Skip to content

Jak wykonać początkową konfigurację Amazon Echo z Alexą w języku hiszpańskim?

11 de luty de 2022

Inteligentne głośniki zrewolucjonizowały rynek, każdy preferuje jedno z tych urządzeń ze względu na wiele funkcji, jakie może spełniać po prostu za pomocą polecenia głosowego. Mowa o Amazon Echo, inteligentnym urządzeniu, które ułatwi wykonanie pewnych zadań w Twoim domu.

Jeśli niedawno kupiłeś Amazon Echo lub myślisz o skorzystaniu z najnowocześniejszej technologii i zakupie, będziesz chciał wiedzieć, jak wykonać początkową konfigurację Amazon Echo z Alexą, w tym jak rozwiązać wszelkie problemy w proces parowania i konfiguracji. Z tego powodu ten artykuł jest dla Ciebie, czytaj dalej, a będziesz mógł poprawnie używaj swojego Amazon Echo i korzystaj z jego funkcji.

Co zrobić, aby umieścić internet na swoim Amazon Echo?

Stopniowo postępy w dziedzinie technologii doprowadziły do ​​powstania sprzętu, który ułatwia wykonywanie różnych zadań w domu, zmieniając go w inteligentny dom tylko przy użyciu urządzenia, które można skonfigurować za pomocą głosu. Dowiedz się, co to jest i jak działają polecenia Amazon Alexa, aby inteligentny głośnik wykonywał wskazane przez Ciebie czynności.

Amazon Echo to jedno z tych inteligentnych urządzeń, które obecnie zrewolucjonizowały rynek technologii. Czy najbardziej poszukiwane dziś urządzenia. Gdy go zdobędziesz, będziesz świadkiem nowości, które możesz wprowadzić. Ale zanim zaczniesz cieszyć się swoim urządzeniem, musisz je skonfigurować, umożliwiając mu dostęp do sieci internetowej.

Musisz najpierw upewnić się, że Twoje Amazon Echo jest podłączone do gniazdka elektrycznego. Następnie wchodzisz do aplikacji Alexa i tam klikasz Ustawienia znajdujące się w panelu nawigacyjnym. Następnie kliknij Skonfiguruj nowe urządzenie. Musisz nacisnąć i przytrzymać przycisk akcji na swoim Amazon Echo aż zobaczysz pomarańczowy kolor w pierścieniu, Spowoduje to połączenie urządzenia mobilnego lub tabletu z Echo.

Możesz wyświetlić listę dostępnych sieci WiFi, musisz zlokalizować swoją sieć domową, kliknąć na nią i przejdź do wprowadzenia hasła WiFi. Następnym krokiem jest kliknięcie Połącz. W ten sposób Twoje Amazon Echo połączy się z Twoją siecią Wi-Fi, zobaczysz, że masz już Internet, gdy zobaczysz komunikat z potwierdzeniem i będziesz mógł korzystać z Echo.

Jak połączyć Amazon Echo z Alexą?

połącz amazon echo z alexa

Amazon Echo należy do gamy inteligentnych urządzeń zapewniających komfort w Twoim domu. Jest wiele działań, które to urządzenie może wykonać, ale aby Twoje Amazon Echo działało inteligentnie zgodnie z oczekiwaniami, musisz wykonać odpowiednią konfigurację, co oznacza połącz swoje Amazon Echo z Alexa. Jest to bardzo prosty proces do wykonania.

Ale do tego konieczne jest posiadanie Alexy, więc musisz pobrać aplikację Amazon Alexa, aby kontynuować parowanie. Jak wspomnieliśmy, procedura jest prosta, dlatego nauczymy Cię, jak to zrobić. Poniżej opisujemy ten proces.

Skąd pobrać oficjalną aplikację Amazon Alexa?

Do początkowej konfiguracji Amazon Echo musisz najpierw podłącz urządzenie do sieci Wi-Fi jak opisaliśmy na początku. Następnie musisz połączyć swoje Amazon Echo z Alexą, w tym celu musisz najpierw pobrać aplikację ze sklepu wirtualnego Play Store lub Apple Store, w zależności od posiadanego urządzenia.

pobierz aplikację amazon alexa

Teraz przejdź do Podłącz urządzenie, wejdź do aplikacji Alexa, kliknij trzy poziome linie, aby uzyskać dostęp do większej liczby opcji menu i Kliknij Dodaj urządzenie. Następnie wybierz Amazon Echo i kliknij model swojego Amazona, który posiadasz, jeśli jest to między innymi Amazon Echo, Echo Dot, Echo Pul.

Po dokonaniu wyboru urządzenia inteligentnego postępuj zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami, aby skonfigurować urządzenie. Gdy to zrobisz, zobaczysz na ekranie, że urządzenie połączyło się z Alexą i możesz zadawać pytania lub pytania Alexa w Amazon Echo.

Co zrobić, jeśli parowanie się nie powiedzie?

Należy pamiętać, że podczas procesu łączenia Amazon Echo z Alexą mogą wystąpić błędy, które uniemożliwiają prawidłowe wykonanie procedury. Jeśli tak jest, nie martw się, ponieważ istnieje rozwiązanie i tutaj pokazujemy, co powinieneś zrobić w takim przypadku.

Możesz łatwo naprawić ten błąd. Postępuj zgodnie z tymi instrukcjami, a zobaczysz, jak możesz rozwiązać problemy z konfiguracją za pomocą inteligentnego urządzenia Echo. Po pierwsze, musisz sprawdź, czy urządzenie Amazon Echo jest podłączone do sieci z Internetu.

Następnie sprawdź, czy masz najnowszą wersję aplikacji Alexa. Następnie przechodzisz do Uruchom ponownie urządzenie Amazon Echo a następnie musisz zresetować urządzenie Amazon Echo do ustawień początkowych. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z pomocą techniczną Amazon na jej oficjalnej stronie internetowej.

Jak wstępnie skonfigurować Alexę do pracy z Amazon Echo?

Po połączeniu inteligentnego głośnika Amazon Echo z Alexą przystępujesz do konfiguracji. Aby to zrobić, gdy na ekranie pojawi się łącze między urządzeniem a Alexą, kliknij Kontynuuj. Tam Musisz ponownie wybrać sieć Wi-Fi z domu telefon komórkowy natychmiast połączy się i wyśle ​​te informacje do Amazon Echo, aby również się połączyć.

Następnie kliknij Kontynuuj w tym oknie będziesz musiał utożsamiać się z Alexą, czyli kim jesteś poprzez aplikację Alexa zainstalowaną na Twoim telefonie uzyskasz profil i musisz potwierdzić swoją tożsamość. Po wskazaniu Twojego imienia, poprosi również o Twoje nazwisko, wpisz je w sekcji i naciśnij Kontynuuj.

zaloguj się za pomocą alexy, aby użyć amazon echo

Teraz przejdź do przyznaj Alexa uprawnienia dostępu do Twoich kontaktów, klikając Zezwól, a następnie Kontynuuj. Jest to ważne, abyś mógł wykonywać i odbierać połączenia za pośrednictwem Amazon Echo z Alexą. Wpisz swój numer telefonu i ponownie kliknij Kontynuuj. Wpisz kod otrzymany SMS-em w celu potwierdzenia numeru telefonu, a w ten sposób dokonasz wstępnej konfiguracji Alexy do współpracy z Amazon Echo.

dołącz do naszego kanału telegram