możesz za pomocą TikToka poprosić swoich obserwujących, aby obserwowali Cię także na Instagramie.

Występy na żywo to kolejny sposób na zarabianie pieniędzy.  Pamiętaj, że aby Twój zasięg wzrósł, musisz występować na żywo przez kilka godzin, co najmniej dwie. Pieniądze, które zarobisz, będą zależeć od liczby osób, które oglądały Twoje wideo na żywo.

pionowy telefon

Jak sprawić, by TikTok płacił mi więcej?

TikTok zaczyna płacić Ci pieniądze od 1500 obserwujących. W miarę wzrostu liczby subskrybentów TikTok zapłaci Ci jeszcze więcej.

Szacuje się, że TikTok płaci około 100 dolarów za każde 10 000 obserwujących tworzących transmisje. Od 1500 obserwujących, nie czekaj dłużej i pozwól swojemu hobby przestać być hobby, aby zacząć zarabiać robiąc to, co lubisz.

Mówiąc dokładniej, im większa liczba obserwujących, tym większa możliwość dostępu do monetyzacji Twojego konta, więc pierwszym krokiem jest zwiększenie liczby odbiorców i obserwujących.

Aby móc zbierać dochody na TikToku, trzeba mieć ukończone 18 lat , oczywiście za odpowiednią zgodą rodziców, aby zawierać formalne transakcje z markami, czyli umowy będą również wymagały pełnoletności.

Tiktoks może wykorzystywać tę platformę do generowania dochodu za pomocą różnych opcji, czy to sponsoringu, sprzedaży towarów, transmisji na żywo i marketingu afiliacyjnego. Dzieje się tak, ponieważ TikTok to młoda platforma, na której reklamy różnią się od innych sieci społecznościowych, to znaczy, że system reklam w każdym filmie nie jest jeszcze obecny.

kolorowe logo tiktoka

Transmisje na żywo to dobry sposób na rozpoczęcie, gdy liczba obserwujących nie przekracza 1500 i jest tak istotna, ponieważ możesz otrzymywać darowizny w formie „prezentów” od swoich widzów, które można wymienić na diamenty, które z kolei zostaną wymienione na prawdziwe pieniądze, które zostaną zdeponowane na Twoim koncie PayPal.

Kurs wymiany i cena walut, za które kupowane są prezenty, są bardzo zmienne i będziesz mógł je wymienić dopiero po osiągnięciu ustalonej już kwoty minimalnej, która wynosi 100 USD, a maksymalna 1000 USD tygodniowo.

Utrzymywanie stałej liczby publikacji i dużej liczby serc, co jest równoznaczne z polubieniem , oraz wieloma komentarzami wskazuje, że Twoje treści przyciągają uwagę, a Ty utrzymujesz interakcję ze swoimi obserwatorami, czego szukają marki, aby promować swoje produkty.

Wyzwania Hashtagowe to świetny sposób na jednoczesne promowanie treści i reklamowanie produktów lub usług. Nie czekaj, aż marki przyjdą do Ciebie, jeśli chcesz zobaczyć, jak zarabiać, poszukaj ich, skontaktuj się z nimi poprzez ich portale społecznościowe, Instagram, Facebook, e-mail itp. Przedstaw się im, pokaż swoje treści, swój kanał, posiadane materiały, swoich odbiorców i wszystko, co niezbędne, aby rozpoznali w Tobie potencjalne konto do promowania swoich produktów.

Wykorzystaj TikTok jako odskocznię , aby zwiększyć liczbę obserwujących i społeczność na innych platformach, takich jak Instagram czy YouTube, zwiększyć grono odbiorców na TikTok i innych sieciach społecznościowych, aby zwiększyć wartość swojego konta i zostać zauważonym przez większą liczbę marek.

oblicz zarobki tiktok

Czym jest kampania bonusowa TikTok i jak działa?

Jest to system poleceń, w ramach którego otrzymasz zapłatę, jeśli użytkownik zarejestruje się w aplikacji za pomocą udostępnionego przez Ciebie kodu zaproszenia. Możesz znaleźć ten kod w lewej górnej części swojego profilu, pod nazwą „Bonus TikTok”, gdzie możesz zobaczyć saldo posiadanych moner i ich równowartość w dolarach.

Za każdego znajomego, który pobierze i zaloguje się przy użyciu Twojego kodu, będziesz mógł zarabiać pieniądze, zdobywając monety zgodnie z jego wykorzystaniem, jeśli użyjesz go dłużej niż 5 minut, 3 lub 7 dni, otrzymasz ilość monet 2, 4 i 8.

Jako użytkownik TikTok Bonus, jak mogę zarabiać pieniądze na TikTok?

Aby zarobić pieniądze na bonusie TikTok. Wystarczy, że udostępnisz znajomym swój kod zaproszenia do aplikacji TikTok , a gdy pobiorą aplikację z Twoim kodem i zalogują się, zarobisz pieniądze. W zależności od tego, jak długo użytkownicy korzystają z aplikacji, zarabiasz średnio 0,10 USD, 0,20 USD i 0,40 USD za każdego poleconego znajomego, jeśli pozostaniesz przez 7 dni z rzędu.

Zaproś nowych użytkowników za pomocą swojego kodu. Skąd mam wiedzieć, jaki jest mój kod?

W aplikacji znajdziesz ikonę o nazwie „Bonus TikTok” , po wybraniu której będziesz mógł zobaczyć liczbę posiadanych monet i kod zaproszenia, wystarczy skopiować wyświetlony tam kod i udostępnić go ze znajomymi lub sieciami społecznościowymi.

Jak pozyskać nowych użytkowników

Najłatwiej jest skorzystać z różnych istniejących obecnie sieci społecznościowych. Pozostawienie kodu w grupach na Facebooku lub innym portalu społecznościowym. Zapraszanie użytkowników do wejścia do aplikacji poprzez kod zaproszenia i oczywiście zapraszanie ich do Twojego profilu, aby Cię obserwowali, i jednocześnie przyciągali więcej obserwujących.

hasztag tiktok

Sprawdź, czy Twoi znajomi na Facebooku mają już TikTok

Przede wszystkim musisz połączyć konta na Facebooku i TikTok. Poprzez swoje aplikacje. Następnie musisz wejść do sekcji „Ja” , następnie przechodzimy do symbolu „+”, otworzy się ekran, na którym aplikacja zaoferuje „zapraszanie znajomych, wyszukiwanie kontaktów i znajdowanie znajomych z Facebooka”.

Dzięki tej ostatniej opcji sieć społecznościowa udostępni nam listę kontaktów, które mają już utworzone konto na Facebooku i możliwość ich śledzenia.

Czy mogę zarabiać pieniądze jako nowy użytkownik TikTok?

Oczywiście nigdy nie jest za późno, aby zacząć zarabiać pieniądze, ale w tym celu pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to zacząć korzystać z implikacji, a następnie przejść dalej, nie tylko po to, aby zobaczyć, jak ci płacą. Nawet bez przekraczania 1500 obserwujących.

Opcja 1: Zarejestruj się za pomocą kodu znajomego

Możesz wymieniać kody zaproszeń z innymi znajomymi, tworząc w ten sposób łańcuch pomocy dla wszystkich. Pamiętając, że korzystając z aplikacji na Androida z wprowadzonym kodem, im dłużej będą korzystać z aplikacji, tym więcej pieniędzy zarobią.

Już w momencie założenia konta możesz udostępnić swój kod zaproszenia innym znajomym z innych portali społecznościowych, jest to najprostszy i najszybszy sposób na zarobienie pieniędzy.

Opcja 2: Opublikowanie nowego filmu

Mając już utworzone konto , skorzystaj z możliwości przesyłania filmów i aby osoby, które zaprosisz do korzystania z aplikacji, jednocześnie Cię śledziły i oglądały Twoje filmy, pamiętaj, że będziesz zarabiać pieniądze, im więcej obserwujących i wyświetleń będą miały Twoje filmy.

Opcja 3: Udostępnij film TikTok

Udostępniaj swoje filmy , aby zwiększyć zasięg swoich filmów i dzięki temu szybciej dać się poznać, możesz udostępnić je na tej samej platformie TikTok znajomym lub nawet w innych sieciach społecznościowych i sprawić, że zainteresowane osoby będą Cię śledzić.

dołącz do naszego kanału telegram