Skip to content

Jak technologia Blockchain jest wykorzystywana w Axie Infinity

29 de wrzesień de 2021

System blockchain był jedną z najsilniejszych nowości w świecie technologii, system ten daje początek narodzinom kryptowalut w 2009 roku, tworząc nowy zdecentralizowany system monetarny, który byłby punkt wyjścia nowej rewolucji cyfrowej.

Ten system jest dosłownie oparty na swoim tłumaczeniu „system blokowy”, który działa jako baza danych, która jest publicznie dostępna, a także ma najwyższe standardy bezpieczeństwa i zaszyfrowane za pomocą kryptografii asymetrycznej i funkcji skrótu, które sprawiają, że jest praktycznie niewrażliwy na każdy atak.

Najnowszą innowacją, która w dużym stopniu wykorzystała technologię blockchain, są gry NFT, te gry są oparte na non-fungible token system (NFT), które zyskują unikalną wartość przypisaną przez rynek gracza i aktualizacje, które prezentują programiści.

Te tokeny można handlować, sprzedawać, kupować lub zbierać przez graczy tworzących nowy model gier znany jako Play to Earn (P2E).

Jak działa świat Axie Infinity?

Świat Axie Infinity jest dość duży i ma nam wiele do zaoferowania, w zasadzie mamy, że bohaterami tej przygody są nasze osie, te okrągłe stworki można spotkać podzielone na różne klasy.

Każda klasa lub typ będzie miał serię kart, które będą służyć jako specjalne zdolności, które każdy topór może użyj do walki z potworami w trybie Player versus Enviroment (PVE) lub przeciwko innym osiom w trybie Player versus Player (PVP).

Gra w ogóle toczy się w turowym systemie walki w którym będziemy mieli limit energii na każdą turę, aby użyć kart każdej osi, wyzwaniem będzie dobre zarządzanie naszymi zasobami i dobre zarządzanie naszymi małymi stworzeniami, aby osiągnąć zwycięstwo

W jakiej walucie jest wspierana każda firma Axie?

Sukces Axie jest możliwy dzięki przemyślanemu wewnętrznemu systemowi gospodarczemu, który jest podzielony na 2 główne waluty, które mają zastosowanie poza służeniem jako waluta wymiany, gdzie jako pierwsze należy wziąć pod uwagę ten aspekt, odłamki Axie Infinity, waluta ta jest używana głównie na rynku Axie Infinity do sprzedaży i zakupu osie.

Inną popularną walutą w grze jest Mikstura Gładkiej Miłości (SLP), wspomniana waluta jest używana przez graczy do wymiany z innymi kryptowalutami i zarabiania pieniędzy w grze, ale jej główne zastosowanie w grze ma na celu zagwarantowanie parowania między 2 osiami.

Czy łatwo jest wymienić pieniądze wygrane w grze na prawdziwe?

Dokonywanie wymiany pieniędzy w grze było dość złożonym i kłopotliwym procesem, ponieważ istnieje kilka portfeli, w których należy dokonać przelewów, aby zarobić pieniądze, pierwszym z nich jest portfel Ronin należący do Axie Infinity, portfel Metamask, na który pozwolimy dokonać bezpośredniej zmiany w sieci Ethereum i to więc możemy przelew do sieci Binance, aby dokonać zmiany z Ethereum na naszą lokalną walutę.

jak zamienić pieniądze wygrane w grze na prawdziwe pieniądze

Jednak dzięki jego popularyzacji w 2021 r. pojawiły się nowe opcje, które zmniejszają liczbę przelewów między portfelami, co z kolei zmniejsza prowizje pobierane za dokonanie zmiany między nimi.

Jako przykład mamy modyfikację wykonaną przez Binance, w której możemy dokonać bezpośredniego transferu naszego SLP do sieci Binance.

Ile w przybliżeniu można zarobić dzięki Axie Infinity?

Chociaż możemy usłyszeć o tym, jak gra, nie powinniśmy się mylić, będziemy musieli włożyć duży wysiłek, aby osiągnąć nasze oczekiwania dotyczące zarobków, ponieważ są one oparte Głównie w SLP, które zarabiamy, zarówno w PVE, jak i PVP.

W zależności od wartości, w jakiej znajduje się waluta, możemy mieć zyski, które idą od 300$ miesięcznie do 700$ miesięcznie, generowanie minimalnej wartości SLP, która może wynosić od 135 do 150 SLP dziennie.

dołącz do naszego kanału telegram