Skip to content

Jak utworzyć „pętlę wideo” TikTok w programie After Effects — nieskończona pętla

8 de luty de 2022

Obecnie sieci społecznościowe są jedną z najczęściej używanych rzeczy w świecie Internetu. To dlatego, że stworzyli więzi między ludźmi. Jedną z najczęściej używanych sieci jest TikTok. Przez nią możliwe było wyprodukowanie różnych krótkich filmów, gdzie każdy może się nimi cieszyć, a nawet je nagrać. Teraz, za pośrednictwem TikTok, oprócz przesyłania filmów, możesz zapisywać, edytować i tak dalej.

Jedną z funkcji jest zobaczenie mojej historii filmów oglądanych w TikTok, może to nas poprowadzić, jeśli chcemy wygeneruj wideo TikTok Loop z aplikacją After Effects.

Co powinieneś wiedzieć przed zrobieniem filmu TikTok Loop w programie After Effects?

Niektóre z Ważne funkcje Jedną rzeczą, o której należy pamiętać przed zrobieniem filmu TikTok Loop w programie After Effects, jest uwzględnienie uprawnień i opcji nagrywania wysokiej jakości wideo w TikTok. To po to, żeby wyglądało dobrze, przyjemnie. W ramach jakości byłby częścią oświetlenia, jako ważny czynnik dla niego.

Jak długo są średnio te filmy?

Biorąc to pod uwagę Zapętlaj filmy lub znane również jako pętle wideo. Są to te, które będą powtarzane tyle samo razy, trzeba wtedy powiedzieć, że czas trwania będzie zależał od TikTok.

Średnio aplikacja TikTok oferuje swoim użytkownikom możliwość nagrywania filmów trwających 6 sekund, 15 sekund, a w swoich najnowszych aktualizacjach pozwoliła użytkownikowi nagrać limit 3 minut wideo. Zatem, długość, jaką ma mieć pętlato będzie osobiste. Ponadto TikTok w twoich filmach działa już jako pętla, ponieważ po zakończeniu odtwarzania jednego z nich powtórzy się ponownie.

Jak tworzyć filmy Loop, które znajdziesz w TikTok z programu After Effects?

Aplikacja After Effects jest jedną z najczęściej używanych do tworzenia tego typu zapętlonych filmów. Jednak dzięki niemu możesz również wykonać szeroką gamę innych całkowicie niesamowitych edycji wideo. W związku z tym najbardziej zalecane jest pobranie aplikacji TikTok, co ułatwi proces edycji filmu, a następnie jego przesłanie.

edytuj lub przesyłaj swoje filmy na tiktok

Aby stworzyć nieskończoną pętlę

Tworzyć nieskończona pętla z tą aplikacją, należy to zrobić za pomocą opcji LoopOut, znanej również jako „PingPong”. W tym celu należy wykonać następujące kroki:

 1. Znajdź opcję LoopOut w aplikacji After Effects.
 2. Tam możesz rozpocząć konfigurowalne modyfikacje, aby wygenerować pętlę od tyłu do przodu i odwrotnie.
 3. Podobnie czas trwania tego można ustalić za pomocą opcji znajdującej się na dole jako LoopOutCzas trwania który ustawi pętlę.
 4. Klikając na „Właściwości” i tam możesz wejść InterpretujNagranie. Ta opcja pomoże ustawić liczbę powtórzeń pętli.
 5. Kliknij „Główne”, a pojawi się tam pole z każdą z właściwości wideo. To musi być aktywowane.
 6. U dołu ekranu zobaczysz opcję: Inne opcje„Pętla X razy” zostanie kliknięta
 7. Tam, gdzie pojawi się X, zostanie ustawiona liczba powtórzeń pętli.
 8. I tak łatwo jest stworzyć pętlę za pomocą aplikacji „After Effects”

Jeśli chcesz stworzyć animowaną pętlę

Teraz kolejny z opcje, które umożliwia ta aplikacja, jest stworzenie animowanej pętli. Aby to zrobić, musisz wykonać następujące kroki:

 1. Powstanie kompozycja, ta 1080×1080. Ponieważ będzie to animacja, ogólnie Gif, najlepiej jest, aby miała czas 5 sekund.
 2. Pętla zostanie zakryta, aby postać przemieściła się na dół umieszczonego obrazu. Osiągnąć to zostanie pokryta następną postacią. Z tego powodu koniec pętli zostanie pokryty jej początkiem.
 3. Będzie dążyć do wygenerowania głębi, zostanie to zrobione poprzez opcję „Przełącz tryby przełączania” i wszystkie pozycje linii będą używane, dopóki nie znajdziemy tego, który najlepiej pasuje do tego, czego chcemy.
 4. Kliknij narzędzie „Łatwe ułatwienie”, aby kontrolować ruch krzywej. Jest używany, aby postać miała większą prędkość.
 5. Zatrzyma ostatnią ustawioną klatkę, pomoże pokryć ostatnią klatkę następną pętlą. ja wiem zrobi, klikając „Czas” a następnie w „FreezeFrame”

Jak przesłać wideo Loop z programu After Effects do TikTok?

Gdy nasz film Loop będzie gotowy, można go przesłać na platformę TikTok. Dzięki temu możesz oznaczyć kogoś w opisie filmu. Ale najpierw kroki, aby przesłać są następujące:

edytuj swoje kreacje i przesyłaj unikalne treści

 1. Otwórz platformę TikTok za pośrednictwem komputera lub aplikacji mobilnej.
 2. Tam kliknij „Utwórz”
 3. Będzie przeszukiwać galerię lub pliki PC, wideo w pętli i pójdzie w górę.

dołącz do naszego kanału telegram