Skip to content

Jak tworzyć odpowiedzi wideo na komentarze w TikTok? – Interakcja z fanami

4 de styczeń de 2022

TikTok to jedna z najnowszych platform wprowadzanych na rynek cyfrowy w porównaniu do innych, co nie znaczy, że jest najmniej ważna. Jego wpływ był tak znany, że inne sieci społecznościowe musiały opracować podobne funkcje, aby nadążyć. Wśród tych wyróżnia się odpowiedz na komentarz obserwatora za pomocą wideo. Aby dowiedzieć się więcej, czytaj dalej do końca.

Gdzie mogę zobaczyć komentarze, które dodałeś na TikTok?

Na początku TikTok został stworzony, aby przesyłać filmy zawierające zabawne materiały stworzone przez i dla młodych ludzi, w tym choreografię taneczną lub wyzwania, które każdy może wykonać. Ten materiał stał się bardziej atrakcyjny dla osób starszych i wielu znanych artystów i osobistości zaczęło widzieć i uczestniczyć w tej sieci.

Niewątpliwie ten katapultował TikTok na bardzo wysoki poziom w krótkim czasie, utrwalając go przed popularnymi mediami społecznościowymi. Ta aplikacja została wybrana przez wiele osób rozwijać swoją karierę zawodową, zyskując sławę dzięki kreatywnej i oryginalnej treści.

Inną rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę, jest to, że wielu przedsiębiorców i firm korzysta z tej sieci do promowania swoich produktów lub usług, które odnotowały pozytywne wyniki w ich liczbie. Jeśli chcesz rozpocząć karierę zawodową lub promować swoją pracę w TikTok, nie potrzebujesz dużej wiedzy na temat platform cyfrowych. Musisz tylko znać kilka sztuczek.

Kiedy tworzysz film, który prześlesz do TikTok, musisz weź pod uwagę odbiorców, do których chcesz dotrzeć i przygotuj treści, które wywierają wpływ. Jeśli dopiero zaczynasz, nie musi to być bardzo skomplikowane, musisz przyciągnąć uwagę publiczności przez pierwsze 3 sekundy, aby zagwarantować, że ludzie zobaczą to do końca.

Może to generować wiele komentarzy od osób, które go oglądały, niektóre dadzą Ci swoją aprobatę, a inne zadadzą Ci pytania dotyczące niektórych wątpliwości, które pojawiają się w tym zakresie. Jeśli jesteś sprytny, możesz skorzystać z komentarzy, aby poprawić swoje wyniki.

Aby uzyskać dostęp do komentarzy, możesz to zrobić różnymi drogami, na przykład jeśli publikujesz treści, aplikacja sprawi, że powiadomienie, które zostanie odebrane w skrzynce odbiorczej. Jeśli go naciśniesz, automatycznie przejdziesz do wiadomości.

Z drugiej strony, jeśli to Ty skomentowałeś lub ktoś skomentował jeden z Twoich filmów, możesz go zlokalizować, gdy znajdziesz kwestionowaną publikację i kliknij ikonę dymka. Tam wskazana jest liczba wiadomości, które zawiera wideo i jego zawartość.

Dlaczego nie mogę odpowiedzieć na komentarz TikTok?

Komentarze na temat TikTok mogą być wykonane przez przyjaciół, obserwujących lub przez całą publiczność, będzie to zależeć od wybranej konfiguracji. Oczywiście, jeśli chcesz stać się sławny, musisz rozszerzyć swoje opcje i wybrać, aby wszyscy użytkownicy mogli oglądać Twoje filmy.odpowiedz na komentarz na tiktok

Dzięki temu osoby, które Cię nie znają, będą mogły przeglądać Twoje nagrania i polecać je innym. W ten sposób poinformujesz o tym tych, którzy lubią dziedzinę, którą eksploatujesz za pośrednictwem tej sieci.

Niektóre osoby z wybitnymi karierami w TikTok wyłączają komentarze do niektórych filmów, aby uniknąć negatywnych komentarzy do specjalnego nagrania, które chcą udostępnić. Ty też możesz to zrobić ale nie znęcaj się nad niąponieważ Twoi obserwatorzy mogą czuć się znudzeni.

Odpowiadanie na komentarze, które inni przesyłają do Ciebie w TikTok za pośrednictwem filmu, to interaktywny sposób na włączenie odbiorców do tego, co robisz. To sprawia, że ​​czują się ważni i że bierzesz je pod uwagę. Ponadto, gdy inna osoba zauważy, że wiadomość obserwującego wychodzi w odpowiedzi za pośrednictwem wideo zachęcamy ich, aby byli świadomi tego, co publikujesz a nawet biorą udział.

Jeśli spojrzysz na komentarz i okaże się, że nie możesz na niego odpowiedzieć, może to być spowodowane wieloma przyczynami. Jeśli użyłeś filtra do komentarzy i używasz słów, które sam zbanowałeś, platforma nie zapewni Ci dostępu.

Innym powodem jest to, że nie masz zaktualizowanej aplikacji na czas. Wcześniej możesz przejść do swojego wirtualnego sklepu i poszukać najnowszej aktualizacji, aby mieć, aktywuje to opcję udzielania odpowiedzi za pomocą wideo.odpowiedz na komentarz wideo

Jak odpowiedzieć na komentarz TikTok za pomocą filmu lub muzyki?

Dla tych, którzy zazwyczaj przesyłają treści do tej sieci, nagrywanie wideo jest częścią ich codziennych zajęć. Po prostu włączają swój aparat przygotuj szczegóły i puść wodze fantazji. Następnie wystarczy wprowadzić kilka poprawek, aby wypolerować swój materiał.

Jeśli to wszystko nie brzmi znajomo, może to dlatego, że nie jesteś ekspertem TikTok. Jeśli tak, nie martw się, nagrywanie i edytowanie filmów dla TikTok jest bardzo łatwe. Teraz, jeśli chcesz wiedzieć, jak odpowiedzieć wideo, możemy Ci powiedzieć, że jest to jeszcze łatwiejsze.

W takich przypadkach musisz zlokalizować film, kliknąć dymek komentarza i wybrać ten, na który chcesz odpowiedzieć. Musisz trzymać wiadomość wciśniętą, aż wyjdź z okna z opcją odpowiedz wideo.

Po przygotowaniu ekranu wystarczy nacisnąć czerwony przycisk, aby nagrać. Zalecamy, abyś wspomniał osobę, która zostawiła Ci wiadomość, aby jej podziękować. Kiedy nagrywasz odpowiedź, masz te same funkcje lub narzędzia, co podczas nagrywania normalnego wideo.nagraj wideo do komentarza tiktok

Mogą zmień prędkość, kamerę, użyj efektów, filtrów, timeraMożesz nawet przenieść naklejkę z komentarzem, na który odpowiadasz.

Jak odpowiedzieć na komentarz w TikTok bez dodawania filmu?

Obecnie jest to jedyna dostępna w aplikacji opcja odpowiedzi na bezpośredni komentarz do filmu wideo, który użytkownik komentuje na Twój temat. Chociaż możesz również korzystać z wiadomości bezpośrednich, jeśli uznasz to za stosowne. W każdym razie na platformie możesz znaleźć inne formy komunikacji ze swoimi obserwującymi, aby:Czują, że uczestniczą z tobą w tym, co robisz.

dołącz do naszego kanału telegram