Skip to content

Jak wygrać więcej gier Axie Infinity – Więcej SLP szybciej?

21 de sierpień de 2021

Axie Infinity jest jak dotąd najbardziej znaną grą online, która wykorzystuje technologię blockchain, jeśli nie jesteś tego świadomy, jest to gra PvP (Player-vs-Player) wykorzystująca tę technologię technologia oparta o kryptowalutę Ethereum gdzie będziesz miał możliwość tworzenia wirtualnych postaci, które są uważane za NFT (token non-fungable), dlatego każda postać, którą tworzysz w grze, jest unikalna i kolekcjonerska.

Możesz użyć tych postaci, aby zabrać je do bitew PvP i zarabiać w kryptowalutach dzięki zwycięstwom w NFT. Możesz także rozwijać umiejętności jako hodowca siekier i trenować je, aby były silniejsze, aby Twoja postać będzie ewoluować, aby wygrać najwięcej bitew możliwy. Wszystko to przekłada się na wyższe dochody posiadacza rachunku Axies. Ważny fakt, który należy wziąć pod uwagę, biorąc pod uwagę, że gra już teraz generuje ponad 85 milionów dolarów miesięcznie zysków dla swoich użytkowników.

Jakie są najlepsze kombinacje, które możesz zestawić?

Jak wspomnieliśmy, w Axie Infinity gracze muszą toczyć bitwy PvP przeciwko innym graczom i wykorzystywać swoje najlepsze Axie, aby wygrać jak najwięcej bitew. Każda Axie ma unikalne zdolności i cechy, ale jedną ze strategii gry jest tworzenie kombinacji Axies, aby razem tworzyli drużynę gwarantującą zwycięstwo.

Aby zbudować te kombinacje, należy wziąć pod uwagę umiejętności obrażeń, ataku lub obrony że każda z Osi ma.

Jeśli jesteś już w tej popularnej i lukratywnej grze, chcemy Ci dać kilka rekomendacji kombinacji, które możesz zrobić z twoimi toporami przed wyruszeniem na bitwę PvP. Łącznie istnieje 9 klas Toporów o różnych zdolnościach i atrybutach, dla przewodnika podamy nazwę polecanej karty i sposób jej łączenia.

Kombinacja 1: Wykrok z Piór + Pancerz łamacza + Pożeracz owadów. Kombinacja ta gwarantuje doskonałą obronę, ponieważ nie wiemy, ile ataku może mieć nasz przeciwnik, więc jest to bardzo dobra kombinacja, ponieważ zawiera również karty o wysokim ataku. Możesz również skorzystać z karty mocy, jeśli ją masz.

Kombinacja 2: Szantaż + Mroczny Rajd + 2 Bomby Jajowe. Bardzo dobra kombinacja, jeśli twój pierwszy atak jest z ciemnym nalotem, ponieważ w ten sposób możesz szybciej zaatakować wroga używając bomb jajecznych i szantażem przenieść zapach bomby jajowej na wroga

Kombinacja 3: Relaksująca piosenka + Szantaż + Pełny strzał + Mroczny najazd. W tej kombinacji musisz najpierw użyć Dark Raid, aby zwiększyć prędkość ataku, a następnie możesz użyć relaksującej piosenki, aby twój wróg był odrętwiały, dzięki czemu jego obrona znacznie spadła, abyś mógł go zaatakować szantażem, totalnym strzałem i tym samym zadać jak najwięcej obrażeń przeciwnikowi. Ta strategia opiera się na maksymalnym osłabieniu przeciwnika, a następnie atakowaniu najlepszymi kartami obrażeń.

kombinacje axie nieskończoność

Kombinacja 4: 2 King Fisher + 2 Cool Breeze. To doskonała kombinacja kart szczególnie przeciwko Axies klasy wodnej. Te wodne mają większą liczbę punktów życia, co utrudnia ich zabicie. Więc co należy zrobić, to zbudować strategię z kartami Cool Breeze, które zadają 280 obrażeń każda i King Fisher 304, aby ilość obrażeń była wystarczająca do obniżenia dużej ilości punktów życia przeciwnikowi. Pamiętaj, aby zawsze najpierw używać Chłodnej Bryzy, ponieważ King Fisher jest potężniejszy i idealnie nadaje się do powalenia wroga.

Jaką strategię musisz zastosować, aby osiągnąć zwycięstwo?

Przede wszystkim powinniśmy o tym wspomnieć na tej platformie dostępne są dwa tryby gryJednym z nich jest ukończenie misji, których celem jest pokonanie wrogów kontrolowanych przez sztuczną inteligencję, a tym samym uzyskanie nagrody SLP (kryptowaluty używanej w grze), która jest wspierana przez kryptowalutę Ethereum.

Drugi tryb gry to PvP, gdzie każdy gracz będzie musiał zmierzyć się z innymi graczami poprzez zdolności i atrybuty jego Osi.

W każdym z dwóch trybów gry musisz wziąć pod uwagę karty, które przynosi każda Axie, ponieważ nie mają one własnych podstawowych atakówZamiast tego reagują na ruchy, które dają im karty. Dlatego bardzo ważne jest, aby przy zakupie Axie wziąć pod uwagę atrybuty kart.

strategia na nieskończoność osi

W grze jest łącznie 132 karty, każdy z nich ma szczególne i niepowtarzalne cechy. Efekty tych kart można łączyć z innymi, aby uzyskać lepsze kombinacje w zależności od strategii, którą zaprojektowałeś dla swojej gry.

Kolejnym elementem, który należy wziąć pod uwagę w swojej strategii, jest: klasa twojego toporaDo tej pory dostępnych jest 9 klas Axies, z których każda posiada unikalne atrybuty, które można ulepszyć, łącząc je z kartami.

W podsumowaniu, Twoja strategia powinna polegać na posiadaniu zespołu Osi o dobrze wyważonych umiejętnościach gdzie masz siekierę z dużą ilością zdrowia lub o nazwie „Zbiornik„za ich zdolność do wytrzymania ataków i funkcjonowania jako” Obrona ” dla drużyny, ponieważ zwykle znajdują się na przedzie formacji.

Następnym elementem Twojej strategii powinien być „Dzika karta” z powodu jego umiejętność wykonywania ataków krytycznych bardzo potężne, które zadają duże obrażenia przeciwnej drużynie, a ponadto tego typu Osi mają równowagę między atakiem a obroną, która pozwala im otrzymywać duże obrażenia, jednocześnie wywierając znaczny atak.

Po trzecie, upewnij się, że masz w swojej drużynie „Ptak” są najszybszymi osiami i ten atak częściej, te ataki są niezwykle potężne, ale ich słabością jest to, że mają bardzo mało punktów życia, więc musisz umieścić je z tyłu, za resztą Osi, aby utrzymać je przy życiu i wykorzystać ich atak moc do maksimum.

strategia na wygraną w axie infinity

Nigdy nie zapomnij uwzględnij w swojej strategii ciągłe doskonalenie swojego zespołu Korzystaj z wygranych w grze, aby reinwestować i stale ulepszać swój zespół.

Co powinieneś zrobić przed bitwą?

Oczywiście, ze względu na duże zapotrzebowanie na grę, można to sobie wyobrazić ogromna liczba użytkowników, którzy codziennie konkurują za bycie najlepszym w PvP, aby uzyskać najlepsze zyski ze swoich osi, więc konieczny jest plan, aby stale ulepszać zespół i móc wspinać się na lepsze miejsca w tabeli liderów gry.

W tym celu możemy dać Ci kilka zaleceń, które niewątpliwie pomogą Ci poprawić jakość Twojego zespołu osi, a to znajdzie odzwierciedlenie w ich wydajności i wrażeniach z gry.

Wzmocnij swoje osie

Wykorzystaj w pełni swoją energię, aby przejść na wyższy poziom, każdego dnia system przydzieli ci 20 punktów energii, które musisz strategicznie rozdzielić, zalecamy, jeśli zaczynasz grę, abyś wydał te 20 punktów energii w trybie przygodowym, ponieważ na początku twoje osie będą miały poziom 1 A jeśli chcesz iść i ukończyć wszystkie dostępne misje, 25 poziom Axie, który jest maksymalnym poziomem, będzie idealny do ich ukończenia bez większych niedogodności.

poprawić osie w grze

Warto o tym wspomnieć w trybie PvP twój poziom Axie będzie zawsze wynosił 1, wyniki bitew będą zależeć od umiejętności opracowania skutecznej strategii pokonania przeciwników. Aby to osiągnąć, ważne jest, aby bardzo dobrze poznać i przestudiować atrybuty swojego zespołu oraz przeanalizować ulepszenia, jakie karty mogą wprowadzić w każdej z osi, które masz na swoim koncie. W ten sposób unikniesz niepotrzebnej utraty energii i zminimalizujesz toksyczność w grze wideo, coś, czego każdy miłośnik gier wideo powinien spróbować.

Niezwykle ważne jest również, aby wszelkimi sposobami unikać upuszczania i utraty pakietów, co z kolei oznaczałoby mimowolna utrata energii w grze, a także przegrasz mecze PvP, które są tymi, które nagrodzą Cię cennymi PVU, które możesz następnie przełączyć na wybraną kryptowalutę i mieć dostępne środki. Z tego powodu zalecamy upewnienie się, że masz bardzo dobre połączenie internetowe.

dołącz do naszego kanału telegram