Skip to content

Jak działa tryb areny w Axie Infinity – Przewodnik po bitwie

12 de wrzesień de 2021

Nadążanie za najnowszymi wiadomościami może być problemem na wiele sposobów, ale z niewielką pomocą można znaleźć przewodnika aby pomóc Ci zrozumieć wszystkie szczegóły dotyczące niektórych trybów w Axie Infinity, zwłaszcza gdy szukasz czegoś więcej niż tylko wygrania gry.

Pokrótce przedstawimy Ci wszystkie szczegóły, które powinieneś wiedzieć o tej grze, jej działaniach i najistotniejszych aspektach, abyś mógł być na bieżąco z grą i jej elementami.

Jakie są zasady trybu areny Axie Infinity?

Tryb areny Posiada szereg zasad, które pomogą Ci uzyskać lepsze zyski, dzięki czemu można awansować w miarę postępów w grze, wśród nich można znaleźć:

  • Zrozum zalety i wady każdego z typów Axie, znacznie ułatwi to wykorzystanie ich na swoją korzyść.
  • Pozycjonowanie jest ważne, więc świetnym pomysłem jest umieszczenie ich w odpowiedniej pozycji. Dlatego ważne jest planowanie stanowiska.
  • Kombinacje umiejętności są skuteczniejsze razem niż pojedynczo, zadawane przez nie obrażenia są znacznie większe.
  • Oszczędzaj energię po pierwszej rundzie do następnej i przejrzyj karty przeciwników przed rozpoczęciem bitwy, wraz z nią poznaj zalety i wady każdego Topora.
  • To też jest ważne poznaj mechanikę, obliczenia i wzory, ponieważ pozwoli Ci to uzyskać dostęp do wyższych poziomów i zwiększyć zarobki.

Jakie tarcze bojowe są dostępne w Axie Infinity?

Podobnie jak w innych grach są pewne czynniki które mają złożoność aby pomóc graczowi, co można zauważyć za pośrednictwem społeczności Axie Infinity, a to wszystko o tarczach.

Typy tarcz

Rodzaje tarcz pozwolą poprzez ich użycie na szereg sytuacji, w związku z tym konieczna jest znajomość kilku typów, z których można korzystać, tarcze tej samej klasy Axie lub takie, które można wykorzystać jako dodatkowe życie.

Także, rodzaj osłon jest podzielony na ilości Różnią się one od litery do litery, od 0 do 100 i znajdują się na dole litery.

Użyj tarcz

Różnorodność typów tarcz, które prezentuje Axie, spełnia bardzo prostą funkcję: jest to ta z dodatkowym zdrowiem. W zależności od rodzaju obrażeń może zabrać procent tarczy i trochę życia.

Powinieneś mieć świadomość, że użycie tarczy tej samej klasy co Axie da ci dodatkowy procent do osłony, co pozwoli uniknąć trafień i całkowitych obrażeń w walce z kartami Axie Infinity.

Jak obliczyć tarczę w Axie Infinity?

Obliczenie tarczy będzie całkowicie zależeć od rodzaju karty, która jest do niej użyta, w przypadku gdy gracz używa karty tej samej klasy co gracz. Axie, z którym walczy się, otrzyma dodatkowe 10% tarczy, na przykład, jeśli karta z tarczą 40 da tarczę 4 (co stanowi 10% z 40).

jak obliczyć tarczę siekiery

Czy to możliwe, że w przyszłości w grze pojawią się zmiany w trybie areny?

Przez lata wszystkie gry będą miały swoje zmianyW przypadku Axie Infinity i jego trybu piaskowego nie jest to duża różnica. W miarę dołączania kolejnych graczy do platformy, systemy będą się zmieniać, ewoluując poprzez tytuły i ten sam rodzaj działalności.

Czy powinienem grać w trybie Arena, jeśli jestem początkującym?

Po pobraniu Axie Infinity pozostaje tylko uruchomić grę i to jest pytanie, które dotyka wielu użytkowników, ma łatwe rozwiązanie; Zaleca się, aby wszyscy użytkownicy zaczęli w trybie przygodowym.

Rozpoczynając w tym trybie, możliwe jest przejście na wyższy poziom, aby wyszkolić Osi, dostosowując się przez każdy postęp do trudności, które są przez nich przedstawiane. Mając to na uwadze, podczas gdy im wyższa ranga, tym równa nagroda.