Skip to content

Czym jest Axie Infinity i jak grać w nią profesjonalnie, aby generować dochód?

12 de wrzesień de 2021

Postęp technologiczny pozwolił wielu grom widzieć życie w miarę upływu lat, jedną z nich, która przyciągnęła dużą liczbę graczy, jest Axie Infinity. Pozwalając nie tylko na zabawę i rozrywkę, ale także możliwość osiągnięcia zysku.

Rozgrywanie bitew w Axie Infinity stało się dla wielu graczy zaletą, zwłaszcza przy charakterystyce mocy zarabiaj pieniądze podczas gry, więc podczas gry podamy Ci szczegóły dotyczące wygrywania.

O czym jest gra wideo „Axie Infinity”?

Axie Infinity jest o Gra polegająca na wychowywaniu wirtualnych zwierzaków, w pewnym stopniu przypomina inną grę tego samego typu, oparta jest na blockchain i daje graczom możliwość walki lub walki w dwóch trybach: arena lub przygoda.

Gracze mają możliwość rozmnażania, zbierania, handlu i walki poprzez stworzenia, które nabyli. Dzięki dobrym strategiom gracz będzie mógł uzyskiwać zyski za pośrednictwem trybów i tego, jak się rozwija, co pozwoli mu wymienić je na fizyczne pieniądze.

Jakie tokeny AXS i SLP są używane w grze?

SLP w grze, znane również jako „Small Love Potion”, są używane w grze jako element motywacyjny, mogą być również używane w innych sytuacjach, takich jak dawanie życia nowym osiom.

Innym żetonem, który jest częścią gry, jest AXS, jest to token, który działa na konkretną platformę gry i dzięki temu możesz Wymieniaj się osiami, zdobywaj lub zdobywaj nagrody co tydzień lub rób zakupy w tej samej grze, aby grać dalej.

Jak mogę otrzymać stypendium na grę w Axie Infinity za darmo?

Ponieważ Axie Infinity to gra wymagająca dużej inwestycji, powstał inny sposób na grę, stypendia pozwalają na start na platformie bez takiej inwestycji.

Uzyskanie stypendium to bardzo prosta metodaW tym celu można znaleźć pewne metody, które działają, aby to osiągnąć, między innymi:

  • Wyszukaj w sieciach społecznościowych kogoś, kto świadczy tę usługę stypendialną na platformie. Poszukaj wskazówek i przewodników przed wypełnieniem formularza. Na oficjalnym Discordzie Axie Infinity znajduje się dedykowana sekcja do składania wniosków o stypendia.
  • Uzyskać stypendium przez przyjaciela lub znajomego że masz dołączone osie i że możesz ich nie potrzebować, zwłaszcza jeśli już znasz tę osobę, zaufanie zostanie zdobyte.
  • Weź pod uwagę stypendia, które ta sama platforma oferuje za pośrednictwem swojego systemu. Rozpocznij szkolenie własnego zespołu w Axie Infinity ze stypendiami bez konieczności uprzedniego inwestowania.

Weź pod uwagę, że zaufanie jest ważne, a przeszukiwanie sieci lub stron może mieć zarówno dobre, jak i złe konsekwencje, a jednym z nich jest to, że skończą ci się zyski. Zawsze bądź ostrożny.

Ile pieniędzy możesz zarobić, otwierając konto?

Zarobki są ważnymi szczegółami, jeśli zdecydowałeś się na inwestycję i nie zdecydowałeś się na stypendium. Otwarcie własnego konta może mają zysk, to około 75 SLP na co dzień, w trybie przygodowym i w zależności od konwersji w tym czasie może to być około 360 USD lub znacznie więcej.

Chociaż jest to poniżej inwestycji dokonanych na stronie, jest to wysoka suma, która może rosnąć i spadać od Cena SLP może się zmieniać. Otwarcie własnego konta jest ważną decyzją, zwłaszcza jeśli w każdej chwili możesz sprzedać zakupione osie.

Ile pieniędzy zarobisz otwierając konto w Axie Infinity?

Jak pobrać Axie Infinity na swoje urządzenie?

Proces pobierania Axie Infinity jest bardzo prosty, ważną i podstawową rzeczą jest stabilne połączenie internetowe, po nich wystarczy wykonać następujące kroki:

Pobierz i utwórz portfel Ethereum. Znajdź torebkę Ronina i stwórz ją. Pamiętaj, aby go skonfigurować i zapisać wszystkie klucze. Wejdź na Axie Marketplace i zaloguj się przez portfel Ronin. Aktywuj konto, skonfiguruj e-mail i hasła.

Po wykonaniu tych kroków wystarczy wejść na stronę Axie Infinity i kliknąć obszar „Pobierz”, który jest w prawym górnym rogu, wybierz platformę lub urządzenie i voila, będziesz pobierać i możesz zacząć grać.

dołącz do naszego kanału telegram