Skip to content

Jak sprawdzić i zobaczyć saldo mojej karty BIP! w internecie krok po kroku

30 de maj de 2023

Karta Bip jest jednym z tzw karty transportowe najważniejszych odbiorców na kontynencie amerykańskim. Oczywiście biorąc pod uwagę, że jest to jedna z najczęściej używanych kart w Chile do środków transportu lądowego, takich jak metro w Santiago czy Transantiago.

Z tego powodu otrzymujemy zapytania od osób, które cały czas korzystają z tych kart. Wszystko po to, aby wiedzieć, czy karta ma jeszcze dostępne saldo lub czy wymagane jest doładowanie. Na szczęście dla ciebie, w tym konkretnym przypadku nie chcieliśmy przegapić okazji, aby udzielić ci konkretnej odpowiedzi na temat jak szybko i łatwo sprawdzić saldo karty Bip.

W rzeczywistości będziemy cię uczyć jak sprawdzić saldo karty Bip online. Z góry informujemy, że do wykonania tego zapytania nie będziesz potrzebować więcej niż zwykłego smartfona lub, w przypadku jego braku, komputera z połączeniem internetowym. Podobnie nie będziesz musiał rezygnować z centrów ładunkowych, innych.

Jak sprawdzić stan swojej karty BIP!?

Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę w tym względzie, jest to, że bardzo ważne jest, aby wiedzieć, czy mamy saldo na karcie, czy nie. Ponieważ ta karta pozwoli ci cieszyć się transportu publicznego w Chile jak i gdziekolwiek indziej. Nie wystarczy więc mieć przy sobie tylko tę kartę. Konieczne i obowiązkowe jest, aby miał dodatnie saldo.

Z tego powodu zalecamy rozpoczęcie tworzenia nawyku sprawdź swoją kartę transportową BIP przed wyjściem z domu. W ten sposób unikniesz złego czasu w miejscach publicznych i unikniesz pozostawania w połowie drogi z powodu braku środków na karcie.

Sprawdź saldo karty Bip online jest to jedna z najlepszych możliwych opcji dla każdego, kto dysponuje odpowiednimi środkami. I chociaż prawdą jest, że wiele osób nadal używa pudełka lub totemu do przeprowadzenia tej weryfikacji, chcemy pokazać, że istnieje znacznie bardziej zaawansowane rozwiązanie.

Ma to związek, jak powiedzieliśmy, z użyciem a Komputer lub smartfon z dostępem do Internetu.

Z następującej oficjalnej strony Bip Card możesz zadać pytanie. Wystarczy podać najważniejsze dane. Dzięki temu w ciągu kilku sekund poznasz saldo księgowe wprowadzonej karty.

W ten sposób dowiesz się, czy Twoja karta naprawdę wymaga doładowania lub czy masz wystarczająco dużo środków, aby podróżować do miejsc, które zaplanowałeś dzisiaj odwiedzić.

Kroki, które należy wykonać, są dość proste do wdrożenia. Tylko musisz miej pod ręką kartę do konsultacji, a następnie wprowadź numer karty, znaki bezpieczeństwa widoczne na stronie, a następnie kliknij przycisk Enter. Teraz, jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz korzystać z tego środka transportu i chcesz czegoś bardziej spersonalizowanego, być może aplikacja uber jest dla Ciebie najlepsza.

sygnał dźwiękowy kontroli wagi

alternatywny sposób poznania salda karty BIP!

The inna opcja poznania salda karty Bip To przez aplikację. Warto wspomnieć, że ta aplikacja jest dostępna tylko na urządzenia z Androidem. Więc w takim przypadku masz urządzenie iPhone, musiałbyś sprawdzić, czy taka aplikacja jest dostępna w AppStore. które można pobrać z tego linku.

Jeśli chcesz zainstalować tę aplikację na telefonie komórkowym, wystarczy wejść na oficjalną stronę Bip Card i wybrać sekcję „Aplikacja Redbip”. Tam będziesz miał bezpośredni link, do którego cię przeniesie pobierz aplikację automatycznie i bezpiecznie.

Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacjimożesz szybko zweryfikować kwotę, którą dysponuje karta. To jest coś, co możesz zrobić, kiedy tylko chcesz. jedynym wymogiem, który musisz spełnić, jest posiadanie urządzenia mobilnego z systemem Android i zainstalowaną aplikacją. I oczywiście nie można przegapić połączenia internetowego, które jest niezbędne. Powinieneś wiedzieć, jak pobierać aplikacje, aby zdalnie ładować karty Bip za pomocą telefonu komórkowego.

dołącz do naszego kanału telegram