Skip to content

Jakie są powody zakazu gry w Axie Infinity — nie rób tego

31 de sierpień de 2021

Jeśli chcesz wcielić się w głównego lidera trendów w grach Play to Earn, Axie Infinity, musisz być odpowiedzialny użytkownik i że przestrzegasz wymagań regulaminu użytkowania. Oznacza to, że konieczne jest przestrzeganie zasad gry, aby uniknąć wszelkich niedogodności.

W Axie Nieskończoność Twoje konto może być zasadniczo zakazane przez tylko jeden powód: złamałeś zasady. Jeśli twoje konto jest zbanowane, to najprawdopodobniej dlatego, że łamiesz zasady gry, robiąc takie rzeczy, jak posiadanie dwóch kont. Oznacza to, że jeśli masz konto otwarte na jednym urządzeniu, a drugie na innym i okaże się, że posiadasz oba, jest to wystarczający powód, aby przystąpili do zablokowania twojego konta.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o przyczynach zakaz w Axie InfinityOprócz znajomości zasad gry, czytaj dalej ten artykuł.

Gdzie mogę przeczytać oficjalne zasady gry Axie Infinity?

Oczywiste jest, że aby móc wystartować w Axie Infinity konieczne jest, aby zaakceptować warunki korzystania z platformy. Znajdziesz je na oficjalnej stronie Axie i tam możesz zapoznać się z zasadami, których musisz przestrzegać podczas zakładania konta.

Nie trzeba dodawać, że Axie określiła w bardzo konkretny sposób wszystko, co możesz zrobić, a czego nie powinieneś robić. W tym samym czasie określa konsekwencje naruszenia jej warunków.

Możesz przeczytać wszystko, co dotyczy praw własności intelektualnej, oświadczeń użytkowników, rejestracji użytkowników, czynności, które są zabronione, stawek, ograniczenia odpowiedzialności, odszkodowania za dane użytkownika i wielu innych.

Jakie są przyczyny bezpiecznego bana na Axie Infinity?

Wśród różnych przyczyn, które powodują zablokowanie konta utworzonego w Axie Infinity, wyróżniają się dwie z nich, które były bardzo częste i również może być często się zdarza na innych platformach, ale ten Axie ze swoją sztuczną inteligencją potrafi skutecznie wykrywać.

Posiadanie multikonta

Gdyby masz więcej niż jedno konto w Axie Infinity, możesz być pewien, żezamierzasz zbanować?. Wcale nie chodzi o posiadanie kilku kont współpracujących z jednym Wifi, ponieważ jest to dozwolone, ale fakt chęci generowania większych dochodów poprzez utworzenie kolejnego konta na innym urządzeniu jest powodem banowania.

Niektórzy gracze doszli do wniosku, że jeśli konta będą tworzone z różnych urządzeń, nie będzie wiadomo, że należą one do jednej osoby. Okazuje się, że nie są poprawne, ponieważ Axie Infinity wykorzystuje sztuczną inteligencję w celu wykrycia zachowania gracza i przeanalizowania adresu IP Wi-Fi gracza w celu ustalenia, czy ma on więcej niż jedno konto.

Graj w emulatorach

Kiedy próbujesz grać z emulatorami, konkretnie z Androida na PC zostaniesz zbanowany Twoje konto, ponieważ jeśli to zrobisz, platforma wykryje go jako bota. Należy wziąć pod uwagę, że Axie Infinity potrafi wykrywać boty na różne, niedozwolone sposoby.

Każdy inny bot, którego używasz na platformie będzie to wystarczający powód, aby Twoje konto zostało zbanowane, tracąc w ten sposób wszystkie swoje postępy i inwestycje.

Co się stanie, jeśli złamię zasadę gry?

Warunki korzystania z Axie Infinity

Jeśli grasz w Axie Infinity, to dlatego, że powinieneś mieć zaakceptowałem warunki korzystania z platformy. Akceptując je, wyrażasz zgodę na absolutnie wszystkie warunki użytkowania.

Angażując się w jedną z tych czynności, których zabrania Axie Infinity, łamiesz zasady gry. W zależności od powagi wykroczenia, zostaniesz tymczasowo lub na stałe wykluczony z gry. Jeśli zostałeś zbanowany na stałe, już nigdy nie będziesz mógł użyć Axie Infnity z zamkniętego konta, tracąc wszystko, co osiągnąłeś do tej pory.

Jeśli zostałeś tymczasowo zbanowany, to po zakończeniu bana, możesz ponownie korzystać ze swojego konta bez żadnych niedogodności, ale z ostrzeżeniem, że nie wolno dalej łamać zasad gry.

dołącz do naszego kanału telegram