Skip to content

Gdzie jest społeczność hiszpańska Axie Infinity – Wszystkie kraje?

9 de wrzesień de 2021

„Axie Infinity” to gra, która stała się popularna dzięki nowemu sposobowi zrewolucjonizowania świata fanów gier wideo. Jest znany z tego, że ma podobny styl do Pokémon i jego połączenie starcia, misje i zbieranie monet podłączony do Ethereum.

Ogólnie rzecz biorąc, gdzie jest społeczność w języku hiszpańskim „Axie Infinity”? różne sieci społecznościowe, fora, a nawet na Reddit. Istnieją jednak grupy, w których ci, którzy zagłębiają się w grę, mają tendencję do dzielenia się informacjami na jej temat, głównie w sieciach takich jak Discord i Telegram.

Oficjalny fanpage Axie Infinity w języku hiszpańskim

Oficjalna platforma Axie Infinity nie uruchomiła jeszcze oficjalnej strony dla swoich hiszpańskojęzycznych użytkowników, jednak w platformy takie jak Twitter możesz znaleźć jego oficjalny profil w języku hiszpańskim. Ponadto fani i użytkownicy gry stworzyli wiele innych stron lub grup i forów w sieciach społecznościowych, aby dzielić się strategiami i informacjami o grze.

Z jakiego Discorda korzysta społeczność Axie Infinity?

Ponieważ hiszpańska społeczność Axie Infinity rozrosła się niesamowicie szybko, główna grupa Discord dla Axie Infinity Spanish została już stworzona. Możesz w nim szybko i łatwo wejść, oprócz bycia poinformowanym, o ile przestrzegasz zasad, które wprowadza w momencie wejścia.

Ponadto niezliczone grupy na tej platformie z tagiem „axie-infinity”, w którym z pomocą jego administratorów i członków będziesz mógł uzyskać wiele informacji.

Podobnie, jeśli interesuje Cię znacznie szersza społeczność i w innym języku, możesz wejść do oficjalnej grupy Axie Infinity na Discord w języku angielskim, po prostu wchodząc na jej stronę główną i wybranie opcji „Dołącz do naszego Discorda”.

Czym jest oficjalne forum na Reddicie?

Dzięki ogromnej społeczności stworzonej wokół gier blockchain, która obecnie skupia się głównie na użytkownikach tworzących społeczność Axie Infinity, Powstały grupy i fora do wymiany informacji na ten temat.

Wiele sieci było świadkami tego zjawiska i Reddit nie jest wyjątkiem, w którym oprócz znalezienia głównego forum Axie Infinity, można również znaleźć inne w języku hiszpańskim.

Gdzie jeszcze jest społeczność Axie Infinity?

„Axie Infinity” to gra, która stała się bardzo popularna w dziesiątkach krajów i można znaleźć ogromną ilość społeczności z różnych części świata. Jednak kraje, które mają najwięcej użytkowników, a największe społeczności są bardzo nieliczne, zarówno dobrze znane kraje w Europie czy Azji, jak i małe kraje w Ameryce Łacińskiej, to te, które mogą pochwalić się największymi społecznościami.

Wenezuela

Z niewiarygodną liczbą użytkowników, wenezuelska społeczność Axie Infinity jest drugą co do wielkości platformą na świecie i pierwszą w Ameryce

Ta gra będzie pozwala użytkownikowi na grę dzięki zakupowi minimum 3 osi, lub poprzez umowę z innym członkiem społeczności, możesz otrzymać Stypendium w Axie Infinity na zarządzanie kontem.

Axie infinity alfa społeczność

Hiszpania

Mimo że nie należy do największych społeczności na świecie, społeczność Axie Infinity w Hiszpanii rośnie, mając w grze setki aktywnych użytkowników dziennie.

Ogólnie rzecz biorąc, użytkownicy używają tej gry jako formy inwestycji w krótkim lub długim okresie, ponieważ stała się jedną z najpopularniejszych obecnie gier blockchain i najbardziej wykonalną. Jeśli jednak chcesz mądrze inwestować w Axie Infinity, możesz podjąć pewne ryzyko i najlepiej jest być na bieżąco z tym, co dzieje się z platformą.

Filipiny

Wysoko nad Wenezuelą i z ponad 40% użytkownikami w grze, Filipiny zajmują pierwsze miejsce pod względem największej społeczności Axie Infinity na świecie, będąc tym samym jednym z najlepszych źródeł dochodu dla użytkowników.

Ogólnie gra jest bardzo popularna wśród młodych mieszkańców kraju, dając im możliwość grania gdziekolwiek i kiedykolwiek chcą. Axie Infinity jest dostępny dla każdego urządzenia, niezależnie od tego, czy chcesz grać na komputerze Mac lub Windows, czy też chcesz cieszyć się grą w zaciszu swojego telefonu komórkowego z systemem Android lub iOS.

Społeczność Alpha

Chociaż 40% globalnej społeczności Axie Infinity znajduje się w tym samym kraju w Azji, należy zauważyć, że reszta społeczność Alpha, złożona z hiszpańskojęzycznych użytkowników, jest jednym z największych. Drugie miejsce z największą społecznością w Axie Infinity zajmuje jeden z krajów członkowskich Alpha Community, z ponad 6% użytkowników na całym świecie.

Axie Infinity dla początkujących

Ze względu na dużą liczbę użytkowników w grze, którzy są częścią społeczności Alpha, możemy zobaczyć ogromną liczbę forów, stron w sieciach społecznościowych i grup społecznościowych, na których dyskutują i dzielą się strategiami w całości w języku hiszpańskim. Jeśli chcesz być częścią tej społeczności, po prostu dołącz do tych forów dyskusyjnych, dowiedz się i zacznij grać z własnymi osiamiW sieci można znaleźć wszelkiego rodzaju przewodniki, jak nauczyć się grać w Axie Infinity i skorzystać z godzin gry.