Skip to content

Jakie są i jakie są najlepsze umiejętności Amazon Alexa? – Ostateczny przewodnik

2 de luty de 2021

Witamy! W przypadku, gdy masz asystenta Alexa i chcesz wyciągnąć z niego jak najwięcej, ale nadal nie wiesz, co możesz z nim zrobić, to dotarłeś do odpowiedniego postu. Później szczegółowo wyjaśnimy wszystko, czego potrzebujesz, aby wiedzieć, czym one są najlepsze umiejętności Amazon Alexa. Idź po to!

Czym są umiejętności Amazon Alexa?

W skrócie, Alexa Skills Są to dodatkowe funkcje, które zostały opracowane przez innych użytkowników i które możemy bez problemu zainstalować ze sklepu Umiejętności, który można znaleźć w aplikacji Amazon Alexa. Aby wyjaśnić tę koncepcję, możesz zobaczyć Alexa Skills jako aplikacje, które zwykle instalujesz na swoim urządzeniu mobilnym ze sklepu.

Po zainstalowaniu umiejętności Alexa za pośrednictwem oficjalna aplikacja, wszyscy asystenci, których zsynchronizowałeś z urządzeniami mobilnymi, będą mogli z nich korzystać. Dzięki tym nowym funkcjom będziesz miał taką możliwość instaluj gry, kanały informacyjne w witrynie, strony z przepisami do nauki gotowania, a nawet umiejętności uczenia się innego języka.

Najlepsze umiejętności Amazon Alexa, które możesz zainstalować

Następnie powiemy Ci, jakie są najlepsze umiejętności Amazon Alexa dostępne w Twoim oficjalna aplikacja. Przed ich przeczytaniem zalecamy również nauczenie się, jak działają polecenia Alexa, aby ułatwić korzystanie z nich. Po prostu zachęcamy do zapoznania się z opisem każdego z nich, aby pobrać te, które przykuwają Twoją uwagę.

Bezpośrednio na podniebienie

Bez wątpienia ta umiejętność jest idealna dla każdego tych miłośników kuchni niezależnie od tego, czy są ekspertami, czy początkującymi. Tutaj znajdziesz różne kulinarne sposoby na zaskoczenie swoich bliskich. Ta strona codziennie przedstawia nam nowe przepisy, abyśmy mogli spokojnie gotować w domu.

Ponadto będziesz mógł przestrzegać litery na każdym etapie przepisy kulinarne bez konieczności odrywania wzroku od kuchni, ponieważ Alexa będzie odpowiedzialna za czytanie każdego dania. Jeśli chcesz, wyobraź sobie wszystko, co możesz zrobić, jeśli zmienisz Androida w inteligentny dom z Alexą, aby cały dom był z Tobą w zgodzie.

Angielski z Oxfordem

Jeśli chcesz się nauczyć lub poprawić swój angielski, nie wahaj się pobrać tej nowej umiejętności, która jest bardzo przydatna. Wystarczy spędzić kilka minut dziennie poszerz swoje słownictwo i naucz się przydatnych wyrażeń.

Ta umiejętność obejmuje dużą liczbę rozmów na codzienne tematy między ludźmi, którzy mówią rodzimym językiem angielskim (brytyjskim i amerykańskim), więc będziesz musiał tylko uważnie słuchać, aby poprawić wymowę. Aby rozpocząć, musisz wybrać swój poziom znajomości języka angielskiego, ponieważ w ten sposób możesz uczyć się we własnym tempie.

W rzeczywistości pod koniec każdego czytania będziesz w stanie odpowiedzieć na 3 pytania, aby zobaczyć, jak dużo zrozumiałeś, iw ten sposób będziesz mógł zobaczyć, jak postępujesz w nauce.

Bambus

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które to robią joga i naprawdę lubią medytować, to ta umiejętność jest dla ciebie idealna. W tym przypadku mamy do wyboru szybką medytację, medytację do odpoczynku oraz możliwość słuchania relaksujących dźwięków, które są idealne dla wszystkich osób cierpiących na bezsenność.

Ćwicz jogę z Alexą

Dzięki Bamboo będziesz mógł doświadczyć korzyści płynących z medytacji, wśród których możemy wymienić redukcję stresu i niepokoju, poprawę koncentracji, a także bardzo pomaga w zarządzaniu naszymi interakcjami społecznymi w ciągu dnia, ponieważ zmienia nas w ludzie. bardziej wszechstronni.

Akinator

Ta fajna gra nam pozwoli bawimy się w czasie wolnym. Zasadniczo będziesz musiał pomyśleć o znanej postaci (może to być rzeczywista lub fikcyjna), a naszym celem jest, aby nasz asystent odgadł, o kim myślimy. Aby to zrobić, Alexa zacznie zadawać nam pytania, aż uda jej się znaleźć postać, o której pierwotnie myśleliśmy.

Bez wątpienia jest to bardzo interesująca gra, ponieważ Akinator używa bardzo zaawansowanego oprogramowania, które pozwala odgadnąć znaki w ciągu kilku minut.

Wiadomości za 4 minuty

Dla wszystkich, którzy chcą wiedzieć najwybitniejsze wiadomości dnia, wtedy ta Umiejętność spadnie jak rękawiczka. W ten sposób będziemy mogli podczas przygotowywania śniadania posłuchać podsumowania z nowościami, bez konieczności ich samodzielnego wyszukiwania na komputerze czy telefonie komórkowym.

W rzeczywistości musimy podkreślić, że jeśli masz Echo Show, aby zadawać pytania Alexie, możesz oglądaj nagłówki wiadomości wygodnie na ekranie.

dołącz do naszego kanału telegram