Skip to content

Kiedy dostępne będą rośliny na rynku kontra nieumarła farma — przewodnik informacyjny

9 de wrzesień de 2021

Jeśli jesteś zwolennikiem gry wideo Plant vs Undead, na pewno Cię zainteresuje znać nowości i aktualizacje, które ma dla swoich użytkowników, zarówno to, co jest związane z rynkiem, jak i z zakupami PVU i PVUFARM, albo z jego procedurą, albo z tym, co jest potrzebne do dokonania zakupu.

Jednym z aspektów, który powoduje największe zainteresowanie Plants vs Undead jest data udostępnienia Marketplace, aspekt, który omówimy później, ale już przewidujemy, że jest dostępny od lipca.

Ponadto ważne jest również posiadanie portfela, aby móc przeprowadzać żądane transakcje lub zarządzać swoimi aktywami. Dlatego w tym artykule dowiesz się, których portfeli użyć oraz zaktualizowane ceny tokenów Plant vs Undead Farm (PVU) i (PVUFARM). Więc czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Co trzeba zrobić, aby móc kupić token Plant vs Undead Farm (PVU) i (PVUFARM)?

Możesz więc kupić tokeny Plant vs Undead Farm (PVU) i (PVUFARM) To jest Niezbędne jest posiadanie portfolio, które może pochodzić z Metamask lub Trustportfel. Jeśli nie masz portfela, musisz go założyć. Musisz również użyć PancakeSwap lub PooCoin.app, aby kupić swoje PVU.

Jakie portfele możemy wykorzystać do zakupu PVU i PVUFARM?

Aby móc dokonywać zakupów i zarządzać swoimi aktywami w grze, konieczne jest posiadanie portfela. Istnieją jednak dwie całkiem realne opcje zarządzania zasobami w najlepszy sposób, najczęściej używaną opcją jest Metamaska, chociaż możesz również użyć Trustwallet.

Procedura dokonywania zakupów w Plants vs Undead

Jeśli chcesz dokonać zakupu za pomocą portfela Metamask, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to mieć adres i dołączyć go do sieci Binance Smart Chain. Aby to zrobić, znajdź miejsce, w którym jest napisane „Sieć główna Ethereum”, kontynuuj i dodaj „sieć niestandardowa”.

Musisz mieć dostępny BNB, które możesz nabyć w Binance, a następnie wypłacić je do portfela Metamask za pośrednictwem opcji Fiat i Spot w przeglądzie portfela Binance. Na stronie, która pojawi się później, musisz dołączyć adres Metamask i wybrać sieć BSC, a po kilku minutach będziesz miał BNB w swojej Metamasce.

Po umieszczeniu BNB w portfelu Metamask musisz przejść do platformy Pancakeswap i powiązać ją ze swoim portfelem Metamask za pośrednictwem sieci Binance Smart Chain. Gdy to zrobisz, będziesz mógł umieścić ilość BNB, którą chcesz wymienić na PVU, abyś mógł zacząć grać w Plants vs Undead.

Jakie są opłaty Plants vs Undead w PVU i PVUFARMs?

Cena PVU i PVUFARM jest inna, a także może się różnić w zależności od tego, co wskazuje Twoja gospodarka. Aby dowiedzieć się, jakie są zmiany cen, możesz zobaczyć aktualizacje kursów za pośrednictwem platformy Poocoin.app lub CoinGecko.

Cena PVU

Zgodnie z tym, co można zobaczyć na oficjalnej platformie CoinGecko, Aktualna cena Plant vs Undead Token (PVU) to 12,15 USD. Zalecamy jednak ciągłe przeglądanie jego aktualizacji, aby mieć lepszą kontrolę nad swoimi zasobami.

Cena PVUFARM

Cena PVU

Cena tokena Plant vs Undead Farm (PVUFARM / BNB) według platformy poocoin.app tak jest $0,000000000966432, który bardzo różni się od poprzedniego. W ten sam sposób wygodnie jest często sprawdzać platformę.

Od kiedy będzie dostępna zakładka Marketplace Plant vs Undead Farm?

Rynek Plants vs Undead jest otwarty od jakiegoś czasu, ponieważ został otwarty 10 lipca tego roku (2021). Możesz teraz kupić swoje rośliny NFT lub ziemię. Z drugiej strony, dzisiaj nie ma możliwości zakupu nasion za pośrednictwem targowiska.

Jakie oferty będą dostępne w tej sekcji gry?

Obecnie najważniejsze oferty na rynku Plants vs Undead znajdują się w zakładach NFT, które możesz kupić. Przy nowej farmie 2.5 konieczne jest posiadanie przynajmniej jednej z tych roślin aby odnieść sukces jako rolnik i wycofać swoje aktywa. Dlatego zalecamy zakup zakładu o dobrym stosunku kosztów do korzyści, ponieważ istnieją oferty od 90 PVU do 300 PVU.

dołącz do naszego kanału telegram