Skip to content

Jak wysyłać anonimowe i bezpłatne SMS-y przez Internet? – Darmowe i bezpieczne narzędzia

4 de wrzesień de 2023

Początek naszej ery przyniósł ze sobą rozkwit technologii i telefonii komórkowej, co przełożyło się na lepszą jakość życia. Dzięki postępowi komputerów jest to możliwe komunikować się za pomocą wiadomości tekstowych i rozmawiaj w czasie rzeczywistym z naszą rodziną i przyjaciółmi. I chociaż teraz bezpłatne SMS-y przez Internet, oprócz tego, że jesteśmy anonimowi, nie bierzemy niczego za pewnik, często coś tak dobrego ma swoje wady. Dlatego przeanalizujemy całą procedurę i informacje, aby móc wysyłać anonimowe i bezpłatne SMS-y.

W świecie pełnym informacji i środków ich dostarczania są ludzie, którzy poświęcają się badaniu spraw prywatnych. Oznacza to problem, jeśli do sieci wyciekną informacje uważane za ważne i nie wiadomo, jak je zabezpieczyć. Istnieje kilka możliwości zachowania w tajemnicy informacji zawartych w wysyłanej przez nas wiadomości tekstowej lub anonimowym użytkowniku, w poniższym artykule dowiesz się, które z nich są w tym celu. możliwość wysyłania bezpłatnych SMS-ów przez Internet.

Wysyłaj bezpłatne i anonimowe SMS-y przez Internet

Wielu użytkowników nie wie, jak prawidłowo wysyłać na telefony komórkowe wiadomości tekstowe zawierające anonimowe informacje lub korzystać z bezpłatnych wiadomości SMS przez Internet, po prostu uzyskując dostęp do łącza. Jest to świetne narzędzie, aby to zrobić móc udostępnić dowolną wiadomość bez konieczności posiadania przez kogokolwiek dostępu do Twojej tożsamości, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Aby to zrobić, wystarczy wiedzieć, jak korzystać z każdej ze stron, aby wysyłać anonimowe i bezpłatne SMS-y.

Na jakich stronach możesz wysyłać darmowe SMS-y bez rejestracji?

Choć wydaje się to skomplikowaną procedurą, przekonasz się, że dzięki poniższej sugestii będziesz mógł wysłać plik anonimowa wiadomość w Internecie.

Istnieje wiele witryn internetowych oferujących bezpłatną usługę SMS przez Internet. Możesz nawet wysłać anonimową wiadomość e-mail z załącznikiem, nie będąc śledzonym. Globfone umożliwia wysyłanie wiadomości tekstowych do rodziny i przyjaciół w dowolne miejsce na świecie i jest to bezpłatne. Możesz pobrać aplikację ze Sklepu Play lub App Store, a nawet wysyłać SMS-y online, po prostu uzyskując dostęp do łącza.

Globfon

Jeśli chcesz spróbować wysyłać wiadomości tekstowe za pomocą Globfone, musisz wykonać następujące kroki:

 1. Wejdź na oficjalną stronę Globfone.
 2. Kliknij „WYBIERZ KRAJ ODBIORCY”, aby wybrać kraj odbiorcy wiadomości SMS.
 3. Następnie w opcji „WPISZ NUMER TELEFONU ODBIORCY” dodajesz numer odbiorcy.
 4. Na koniec naciśnij „DALEJ” lub Dalej.
 5. Po zakończeniu tego procesu zobaczysz niebieskie pole, w którym możesz wpisać żądany tekst, ale pamiętaj, że masz 140 znaków.
 6. Kliknij „Nie jestem robotem”, a następnie naciśnij „Dalej”.

Na koniec wszystkich kroków wystarczy poczekać, aż pojawi się pasek procesu. Poinformuje Cię, czy pomyślnie wysłałeś anonimowe i bezpłatne SMS-y, i będziesz mógł wysyłać darmowe SMS-y przez Internet na dowolną linię telefonii komórkowej.

Seasms.com

Strona pozwoli nam na wysyłanie bezpłatnych SMS-ów przez internet i anonimowo, wystarczy tylko wejść na nią.Posiada bardzo wygodny i zrozumiały interfejs, dzięki czemu użytkownicy nie popełnią żadnych błędów podczas korzystania z niej.

Aby kontynuować, wystarczy wykonać kroki, o których mowa. Przede wszystkim pojawi się pole, gdzie możesz napisać numer telefonu osoby, do której wiadomość jest adresowana, wyświetli się pole, w którym możesz wpisać wiadomość o długości do 160 znaków. Na dole będziesz musiał dodać swój numer telefonu, aby w ostatnim kroku móc nacisnąć przycisk „Wyślij”, a wiadomość zostanie odebrana na telefonie komórkowym nadawcy.

używać stron internetowych do wysyłania wiadomości

Foosms.in

Podobnie Foosmes.in to strona, na której możesz wysyłać stylowe wiadomości za darmo i anonimowo. W nich masz możliwość zarejestrowania się i tym samym uzyskania dostępu w najwygodniejszy sposób.

Jednakże, aby móc wykonać Twoją wiadomość, będziesz musiał wejść na stronę, a następnie wystarczy wpisać numer telefonu komórkowego osoby, od której chcesz otrzymać wiadomość, wszystko anonimowo, jeśli chcesz. Po lewej stronie pojawi się opcja, w której będziesz musiał wybrać język, angielski lub inny język. W polu wpisz wiadomość składającą się ze 145 znaków, aby móc kliknąć przycisk „Wyślij SMS”.

Textem.net

Open TextingOnline umożliwia wysyłanie bezpłatnych SMS-ów przez Internet, czyli online za darmo. Można to zrobić z poziomu komputera lub telefonu komórkowego poprzez jego aplikację. Open TextingOnline jest bardzo niezawodny i ma prawdziwy międzynarodowy zasięg. Poniżej przedstawiamy kroki, które musisz wykonać postępuj zgodnie z instrukcjami, aby móc wysłać anonimową wiadomość SMS.

 1. Przejdź na oficjalną stronę internetową z linkiem opentextingonline.com.
 2. Wybierz kraj odbiorcy.
 3. Dodaj numer telefonu.
 4. Odpowiedź możesz otrzymać e-mailem, w tym przypadku musisz podać swój adres e-mail.
 5. Napisz SMS-a.
 6. Wyślij wiadomość SMS lub MMS, możesz nawet wysłać oba. Poczekaj na odpowiedź na wiadomość SMS.
 7. Interakcja wszystko lub cokolwiek chcesz przez SMS.

Jeśli chcesz, możesz dowiedzieć się więcej o innych witrynach internetowych oferujących bezpłatne i bezpieczne usługi SMS przez Internet. Cóż, otwórz go z dowolnego urządzenia, nawet iOS, dzięki czemu możesz zachować anonimowość i zadbać o swoją prywatność. Chociaż w nich proszą o zarejestrowanie adresu e-mail. Być może zainteresuje Cię również to, dlaczego nie chcesz wysyłać i odbierać wiadomości tekstowych na swoim telefonie komórkowym?

Jakie aplikacje pobrać, aby wysyłać anonimowe wiadomości SMS z Androida lub iPhone’a?

Oprócz stron internetowych istnieją aplikacje, które pozwalają nam wysyłać darmowe SMS-y przez Internet i wygodnie z telefonu komórkowego, co może się różnić w przypadku Androida i iOS.

czy można wysyłać wiadomości tekstowe przez internet

Prawdą jest, że istnieje wiele aplikacji, które to umożliwiają pozwalają na wysyłanie wiadomości. Warto jednak wiedzieć, że obecnie niektóre aplikacje mają na celu świadczenie lepszych usług. W oparciu o potrzeby każdego beneficjenta, bezpłatnie i bez żadnego stowarzyszenia.

Szept

Jest to aplikacja, która pozwala swoim użytkownikom przeglądaj lub dołączaj prawdziwe myśli. Sama w sobie jest to prawdziwa platforma, która pomaga ludziom wyrażać siebie i anonimowo dzielić się wszystkim, czego chcą, na Androidzie i iPhonie.

Znajdziesz w nim wszystko, od przepisów po poezję, a najlepsze jest to, że nikt nie pozna Twojej tożsamości. Aby z niego skorzystać, wystarczy udać się do sklepu z aplikacjami i pobrać go.

bełkot

Z drugiej strony Bumble to aplikacja na Androida i iPhone’a, która pozwala ludziom łączyć się, poznawać nowych ludzi i nawiązywać przyjaźnie. Oferuje bezpieczną społeczność użytkowników, w której możesz budować relacje oparte na szacunku. Następnie, przy odrobinie cierpliwości i delikatności, możemy komunikować się za pomocą naszego e-maila.

możliwe jest bezpłatne wysyłanie anonimowych SMS-ów

Yik Yak

Sieć społecznościowa Yik Yak umożliwia utworzenie profilu umożliwiającego komunikację z resztą członków aplikacji za pomocą wiadomości tekstowych i dzięki temu możliwość wysyłania bezpłatnych SMS-ów przez Internet, a także anonimowo. W tym celu możesz wybrać pseudonim i przesłać dowolne zdjęcie. Możesz w nim publikować, co chcesz i otrzymywać pozytywne i negatywne głosy. Należy wspomnieć, że ta aplikacja daje wszystkim użytkownikom swobodę publikowania w tajemnicy tego, czego chcą, nawet jeśli łączysz się z Androida lub iPhone’a.

Wyślij SMSTeraz

SendSMSNow to bezpłatna usługa anonimowych wiadomości online. Aby móc korzystać z oferowanych przez niego korzyści, należy zarejestrować się na jego stronie internetowej i założyć konto. Dzięki niemu możesz stworzyć swoją listę kontaktów i umieścić zdjęcie profilowe. Wśród opcji, które ma SendSMSNow, jest wysyłanie SMS-ów lub masowych wiadomości tekstowych do 10 osób, ale tam pobierane są opłaty niewielka ilość pieniędzy. Funkcje SendSMSnow to:

 • Otrzymaj odpowiedź na swoją skrzynkę odbiorczą SendSMSnow.
 • Posiada historię wysłanych wiadomości.
 • Nieograniczone limity wiadomości tekstowych do wszystkich Twoich kontaktów.
 • Utwórz swój profil SMS i dodaj zdjęcie.
 • Przycisk „Napisz do mnie”, jeśli masz stronę internetową i chcesz ją dodać.
 • I wiele innych funkcji.

W każdym razie różne prezentowane przez nas opcje będą dość skuteczne, gdy będziemy musieli wysyłać wiadomości i zachować anonimowość, czy to z komputera, iPhone’a czy systemu operacyjnego Android. Chociaż moglibyśmy jednak skorzystać z wysyłania wiadomości bez ich otrzymywania. W ten sposób nie będziemy musieli mieć urządzenie mobilnepodczas wysyłania wiadomości online lub za pośrednictwem strony internetowej. Jednak z oczywistych względów, gdy potrzebujemy mieć tę usługę 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, najlepiej jest pobrać ją na swój telefon z systemem Android lub iOS.

dołącz do naszego kanału telegram