Skip to content

Jak używać karty Nano SIM w dowolnym telefonie komórkowym z adapterem karty SIM lub MicroSIM lub bez niego

19 de wrzesień de 2023

Z pewnością wielu naszych czytelników słyszało o kartach SIM, że są ich różne rodzaje, jedną z najnowszych są karty eSIM, które są najnowsze i popularne.

W dzisiejszych czasach wykonywanie połączeń za pomocą naszego urządzenia jest czymś niezwykle ważnym większość urządzeń Posiadają gniazdo DUAL SIM, które działa w prosty i wydajny sposób.

I tak naprawdę żadne z naszych inteligentnych urządzeń mobilnych nie mogłoby mieć własnego sygnału, chyba że mamy jedno z nich. Jest jednak więcej kwestii, o których powinniśmy wiedzieć, na przykład kiedy się wybieramy wprowadź tę kartę do naszego terminala, Rozmiar jest elementem, który należy wziąć pod uwagę.

Wszystkie rozmiary kart SIM

Prawda jest taka, że ​​w dzisiejszych czasach, gdy myślimy o kartach SIM, musimy wiedzieć, że istnieją aż trzy rozmiary kart, które musimy wziąć pod uwagę i możliwe jest, że jeśli miałeś stary telefon komórkowy i zmienisz go na nowy, jeden, poprzedni u Ciebie to nie działa i odwrotnie. Trzy rozmiary kart SIM, ich zalety i wady oraz dostępne karty (od największej do najmniejszej):

Jakie są wymiary kart SIM, microSIM i nanoSIM?

Pierwszą rzeczą, którą należy wyjaśnić, są wymiary różnych dostępnych kart.

  • Karta SIM: 85,60 × 53,98 × 0,76 mm
  • Mikro-SIM: 15,00 × 12,00 × 0,76 mm
  • Nano-SIM: 12,30 × 8,80 × 0,67 mm

Wielu użytkowników pytało nas, jak korzystać z karty Nano SIM. w naszych telefonach z gniazdami Micro SIM lub SIM.

Właśnie ze wszystkich wyżej wymienionych powodów chcemy już teraz przygotować artykuł, w którym w najszybszy i najłatwiejszy sposób nauczymy Cię, jak bez większych problemów korzystać z karty Nano SIM. Jak powiedzieliśmy wcześniej, Karta Nano SIM jest najmniejszym rozmiarema także najbardziej zaawansowana technologia w tej dziedzinie, czyli spotykana w najnowszych terminalach.

Kiedy już otrzymamy kartę SIM i przytniemy ją do idealnego rozmiaru (jeśli dotyczy), nie wyrzucajmy reszty, bo możemy jej potrzebować w przyszłości – albo dlatego, że zmieniamy urządzenie, albo po prostu wysyłamy je do naprawy, a nowe wymaga innego rozmiar karty SIM.

Jak korzystać z karty Nano SIM w dowolnym inteligentnym urządzeniu

mobilna karta nano sim bez adaptera

Gdy chcemy skorzystać z karty Nano SIM w naszym smartfonie, Musimy wiedzieć, że istnieją wszystkie rodzaje adapterów, chociaż użycie tego, który jest złej jakości lub nie jest właściwy, może przynieść nam różnego rodzaju problemy. Jednocześnie, jeśli mamy slot Micro SIM lub SIM i mamy kartę Nano SIM, w żadnym wypadku nie musimy jej luzować, bo może nam to przysporzyć sporo problemów.

Tego typu karty są dostępne dla większości urządzeń w większości krajów świata, Na przykład, jedna z najpopularniejszych firm na świecie kupuje kartę SIM, czy to NANO, czy innego typu, o której tutaj wspominaliśmy, jedną z najlepszych opcji jest zakup jej za pośrednictwem Telcel, jednej z najlepszych firm XXI wieku pod względem technologia SIM

Jak już powiedzieliśmy, w takich przypadkach musimy zrobić poszukaj wysokiej jakości adaptera Nano SIM lub Micro SIM, abyśmy mogli w pełni cieszyć się naszymi możliwościami przy adaptacji karty. W takich przypadkach należy pamiętać, że potrzebny jest adapter precyzyjnie przycięty do dokładnych wymiarów gniazda.

Kiedy już zdobędziemy dany adapter, nadejdzie czas naucz się korzystać z dowolnej karty Nano SIM na przypadkowym telefonie, z drugiej strony mechanika jest dość prosta. Jeżeli dany telefon komórkowy jest odblokowany i odpowiednio obliczyliśmy miejsce na slot, to nie powinno być problemu z uruchomieniem sygnału.

Poza tym, że dany telefon komórkowy nie jest odblokowany, interesujące jest to, że obecnie odblokowanie go również nie jest zbyt skomplikowane, więc możemy przenieść go do dowolnej firmy bez większych ceregieli. Oczywiście pamiętaj, że opóźnienie w odblokowaniu może wynosić kilka dni, więc lepiej uzbroić się w cierpliwość i spróbować wyprzedzić to. każdy problem, aby uniknąć niedogodności.

dołącz do naszego kanału telegram