Skip to content

Jak odzyskać usunięte wiadomości tekstowe lub SMS-y na telefonie komórkowym z systemem Android lub iOS?

29 de wrzesień de 2022

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak odzyskać usunięte SMS-y na Androida? Musisz więc wiedzieć, że w tym artykule postaramy się zaoferować Ci sporą ilość informacji co powinieneś o tym wiedzieć.

Rzeczywiście, w poniższych wierszach znajdziesz wszystkie informacje o tym, jak odzyskać usunięte SMS-y na Androida w najprostszy i najszybszy możliwy sposób.

Kiedy zdajemy sobie sprawę, że usunęliśmy coś, czego nie powinniśmy mieć z naszego telefonu, zwykle się denerwujemy, ale zanim stracimy panowanie nad sobą, warto pamiętać, że dzisiaj jest dobra liczba aplikacji które mogą nam pomóc odzyskać informacje lub pliki, które nieprawidłowo usunęliśmy.

Czasami mamy tyle informacji na naszym telefonie komórkowym że kiedy zaczynamy go czyścić, kończymy wymazywaniem więcej niż to konieczne.

Zdarzyło się nam wszystkim kiedyś usunąć pewną wiadomość, której nie chcieliśmy usunąć. Dobrą rzeczą jest to, że możemy odzyskać usunięte wiadomości tekstowe.

Indeks()

Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, aby odzyskać usunięte wiadomości tekstowe

Podobnie jak w przypadku komputerów, smartfony mają pamięć wewnętrzną w którym są te dane, które zostały usunięte, ale nie zostały ostatecznie wyeliminowane. W bardzo podobny sposób do kosza w komputerze.

Różnica polega na tym, że w tym przypadku ten konkretny kosz na telefon nie jest widoczny nie jest też tak łatwo uzyskać do niego dostęp, jak na komputerach.

W telefonach wszystkie usunięte informacje pozostają na urządzeniu jeszcze przez chwilę, co się dzieje, że nie możemy uzyskać do nich dostępu. Właśnie z tego powodu, jeśli stracimy wiadomości lub innego rodzaju informacje, które chcemy odzyskać, najlepiej to zrobić zacznijmy proces odzyskiwania tak szybko, jak to możliwe.

Pamiętaj, że informacje zapisane na urządzeniu można usunąć, jeśli jest jakiś rodzaj aktualizacji, więc najlepiej nie instaluj ani nie aktualizuj aplikacjia także nie wprowadzać zmian w pamięci na urządzeniu, dopóki przypadkowo utracone informacje nie zostaną odzyskane.

Możliwe jest odzyskanie wiadomości tekstowych lub SMS-ów bez rootowania

Wiadomości można obecnie odzyskać na telefonach zrootowanych i telefonach nie zrootowanych. Co się dzieje, to że w zrootowane telefony użytkownik zawsze masz większą kontrolę nad telefonem, więc powrót do zdrowia jest zwykle nieco łatwiejszy.

Cóż, powiedzmy więc przede wszystkim, że istnieje kilka narzędzi dla tych, którzy: chcesz odzyskać usunięte SMS-y na Androida i musisz wiedzieć, że pokażemy Ci jedne z najlepszych.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wziąć pod uwagę, jest to, że wszyscy są odpowiedzialni za identyfikację i odzyskaj wysłane wiadomości tekstowe a następnie usunąć ze smartfona.

W każdym razie w tym artykule chcemy pokazać, co prawdopodobnie najlepsze narzędzie odzyskać usunięte SMS-y na Androida i mówimy o Coolmuster Android SMS + Odzyskiwanie kontaktów.

Jest o aplikacja, którą możesz pobrać z tego linku bez problemu, jednocześnie musisz podłączyć telefon komórkowy do komputera, aby kontynuować samouczek.

Po pobraniu tej aplikacji musisz włączyć tryb debugowania USB na urządzeniu mobilnym z systemem Android. W tym celu musisz najpierw przejść do Ustawienia, Informacje o urządzeniu.

Tam musisz nacisnąć kilka razy i szybko na numer kompilacji do momentu włączenia opcji programisty i tam możesz zaznaczyć pole debugowania USB.

Program nauczy Cię od tego momentu różne kroki, które musisz wykonać aby móc odzyskać wszystkie wysłane SMS-y, choć przede wszystkim musisz wiedzieć, że pojawią się wszystkie informacje na jego temat.

Oznacza to, że możesz zobacz oba te SMS-y, które usunąłeś, jak te, które wciąż masz na swoim urządzeniu mobilnym. To dlatego, że ta aplikacja jest oczywiście jedną z najlepszych w tym segmencie.

Nawet ta aplikacja ma system podglądu które pokażą Ci informacje dostępne na urządzeniu mobilnym. W tym sensie musisz wiedzieć, że odzyskanie usuniętych wiadomości SMS nigdy nie było tak łatwe.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś rozważyć w takim aspekcie, że po wybraniu SMS-a, który chcesz odzyskać, musisz podać opcję Odzyskajdokładnie tak, aby wróciły do ​​urządzenia.

To są aplikacje, dzięki którym możesz odzyskać SMS

W ten prosty sposób możesz odzyskać wszystkie usunięte SMS-y na Androida, chociaż aby uniknąć konieczności cierpią na te same wady.

Zamierzamy zalecić, aby następnym razem pobrać aplikację, która o to zadba zrobić kopię zapasową całej zawartości. SMS Backup & Restore jest jednym z najlepszych i możesz go pobrać z poniższych wskazówek.

jeśli damy okrążenie wokół Sklep Google Play znajdziemy wiele aplikacji, które pomogą nam odzyskać wiadomości tekstowe z WhatsApp, Facebooka itp.

I, jak wspomnieliśmy wcześniej, Kopia zapasowa i przywracanie SMS to aplikacja na Androida, która działa bardzo prosto i to Pozwala odzyskać usunięte wiadomości tekstowe nieprawidłowo, a nawet dziennik połączeń, możesz go również pobrać ze sklepu Play.

Dla tych, którzy nie chcą przechodzić przez trud realizacji usunęli ważną wiadomość, Kopia zapasowa SMS + To może być rozwiązanie, to jest pobieranie ze sklepu Google Play.

Ta aplikacja działa jak odzyskiwanie wiadomości tekstowychale jest również odpowiedzialny za wykonanie kopii zapasowej wiadomości tekstowych, abyśmy w razie przypadkowego usunięcia mogli mieć ich kopię.

czarny telefon komórkowy z Androidem

Jak rozwiązać problem, gdy usuniesz więcej niż powinieneś na telefonie komórkowym?

Tak dzieje się z dwoma aplikacjami, które widzieliśmy dzisiaj, ale także aplikacje do odzyskiwania zdjęć Zalecamy przestrzeganie bardzo szczegółowego samouczka, który poinstruuje Cię, jak odzyskać usunięte zdjęcia na telefonie komórkowym lub tablecie z Androidem.

Tak aplikacje, które z pewnością pomogą Ci w tym czasie usuń niektóre usunięte dane z urządzeniaWłaściwie to nas bardzo martwi, kiedy to się dzieje, ale teraz możesz poznać rozwiązanie, jak odzyskać usunięte dane z urządzenia z Androidem.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, kiedy chcesz odzyskać usunięte SMS-y, jest to, że jak zawsze na Androidzie, istnieją aplikacje, które nam pozwolą wykonaj je krok po kroku płynnie.

Bardzo przydatną sztuczką, którą z pewnością pokochasz, jest to, że zdarzyło się nam wszystkim, że mamy stary telefon komórkowy i musimy odzyskać jakąś wiadomość tekstową że tam mieliśmy, więc zalecamy, abyś wiedział, jak odzyskać SMS-y ze starego telefonu komórkowego.

Oczywiście musisz to wiedzieć w tego typu sytuacji powinieneś działać tak szybko, jak to możliweponieważ jeśli minie zbyt dużo czasu, możesz stracić swoje treści.

Czy udało Ci się odzyskać usunięte SMS-y na Androida krok po kroku? Jeśli masz jakieś pytania i chciałbyś, abyśmy rozwiązali je poprzez samouczek, możesz to zostawić w komentarzach a my chętnie odpowiemy na nie w najlepszy możliwy sposób.

dołącz do naszego kanału telegram