Skip to content

Jakie są najlepsze osie do kupienia w grze?

24 de wrzesień de 2021

Jeśli szukasz dobrego combo w Axie Infinity, w tym artykule poznasz 3 najlepsze osie. Możesz wziąć pod uwagę, że najczęściej używane są rośliny, te z rodzaju wodnego i zwierzęcego.

Możesz jednak rozważyć zamianę typu wodnego na typ ptaka. Pozostałoby tylko przeanalizować mocne i słabe strony każdego z nich, abyś mógł dokonać wyboru.

Czym są wszystkie rodzaje osi i do czego służą?

W Axie Infinity znajdziesz 9 rodzajów osi. Wszystkie mają różne cechy i będziesz musiał je przeanalizować, aby stworzyć dobre combo.

Bestia

Typ bestii może konkurować z roślinami, gadami i ciemnością, ponieważ mają one wielką przewagę. Te karty mają 3 morale i 1 dodatkową prędkość.

Owad

Owady są zwykle bardzo przydatne w piasku, jeśli mają walczyć z roślinami, gadami i ciemniejszym typem. Co prawda, dodatkowo możesz od niego uzyskać 3 morale i 1 HP.

Mechanika

Ten list zawiera jedną z ofert specjalnych. Możesz skorzystać z roślin, gadów i ciemności. Niemniej jednak, są słabe na wschody, ptasie i wodne typy.

Zakład

Rośliny zawsze będą znacznie silniejsze niż karty typu Ptak, Świt i Woda, więc możesz ich używać. Możesz zdobyć 3 HP i 1 dodatkowe morale.

Gad

Typy gadów są silne, jeśli zmierzysz się z nimi przeciwko typom ptasim, świtowym lub wodnym, jednak nie tak bardzo, jeśli chodzi o typy zwierzęce, owady i mechaniczne. Dodatkowo będziesz miał 3 HP i 1 prędkość.

Ciemność

Jeden z ciemnych typów to kolejny, który znajduje się wśród specjalności. Może to dać premię 7,5% dla tych kart typu roślin i gadów. Są silne przeciwko typom wodnym, świtowym i ptasim.

Woda

Typ wodny jest silny przeciwko zwierzętom, owadom i typ mechaniczny. Jeśli ich używasz możesz otrzymać bonus za 10% obrażeń. Dużą zaletą jest to, że jest wszechstronny i ma dużą szybkość i HP.

Ptaki

Ptaki mogą pokazać swoje mocne strony, zwłaszcza gdy zmierzysz się z nimi w walce z owadami, mechanicznymi, a nawet bestiami. Widać, że zapewniają 3 premię do szybkości i 1 morale.

Świt

Karty typu Świt mogęjest walczyć z tymi tego typu bestia, mechanik i owadponieważ są silniejsze niż to. To też jest szczególny typ

Jakie jest najlepsze combo, które mógłbym sobie kupić na początek?

Axie Infinity nowy sezon

Jeśli chcesz stworzyć dobre combo, możesz zrobić: analizować 3 najlepsze osie. Zaleca się, aby wybrać jeden z rodzajów roślin, inny rodzaj bestii, a na koniec można wybrać jeden z rodzajów wodnych lub ptaków.

Za mniej niż tysiąc dolarów

Tak, można rozpocząć grę, inwestując mniej niż tysiąc dolarów. Musisz dokonać dobrego wyboru zestawu i znaleźć osie w przystępnej dla siebie cenie.

Szukasz różnorodności i z dobrym budżetem?

Możesz kupić osie, a ceny zawsze będą się różnić, co zależy od wielu czynników. Musisz być bardzo uważny, ponieważ są osie, których nie warto kupować, a głównym powodem może być ich wysoka cena. Możesz zacząć od oceny zarówno podaży, jak i popytu każdego z nich, aby dowiedzieć się, co jest dla Ciebie najlepsze.

Dla konkurencyjnych

Abyś mógł konkurować i mieć przewagę, oceń słabe i mocne strony osi. Dobrze, że masz w swojej drużynie czołg. Wybierz również topór, za pomocą którego możesz potencjalnie ulepszyć swój sprzęt. Dobrze też, że dysponujesz jednym osłabiającym przeciwnika oraz toporem, który generuje wszelkie możliwe obrażenia.

Gdzie warto kupować Axies i kiedy jest na to najlepszy czas?

Axie Infinity ma oficjalny rynek, na którym możesz kupić wybrane osie. Nazywa się to rynkiem i będziesz musiał utworzyć konto, aby poruszać się po nim i kupować swoje osie.

Koszt osi na rynku może się bardzo różnić, więc najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to wykorzystać, gdy cena spada.