Skip to content

Jak odblokować stronę internetową za pomocą tłumacza online i wprowadzić zablokowane strony według regionu

25 de lipiec de 2023

Zwykle publiczne komputery lub urządzenia należące do organizacji zazwyczaj mają zablokowane niektóre strony internetowe dla Twoich użytkowników. Ogólnie rzecz biorąc, to biblioteki, szkoły, uniwersytety, korporacje i urzędy odmawiają dostępu do stron internetowych z twojego komputera. Wynika to z faktu, że celem lub preferowanym wykorzystaniem ich komputerów jest praca lub zajęcia akademickie, dlatego niektóre strony internetowe są zabronione.

Jest bardzo Często zdarza się, że dzieje się tak z różnych powodów, jednym z nich jest zapobieganie odwracaniu uwagi użytkowników od ich działań i obowiązków. Bo bądźmy szczerzy, wchodzenie do różnych wirtualnych miejsc rekreacyjnych jest bardzo kuszące, tym bardziej, jeśli jesteśmy znudzeni lub zmęczeni.

Zwykle zablokowane strony internetowe w tego rodzaju miejscach mają do czynienia między innymi z witrynami rozrywkowymi, sieciami społecznościowymi, grami. Ale dzięki następującej sztuczce, której cię nauczymy, nie będzie już dla ciebie ograniczeń dostępu do tych stron.

Jakie strony internetowe są niedozwolone?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, wśród tych zabronionych stron są zazwyczaj te z rozrywką lub strony z treściami dla dorosłych. Również jeśli jesteś w zablokowanym kraju, może ci to pomóc. Ale jeśli naprawdę jesteś zdeterminowany, by złamać kilka zasad, Ten przewodnik może być dla Ciebie bardzo przydatny.

Jest mały, szybki i łatwy sztuczka, aby uzyskać dostęp do zablokowanych stron za pośrednictwem tłumaczy internetowych. W ten sposób żadna witryna w Internecie nie zostanie zablokowana przed tego typu komputerem.

Dostęp do nich nie pozostanie w żadnym rejestrze ani historii, ponieważ zapisany zostanie tylko dostęp do strony tłumaczenia internetowego. Są one zwykle dozwolone na zdecydowanej większości komputerów administracyjnych. Teraz, jeśli wykonasz poniższe kroki, nie będzie strony internetowej, do której nie możesz się dostać. dostęp z komputera służbowego.

Kroki, które należy wykonać, aby odblokować stronę internetową za pomocą tłumacza online

Dzięki poniższym sztuczkom będziesz w stanie to zrobić dziennik wyszukiwania oszustw z dowolnego komputera administracyjnego, do którego masz dostęp. Ale musisz upewnić się, że postępujesz zgodnie ze wszystkimi krokami, które wskażemy ci na piśmie, aby uniknąć popełnienia błędu. Bez zbędnych ceregieli sztuczka składa się z następujących kroków:

 • Dostęp do tłumacza stron internetowych, z których każdy może być dla nas przydatny.
 • Będziemy więc musieli wprowadzić naszego preferowanego tłumacza.
 • W przypadku jego braku będziemy musieli tylko wyszukać „Tłumacz internetowy” i uzyskać dostęp do dowolnej listy.
 • W nim będziemy musieli wybrać język, na który chcemy przetłumaczyć stronę internetową.
 • Oczywiście wybierzemy naszą język najlepiej: hiszpański – hiszpański.
 • W tej sekcji, jeśli strona internetowa jest oryginalnie w języku hiszpańskim, nie zostaną na niej przedstawione żadne zmiany ani tłumaczenia. To już nie będzie problem, ponieważ tak naprawdę nie używamy tej usługi do tłumaczenia strony.

Teraz, wpisz adres strony internetowej do którego chcemy uzyskać dostęp, ale który jest zablokowany. Zdecydowanie zalecamy, aby w tej części skopiować adres URL z naszej przeglądarki, aby uniknąć błędów podczas pisania. Po wejściu na zablokowaną stronę internetową. Aby to zrobić, robimy następne:

 • Zostaniemy przekierowani do nowej karty przeglądarki.
 • W tej zakładce zauważamy, że w górnej części okna znajduje się pasek lub „ramka” od tłumacza.
 • Poniżej znajdziesz stronę internetową który był wcześniej zablokowany.
 • Teraz, aby móc poruszać się po wspomnianej stronie internetowej. Musisz pamiętać, że każdy dostęp lub link będzie musiał zostać otwarty przez tłumacza.
 • Więc jeśli chcesz uzyskać dostęp do segmentu zablokowanej strony poza tłumaczem, zostanie on ponownie ograniczony.

I to wszystko! Teraz możesz uzyskać dostęp do dowolnej strony internetowej który jest zablokowany na komputerze, którego używasz. Żadna strona internetowa nie zostanie zamknięta za pomocą tej szybkiej sztuczki. Ponadto nikt nie będzie podejrzewał, że wszedłeś na te zabronione strony, ponieważ połączenie wykrywa tylko jednego tłumacza.

Ale tak, musisz być bardzo ostrożny podczas wykonywania tej procedury, ponieważ jeśli zrobisz to nieprawidłowo. Możesz wpakować się w niemałe kłopoty za złamanie regulaminu tego miejsca.

„!Internet nie ma granic!”To smutne i niefortunne, że nawet to dobrze znane zdanie było wielkim kłamstwem; Ponieważ jak wielu Ci się przydarzy, przeglądają internet lub nawet chcą obejrzeć film z sieci społecznościowej.

Na przykład: Youtube, i okazuje się, że zgłaszany jest błąd z ostrzeżeniem o tym „Ten film wideo jest niedostępny w Twoim regionie”. Ta irytująca fraza, która pojawia się zarówno w filmach, jak i na stronach internetowych, pozwala nam zobaczyć, że fraza wymieniona w cenie była kompletnym kłamstwem.

Ale ponieważ istnieje rozwiązanie na wszystko, poniżej pokażemy Ci kilka aplikacji, które pozwolą Ci uzyskać dostęp do tych usług i stron internetowych bez żadnych ograniczeń, bez żadnych błędów i blokad jakiegokolwiek rodzaju.

Przeanalizujemy niektóre aplikacje, które mogą być bardzo pomocne abyśmy mogli zmienić nasz adres IP, który jest adresem naszego serwisu internetowego. To przekierowuje nas do naszej lokalizacji i dlatego, gdy niektóre strony ograniczają swoje treści w tych obszarach, robią to za pomocą adresu IP.

Oczywiście należy zauważyć, że służby te dokonują lub generują te aresztowania w celu przestrzegania prawa obowiązującego w regionie, który chroni mieszkańców; które uznają, że dany rodzaj treści nie jest dla nich odpowiedni.

Ale jeśli jesteś odpowiedzialny i świadomy tego oraz nie naruszasz żadnych ograniczeń prawa, możesz przystąpić do wykonania poniższych kroków z taką odpowiedzialnością z Twojej strony.

Aplikacje i kroki do wykonania

Hotspot Shield

Aby rozpocząć listę opcji, które Ci oferujemy, zaczynamy od jednej z najczęściej używanych przez użytkowników ze względu na jej stabilność i trwałość adresu, ponieważ jest lekki i zachowuje fałszywe IP. Dzięki tej aplikacji możesz ominąć wszystkie ograniczenia, które zostały nałożone w twoim regionie lub stanie.

odblokuj strony tłumacza internetowego

Następnie pokażemy Ci, jak możesz pobrać to oprogramowanie iw ten sposób używać go poprawnie do pełnego działania narzędzia i że nie stwarza to żadnych niedogodności. w tym celu konieczne jest prawidłowe przestrzeganie instrukcji instalacji, które zostaną przedstawione:

Krok 1: Przejdź do oficjalnej strony

Aby pobrać bezpiecznie i bez jakiegokolwiek wirusa, musisz przejść do oficjalnej strony aplikacji. Aby to zrobić, możesz łatwo wyszukiwać za pomocą preferowanej wyszukiwarki.

Krok 2: Wybierz pomarańczowy przycisk

Po wejściu na stronę internetową zobaczysz dwa duże przyciski, które różnią się kolorem. Jeden jest zielony, a drugi pomarańczowy. Musisz wybrać pomarańczę, która nosi nazwę Darmowe pobieranie.

Krok 3: Pobierz

Po kliknięciu łącza pobierania oprogramowanie do hakowania kodu IP automatycznie rozpocznie pobieranie na komputer.

Proces pobierania może potrwać kilka minut. Po pobraniu należy zainstalować go na swoim komputerze, dokładnie postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na stronie internetowej programu.

Krok 4: Otwórz aplikację

Po zakończeniu procesu instalacji, jeśli nie otworzy się automatycznie, musisz to zrobić ręcznie, przechodząc do pulpitu i otwarcie skrótu który został wygenerowany na ekranie.

W przypadku, gdy skrót nie został utworzony, możesz przejść do przycisku Start do listy programów, program pojawi się tam, jeśli chcesz skrót, możesz go przeciągnąć na pulpit.

Krok 5: Uzyskaj dostęp do programu

Musisz uzyskać dostęp do programu, jeśli pojawi się błąd, możesz spróbować logując się jako administratorklikając prawym przyciskiem myszy ikonę i wprowadzając polecenie uruchom jako administrator.

Po otwarciu oprogramowania zobaczysz u góry zielony pasek z nazwą „Chroniony” na który należy kliknąć, aby aktywować program w przeglądarce. Po aktywacji program zmieni strefę twojego adresu IP, aby przeglądarka uwierzyła, że ​​uzyskujesz dostęp ze Stanów Zjednoczonych.

Można jednak również nawigować za pomocą adres z krajów takich jak Wielka Brytania czy Australia, jest to wybrane w wyskakującym menu znajdującym się w centrum, gdzie jest napisane USA, możesz wybrać ten, który chcesz. Zwykle Stany Zjednoczone są wybierane automatycznie, ponieważ są najbardziej globalne i mają najmniej ograniczeń.

Po wykonaniu tych czynności będziesz mógł wchodzić do witryn, które są objęte ograniczeniami w Twojej lokalizacji, oprócz przeglądania treści multimedialnych, takich jak filmy i obrazy, które są objęte ograniczeniami.

dołącz do naszego kanału telegram