Skip to content

Jak wyeliminować błąd „ERR_EMPTY_RESPONSE”?

11 de lipiec de 2023

Zastanawiasz się, jak usunąć błąd ERR_EMPTY_RESPONSE? Musisz więc wiedzieć, że w tym artykule postaramy się zaoferować absolutnie wszystkie informacje potrzebne w takich przypadkach, aby pozbyć się tego problemu. Pierwszą rzeczą, o której powinieneś wiedzieć, jest to, że kod błędu: ERR_EMPTY_RESPONSE pojawia się tylko na niektórych platformach.

Rzeczywiście, błąd ERR_EMPTY_RESPONSE zwykle pojawia się konkretnie na platformach, wśród których możemy wymienić na przykład Firefox, PHP, WordPress, Chrome, YouTube, Ajax i najlepiej się go pozbyć. Jeśli nie wiesz, co to jest, musisz to zrozumieć zasadniczo pojawia się, gdy nie można załadować strony, ponieważ serwer nie wysyła danych.

Napraw błąd ERR_EMPTY_RESPONSE

Aby poradzić sobie z tym problemem, musisz wiedzieć, że istnieje więcej niż jedna metoda, chociaż najpierw spróbujemy nauczyć Cię najprostszej, a jeśli nie zadziała, przejdziemy do drugiej. Pierwsza metoda, której cię nauczymy, dotyczy bezpośrednio w pełni wykorzystaj opcję DNS Flush w systemie Windows, o której wielu użytkowników zapomina.

Przejdź do Start i wpisz cmd

Wprowadź następujące polecenia i naciśnij Enter

  • „wydanie ipconfig”
  • „ipconfig /all”
  • „ipconfig /odnów”
  • „netsh int ip ustaw dns”
  • !netsh reset winsock!

Po zakończeniu błąd powinien zniknąć.

Należy jednak pamiętać, że może być konieczne ponowne uruchomienie komputera, aby mieć całkowitą pewność, że wprowadzone zmiany zostały zaktualizowane.

Inne metody naprawy ERR_EMPTY_RESPONSE

Jeśli poprzednia metoda nie jest dla Ciebie przydatna, musisz wiedzieć, że może być konieczne wykonanie pełnego skanu naszego systemu, biorąc pod uwagę, że czasami nie można naprawić błędu za pomocą poprzedniego krok po kroku. Innymi słowy, zalecamy przeskanowanie systemu za pomocą programu antywirusowegobiorąc pod uwagę, że jest wiele naprawdę wiarygodnych w tych przypadkach.

A jeśli nadal masz problem, pokażemy Ci ostatnią alternatywę, którą naszym zdaniem również powinieneś rozważyć. Niektóre kroki, których nauczyliśmy cię w odniesieniu do pierwszej metody, zostaną powtórzone:

Przejdź do Start i wpisz cmd

Wpisz cleanmgr, a następnie naciśnij Enter

Kiedy skończysz, dysk zacznie się oczyszczać, co trochę potrwa

Po zakończeniu procesu należy ponownie uruchomić system i sprawdzić, czy błąd zniknął

To wszystko i jak zawsze mówimy w tym sensie, musisz wiedzieć Wszelkie pytania dotyczące błędu ERR_EMPTY_RESPONSE możesz zadać nam aby móc ci pomóc w tego rodzaju znaczeniu.

Niektóre inne wyszukiwania lub zapytania w tym sensie mają bezpośredni związek z następującymi kwestiami: err pusta odpowiedź nie otrzymano danych, err_empty_response Windows 10, err_empty_response Android, err_empty_response php, err_empty_response router, błąd pusty, err_empty_response Windows 7 lub err_empty_response google chrome. Wszelkie inne pytania w tym zakresie wystarczy zadać nam, abyśmy mogli udzielić odpowiedzi w tym zakresie.

Czy udało Ci się krok po kroku wyeliminować błąd ERR_EMPTY_RESPONSE?

dołącz do naszego kanału telegram