Skip to content

Ile rodzajów osi jest dostępnych — poradnik do gry Axie Infinity

7 de wrzesień de 2021

Jeśli jesteś graczem Axie Infinity lub myślisz o otwarciu konta, aby zacząć grać i zarabiać pieniądze podczas gry, niezwykle ważne jest, abyś dobrze znał wszystkie istniejące stworzenia Axie. Oprócz znajomości każdego atrybutu, który je tworzy, w ten sposób możesz mieć pewność, że masz pod ręką wszystkie niezbędne informacje narysuj strategię, która pozwoli Ci wygrać wszystkie gry.

Jak klasyfikowane są Axies w grze wideo Axie Infinity?

Klasyfikacja stworzeń Axies jest niezwykle ważna przy projektowaniu strategii gry, a tym samym wyników, które uzyskujesz ze swoim zespołem. Osiągnij dobrą kombinację osi Biorąc pod uwagę jego atrybuty, pomoże Ci wygrać więcej gier, a tym samym więcej SLP, który jest żetonem, którym ta gra nagradza Cię za zwycięstwa w trybie areny lub za ukończenie misji w trybie przygodowym.

Do tej pory są w sumie 9 rodzajów osi, z czego trzy z nich noszą nazwę „Zajęcia specjalne„za posiadanie specyficznych i nietypowych atrybutów wśród innych stworzeń. Istniejące klasy to:

  • Wodny
  • Bestia
  • Ptak
  • Błąd
  • Świt
  • Zmierzch
  • Mech
  • Zakład
  • Gad

Jakie atrybuty mają wszystkie osie w grze?

Każda z wyżej wymienionych klas ma szereg atrybutów które tworzą strukturę umiejętności każdego stworzenia. Te atrybuty muszą być brane pod uwagę przy zakupie Osi.

Zdrowie

Ten atrybut określa, który jest wysokość szkody wyrażona w punktach, któremu twoja istota Axie może się oprzeć, zanim zostanie całkowicie pokonana.

Morał

Ten atrybut jest tym, który wskaże, jaka jest możliwość zwiększyć cios krytyczny swojej toporki, oprócz dodania kolejnych „kleszczy” w ostatniej bitwie do stoczenia.

Umiejętność

Zdolność wchodzi w grę, gdy gracz użyje pełnego zespołu trzech osi (kombinacja), a następnie, w zależności od zdolności, jest dodaje dodatkową ilość obrażeń. Aby obliczyć te obrażenia, musisz policzyć (Atak kartą * Umiejętność) / 500.

Prędkość

Ten atrybut będzie tym, który określić kolejność zmian bitwy, na przykład najszybszy Axie zaatakuje pierwszy. Z drugiej strony szybkość ma również wpływ na zmniejszenie szansy na trafienie krytyczne.

Jak możemy określić, ile atrybutów mają nasze osie?

Aby nauczyć się rozpoznawać atrybuty i zdolności naszych stworzeń Osi, ważne jest, abyśmy nauczyli się bardzo dobrze identyfikować każdy z nich. części ich ciał, ponieważ to one będą decydować o specjalnych zdolnościach, z których nasi Axie będą mogli korzystać w swoich bitwach.

Części ciała osi

Każda Axie ma sześć części ciała, którymi są: uszy, oczy, usta, róg, ogon i plecy. Ale są cztery z tych sześciu części, które dają ich noszącemu specyficzne zdolności bojowe.

części ciała siekiery

Ważne jest, abyś wiedział, że rodzaj Axie nie ogranicza się do używania kart, które są unikalne dla jego własnej klasy, możesz używać kart z innych klas Axies bez żadnych niedogodności. Z drugiej strony korzyść z używania kart tego samego typu przekłada się na 10% bonus do ataku i obrony.

Dlaczego w grze wideo istnieją różne rodzaje specjalnych Osi?

Klasy Special Axies są rzadkością do zdobycia, ponieważ do ich uzyskania potrzebna jest specjalna kombinacja czystej krwi Axies, jednak nawet spełniająca ten wymóg, jest tylko 33% szansy zdobyć tajną klasę siekier, kiedy krzyżujemy się, aby uzyskać potomstwo.

Nieposiadające własnych części ciała, osie klasy specjalnej mieć natywnie premię do tarczy i ataku, które inne Osi uzyskują dzięki częściom ciała.

Jakie są tajne klasy Axies dostępne w Axie Infinity?

Jak wspomnieliśmy, istnieją trzy rodzaje specjalnych klas Axies, z których wszystkie są rzadkie i mają specjalne atrybuty, ponieważ w pełni wykorzystują klasy, z których pochodzą, więc dzięki tym Axies możesz stworzyć bardzo dobrą drużynę do swoich bitew. Następnie porozmawiamy o każdym z nich.

Mech

Ten rodzaj Axie uzyskuje się ze skrzyżowania a Rasowy Axie Bug i rasowa Axie Beast. Oprócz otrzymania 7,5% premii klasowej za wszystkie karty Bug i Beast.

poznaj swój zespół osi

Świt

Dawns są potomkami Purebred Axie Plant po skrzyżowaniu z rasowym Axie Bird. Mają także 7,5% premii klasowej dla kart Roślin i Ptaków.

Zmierzch

Stworzenia klasy zmierzchu są potomkami Axie Purebred Reptile skrzyżowany z Purebred Aquatic Axie. Podobnie jak w innych przypadkach, te topory mają również 7,5% premię do tarczy lub ataku na wszystkich kartach Gadów i Roślin.

Pamiętaj o tym zawsze musisz zwrócić szczególną uwagę na szczegóły atrybutów Osi, które zamierzasz zdobyć na Rynku gry, w ten sposób możesz stworzyć najlepszą możliwą kombinację Osi, aby mieć drużynę, która zagwarantuje Ci wiele zwycięstw w dowolnym z dwóch trybów gry, które rozwijasz na świecie Axie Infinity.

dołącz do naszego kanału telegram