Skip to content

Jak pobrać Axie Infinity: samouczek na Androida, iPhone’a, Windows i MacOS

9 de wrzesień de 2021

Jeśli chcesz zacząć grać w Axie Infinity, możesz to zrobić z różnych urządzeń. Wiele osób jest zainteresowanych zainstaluj grę z Systemy operacyjne Windows i System operacyjny Mac, choć to nie jedyne opcje.

Możesz zainstalować aplikację na swoim urządzeniu z Androidem pobierając plik APK lub z iPhone’a za pomocą TestFlight, ponieważ ta gra nie jest dostępna w App Store. Opcje można znaleźć na oficjalnej stronie Axie Infinity.

W tym artykule poznasz kroki, dzięki którym możesz zainstaluj Axie Infinity z dowolnego urządzenia, a także to, co jest potrzebne do rozpoczęcia gry. Poznasz również ryzyko niekorzystania z oficjalnej strony internetowej Axie Infinity do zainstalowania gry.

Dlaczego ważne jest, abyśmy pobierali Axie Infinity tylko z oficjalnych źródeł?

Pobieranie Axie Infinity z oficjalnych źródeł jest bardzo ważne, ponieważ jeśli nie, możesz natknąć się na oszusta. Pobierając grę z innych platform niż oficjalne, możesz być podatny na ataki hakerów lub hakerów, więc zawsze pamiętaj, aby być bardzo ostrożnym!

Aby to zrobić, możesz odwiedzić strona Axie Infinity Urzędnik, który dostarczy Ci wskazanych linków, abyś mógł bezpiecznie pobrać grę.

Jak mogę zainstalować aplikację Axie Infinity na moim komputerze?

Jeśli wygodniej będzie pobrać Axie Infinity na swój komputer, możesz zainstalować grę zarówno w systemie Windows, jak i MacOS. Następnie będziesz mógł poznać procedurę posiadania Axie Infinity w obu systemach operacyjnych.

Na komputerach z systemem Windows

Aby pobrać Axie Infinity na komputer z systemem Windows, musisz wejść na oficjalną stronę gry i pobrać instalator. Następnie musisz wyodrębnić plik ZIP i otworzyć ustawienia, aby kontynuować instalacja Axie Infinity.

Po zakończeniu procesu po prostu musisz się zalogować z Twoimi danymi dostępowymi w kliencie gry Mavis Hub.

Z urządzeniami Mac

Do pobierz grę z urządzenia Mac, otwórz stamtąd oficjalną stronę Axie Infinity. Tam zobaczysz opcję instalacji gry.

Musisz otworzyć plik DMG, a klient gry Mavis Hub musi dołączyć go do folderu Aplikacje. Robiąc to, musisz tylko uzyskać dostęp do Axie Infinity, wprowadzając swoje dane.

Jaka jest prawidłowa procedura pobierania i logowania do Axie z telefonu komórkowego z systemem Android?

Aby mieć Axie Infinity na swoim urządzeniu mobilnym z Androidem, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to przejść na oficjalną platformę i pobrać plik APK. Prawda jest bardzo prosta, ponieważ tylko raz znajdziesz się na stronie gry musisz nacisnąć przycisk „Zagraj teraz”, że znajdziesz go w menu,

Zagraj w Axie Infinity na Androida

Gdy pojawią się opcje, wybierz tę, która mówi „Android”. Następnie, możesz wybrać, aby otworzyć grę lub zainstalować na urządzeniu. Wybierając opcję swoich preferencji, będziesz już mieć dostęp do gry.

Jak mogę pobrać Axie Infinity na moje urządzenia z systemem iOS, takie jak iPhone lub iPad?

Jeśli chcesz mieć Axie Infinity na urządzeniu z systemem iOS, Nie będziesz w stanie go uzyskać w aplikacji Sklep jak większość aplikacji. Procedura rozpoczyna się, gdy masz zaproszenie do TestFlight.

Musisz wejść na oficjalną platformę Axie Infinity. Na pasku menu znajdziesz przycisk „Zagraj teraz”, który klikniesz, aby wyświetlić opcję iOS.

Wybierając opcję, stosowany jako tester Lot testowy by zobaczyć, czy to akceptuje. Jeśli to zaakceptujesz, przejdź do pobrania gry w tej aplikacji.

Czego potrzebujemy, aby móc zacząć grać w Axie Infinity z poziomu aplikacji?

Pierwszą rzeczą do rozpoczęcia gry jest pobranie Axie Infinity za pośrednictwem oficjalnej platformy. W tym samym czasie, musisz mieć zainstalowany Metamaska i załóż na nim konto, który pomoże Ci zarządzać kryptowalutami i posiadać portfel.

Musisz także mieć co najmniej 3 osie, aby stworzyć swój zespół. Można je bardzo łatwo kupić na Rynku.

dołącz do naszego kanału telegram