Skip to content

Jak połączyć filmy z YouTube’a z moim profilem TikTok? – Skuteczne sztuczki

10 de grudzień de 2021

Rozrywka jest nieskończona na platformie wideo „TikTok”. Dzieje się tak, ponieważ zarejestrowani użytkownicy tworzyć treści rozrywkowe i trendy. Na TikTok zawsze znajdziesz popularne filmy, memy, a nawet filmy informacyjne. Ale ta platforma jest rzadko używana do spraw pracy.

Teraz osoby, które mają kanał YouTube, mogą synchronizować filmy, które przesłały na kanał, z kontem TikTok. Wkrótce pokażemy Ci, co zrobić, aby połącz konto YouTube z kontem na platformie „TikTok”.

Jak udostępnić linki wideo YouTube na moim koncie TikTok?

Sposób, w jaki kanały YouTube są połączone z kontami TikTok, polega na wyświetlaniu linków, a także za pomocą opisu profilu. W tej chwili nie ma sposobu, aby normalnie połączyć filmy z tych dwóch platform, ale można je wykorzystać do wzajemnej promocji.

Jeśli nadal nie wiesz, jak to zrobić, musisz uważać do następujących dwóch podtematów:

W opisie Twoich filmów

YouTube pozwala twórcom treści zostaw małą część tekstu pod każdym z jego filmów. W tej dolnej części możesz umieścić takie rzeczy, jak linki, informacje dotyczące filmu lub cokolwiek innego. Tam możesz umieścić link do swojego profilu TikTok.

W ten sposób ludzie będą musieli tylko otworzyć ten link, a to będzie przekieruje bezpośrednio do profilu TikTok właściciela tego kanału YouTube. Gdy dana osoba znajdzie się na tym profilu TikTok, zobaczy całą przesłaną zawartość.

Oczywiście w tym przypadku musisz wziąć wszystkie filmy z tego kanału YouTube, przesłać je na TikTok i to wszystko. Przy okazji, jeden z najlepsze rzeczy na TikTok jest to, że pozwala z łatwością zapisywać hashtagi. Instagram podobnie pozwala na zapisanie każdego hashtagu, wadą jest to, że proces ich przeglądania jest nieco skomplikowany.

Dla takich i wielu innych jest to TikTok stał się trendem. Nie tylko jego zawartość jest dobra, ale także wydajność. Ponieważ jednak ludzie będą odwiedzać Twój profil TikTok, dobrze byłoby zobaczyć, gdzie zmieniają się informacje w profilu, abyś mógł go dostosować.

Opisując swój profil

Innym sposobem na zachęcenie innych osób do połączenia się z Twoim kanałem YouTube są wzmianki o opisz konto TikTok. W każdym z filmów, które prześlesz na kanał, będziesz mógł powiedzieć ludziom, aby poszli i zaczęli śledzić Cię na swoim koncie TikTok.

osoba korzystająca z tik tok na telefonie komórkowym

Poza tym w opisie swoich filmów możesz opisać profil. Opisując to, nie będziesz musiał znajdź link do swojego profilu TikTok umieścić go. Należy zauważyć, że przesyłając treści, które miałeś na YouTube na swoje konto TikTok, możesz zapisać określone filmy i przejrzeć je później.

Dzięki temu będziesz mógł wyróżnić w swoim profilu, które są dla Ciebie najważniejsze, a nawet najbardziej atrakcyjne. Aby jednak cieszyć się tą dobrą funkcją, musisz przejdź bezpośrednio do Sklepu Play aby pobrać najnowszą wersję TikTok.

Co mam zrobić, aby udostępnić mój kanał YouTube moim obserwatorom TikTok?

Twój kanał YouTube można udostępniać z własnego profilu TikTok za pomocą linku. Na górze filmów TikTok ludzie mają możliwość umieścić pewne informacje opisowejak również na YouTube. Zobacz, jak kanał YouTube jest udostępniany z profilu TikTok:

  1. Otwórz przeglądarkę internetową swojego komputera lub telefonu komórkowego
  2. Przejdź do strony YouTube
  3. Zaloguj się na swoje konto YouTube
  4. Przejdź do strony głównej kanału
  5. Skorzystaj z linku, który daje Ci przeglądarka
  6. Wklej link pobrany z przeglądarki w opisie swojego filmu TikTok. W ten sposób z łatwością udostępnisz swój kanał YouTube.

Jak sprawić, by użytkownicy TikTok podążali za linkami, które udostępniam na YouTube?

logo linku

Gdy umieścisz link do swojego kanału YouTube w opisie swoich filmów TikTok, będzie konieczne, aby ci, którzy Cię śledzą, skorzystali z linków, które im podasz. Abyś mógł z nich skorzystać, musisz zrobić co najmniej dwie rzeczy. Umieść każdy link w łatwo widocznym miejscu i powiedz ludziom, aby podążali za tym linkiem.

Na końcu każdego filmu twórcy treści promują swoje inne platformy społecznościowe, na których przesyłają więcej treści. W TikTok nie wygląda to dobrze, ale możesz zrobić całkowicie ekskluzywny film dla promuj swoje inne sieci społecznościowe.