Skip to content

Jak ustawić alarm na Amazfit Bip U? – Edycja dźwięku

16 de luty de 2022

Postęp technologiczny pozwala nam prowadzić wygodniejsze życie i mieć lepszą jakość życia. Wiele jego innowacji pomaga nam sprostać codziennej rutynie. Jedną z najczęściej używanych funkcji w urządzeniach elektronicznych jest alarm, ta funkcja możesz go również użyć, jeśli masz Amazfit Bip. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, tutaj wyjaśnimy Ci to.

Jak ustawić alarm z urządzenia?

Obecnie na rynku można zaopatrzyć się w różne marki inteligentnych zegarków, które wykonują szereg funkcji bez konieczności manipulowania telefonem, z którym są połączone. Wśród funkcji, które otrzymujesz w każdym zegarku, jest odbieranie połączeń, do tego wystarczy manipulować zegarkiem i rozmawiać bezpośrednio z tego miejsca, tak jakbyś robił to przez telefon.

Chociaż wiele z tych zegarków ma podobne cechy, jedną z dużych różnic jest cena. Z tego powodu Amazfit Bip staje się bardzo kuszącą opcjąponieważ ma przystępną cenę i oferuje prawie te same funkcje. Wystarczy połączyć go z systemem Android lub iOS przez Wifi lub Bluetooth.

Jeśli kupiłeś Amazfit Bip i musisz utworzyć alarm, aby móc zapamiętać coś, co masz w toku, nie martw się, myśląc, że jest to coś bardzo skomplikowanego.

Najpierw musisz wejść do aplikacji mobilnej Zepp, aby móc kontrolować, co zrobisz z zegarkiem. W oknie, które się otworzy, zobaczysz, że na dole znajduje się kilka ikon, wśród nich zobaczysz profil symbolizowany postacią osoby.

Gdy znajdziesz się w profilu, będziesz mógł zobaczyć połączone urządzenia, dla których musisz nacisnąć Amazfit Bip, aby uzyskać dostęp do ustawień zegara. W nowym oknie zobaczysz opcję budzika i musisz na nią kliknąć, aby móc dodać nowe przypomnienie. W tym kroku ustawiasz godzinę, dni, w których zabrzmi alarm i zapisujesz zmiany

Jak stworzyć alarm za pomocą smartwatcha?

Większość inteligentnych zegarków pomaga poznać ważne aspekty zdrowotne, takie jak między innymi: poziom glukozy, jakość snu, tętno, kontrola stresu. W tym przypadku Amazfit Bip nie jest wyjątkiem, ponieważ pomimo tego, że jest tańszy, ma te funkcje wbudowane w sprzęt.

Wszystkie te funkcje, które mają inteligentne zegarki, można regulować z telefonu, a w niektórych przypadkach z samego zegarka. Jeśli chodzi o tworzenie alarmu bezpośrednio z zegara, jest to tak proste, jak robienie tego z aplikacji.

zegarek bip amazfit połączony z telefonem komórkowym

Musisz tylko naciśnij przycisk wystający z zegarka lub Korona. Umożliwi to wejście do menu zegara i przesuwając palcem w górę znajdziesz funkcję alarmu, którą należy nacisnąć.

W nowym oknie zobaczysz niebieski symbol +, który musisz nacisnąć, aby utworzyć nowy alarm. Tam wybierasz godzinę i dni, w których alarm ma działać, i potwierdzasz działanie, przesuwając do końca i naciskając niebieski znacznik.

Jakie ustawienia może mieć twój alarm i jak go edytować?

Wśród najczęstszych ustawień do modyfikacji w alarmie zegara Amazfit Bip jest czas, w którym powiadomienie ma brzmieć. Mogą wybierz codziennie lub jakiś konkretnyktóra będzie zależeć od Twoich potrzeb.

Możesz także dostosować inne aspekty, takie jak czas, może się zdarzyć, że po pewnym czasie potwierdzisz, że początkowo ustawiony czas nie działa dla Ciebie, więc musisz go przesunąć lub opóźnić. Z drugiej strony możesz aktywować tryb drzemki, aby budzik zadzwonił dziesięć minut później, jeśli zapomnisz, kiedy zabrzmiał po raz pierwszy.

Wszystkie te zmiany, które możesz wprowadzić po naciśnięciu na karcie edycji aplikacji, wystarczy zapisać zmiany. Alarmy można aktywować i dezaktywować w dowolnym momencie.

osoba korzystająca z amazfit bip

Wybierz temat

Amazfit Bip ma tę zaletę, że jest w stanie zmienić motyw lub sfery. Zegarek ma kilka opcji, które są dostępne natywnie i możliwość korzystania z tych, które można znaleźć w Internecie. To kolejny z modów, które pozwalają dostosować urządzenie.

Aby to zrobić, wystarczy wejść do aplikacji Zepp na telefonie komórkowym i zlokalizować ikonę profilu na dole ekranu, z której możesz zobaczyć połączone urządzenia. Wybierz swój Amazfit Bip, a to zabierze Cię do zobaczenia opcja ustawień tarczy zegarka.

W nowym oknie zobaczysz dwie linie dostępne na urządzeniu oraz sfery online, możesz przeszukać obie linie i wybrać tę, która najbardziej Ci się podoba. Po zlokalizowaniu preferowanej twarzy musisz kliknąć zsynchronizuj wygląd zegarka, aby można było dokonać zmiany.

Możesz zmieniać tarczę zegarka tyle razy, ile chcesz i nadawać jej inny wygląd, możesz nawet dać się ponieść emocjom dnia i szukać tarczy, która wyraża to, co czujesz. W wirtualnym sklepie kule można zdobyć bardzo dużo najbardziej uderzające, do których możesz uzyskać dostęp, jeśli za nie zapłacisz.

zegarek bitowy amazfit

Rytm wibracji

Gdy ustawisz alarm, możesz także aktywować tryb wibracji, aby ostrzeżenie było bardziej zauważalne i nie możesz go odpuścić. W tym celu musisz otworzyć aplikację Zepp na telefonie i w swoim profilu poszukać inteligentnego zegarka.

Teraz musisz poszukać trybu wibracji, aby móc go zmodyfikować. Gdy znajdziesz się w funkcji wibracji, możesz dodać konkretną metodę, albo normalny, albo dostosuj go. Jeśli chcesz go dostosować, dotknij ekskluzywnej wibracji. Po wybraniu rytm wibracji zostanie wyświetlony na ekranie.

Niektóre osoby zgłosiły, że ich zegarki nie wibrują, jeśli tak się stanie, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to sprawdzić, czy nie aktywowałeś trybu Nie przeszkadzać. Jeśli jest aktywny, wystarczy cofnąć akcję, a zegarek ponownie wibruje.

dołącz do naszego kanału telegram