Skip to content

Jak odblokować mój Amazon Fire TV Stick? – Proces wydania

9 de luty de 2022

Telewizory Smart TV są trochę drogie i dla niektórych osób jest to trochę trudne do kupienia, ponieważ ich dochody nie są tak wysokie. W takich przypadkach jedyną pozostałą rzeczą i najlepszą rzeczą do zrobienia jest zakup Amazon Fire TV Stick do zamień swój telewizor w Smart TV.

Urządzenia te kosztują około 30 lub 40 euro. Takie urządzenia czasami są blokowane i trzeba je odblokować, zanim będzie można z nich korzystać. Krótko mówiąc, pokażemy Ci, co powinno być dostępne odblokuj Amazon Fire TV Stickjak odblokować Amazon Fire TV Stick i co można zrobić po odblokowaniu.

Czego potrzebujesz, aby móc odblokować swój Amazon Fire TV Stick?

Jeśli chcesz odblokować Amazon Fire TV Stick własnymi środkami, będziesz musiał uciec się do jailbreakingu. Jailbreak to rodzaj procesu, który jest używany w telefonach iPhone do usunąć niektóre ograniczenia który ma być w stanie zaprezentować urządzenie.

Jailbreak to coś, co nie jest trudne do zrobienia na tym samym urządzeniu, to znaczy, że nie ma potrzeby korzystania z komputera lub telefon komórkowy do jailbreak. Jedyne rzeczy, które musisz zrobić, to:

 • Połączenie internetowe.
 • Pobierz aplikację Downloader na urządzenie.
 • Zastosuj proces do jailbreak.

W sumie potrzebne są 3 rzeczy jailbreak twój Amazon Fire TV Stick. Jeśli przyszedłeś po którąś z tych rzeczy, z pewnością możesz je zdobyć w krótkim czasie. Jeśli nie wiesz, w przypadku telefonów komórkowych iPhone istnieje sposób na dublowanie ekranu na Amazon Fire TV Stick.

Teraz możesz się zastanawiać, czy złamać jail Amazon FireTV Stick Czy jest to legalne czy bezpieczne? Fakt, że zadajesz sobie to pytanie, jest bardzo dobrą rzeczą, ponieważ nie robisz pierwszej rzeczy, którą ktoś ci powie. Zwróć uwagę na następny podtemat, aby sprawdzić, czy to prawda.

Czy jailbreak jest legalny?

Jailbreaking Amazon Fire TV Stick jest całkowicie legalny. To jest coś, co mieści się w granicach prawnych a producenci urządzeń nie mają nic przeciwko jailbreakingowi. Musisz jednak wziąć pod uwagę jeden aspekt, który pokazuje, że jailbreak jest dozwolony na karcie Amazon Fire TV Stick.

Ten aspekt polega na tym, że po jailbreaku Amazon Fire TV Stick gwarancja na urządzenie nie zostanie unieważniona, ale zawsze będzie utrzymywana. To jest coś, co bardzo pociesza i to sprawia, że ​​jesteś bardziej pewny siebie do jailbreaku urządzenia Amazon Fire TV Stick.

chłopcy badający coś na komputerze

Zwróć uwagę, że istnieje prosty sposób, aby użyj Amazon Fire TV Sticknawet jeśli nie masz konta. Jest to coś, na co pozwala niewiele urządzeń do przesyłania strumieniowego treści.

Jaka jest procedura odblokowania Amazon Fire TV Stick?

Najszybszy i najbezpieczniejszy sposób odblokuj Amazon Fire TV Stick To przez jailbreak. Z tego powodu pokażemy, jak złamać jail na Amazon Fire TV Stick:

 1. Włącz Amazon Fire TV Stick.
 2. Wejdź do menu iz menu przejdź do „Ikona koła zębatego”.
 3. Następnie przejdź do „My Fire TV”.
 4. Następnie przejdź do „Opcji programisty”, aby umożliwić instalację aplikacji innych firm.
 5. To, co teraz zrobisz, to udanie się do sklepu Amazon i pobranie aplikacji Downloader.
 6. Otwórz aplikację Downloader, nadaj jej wszystkie potrzebne uprawnienia.
 7. Wpisz adres URL „http://kodi.tv/download”, wybierz opcję „ARMV7A (32 BIT)”, zobacz początek Amazon Fire.
 8. Aby zakończyć, po prostu otwórz aplikację „Kodi” pobraną przez program do pobierania i przejdź do odblokowania wszystkich aplikacji Amazon Fire TV.

W ten sposób jest tak odblokować jeden AmazonOgień własnymi rękami i bez uciekania się do innej osoby. Nawiasem mówiąc, ważne jest, abyś wiedział, że dzięki Amazon Fire możesz zainstalować Plex, aby oglądać seriale, filmy i wszelkiego rodzaju treści.

amazon firestick w pudełku

Co będziesz mógł zrobić po odblokowaniu urządzenia Amazon Fire?

Kiedy już będziesz zainstalowałeś downloader na swoim Amazon Fire TV musisz przejść do zainstalowania aplikacji o nazwie Kodi. Aby pobrać tę aplikację, konieczne jest skorzystanie z określonego linku.

Jak zainstalować Kodi?

Jak zainstalować Kodi w Amazon Fire TV, pokazano jako część procesu, który przedstawiliśmy powyżej. Dlatego nie ma potrzeby wyjaśniać tego ponownie. Jeśli jednak masz problemy z instalacją aplikacjimożesz przejść do pomocy technicznej Amazon, aby dowiedzieć się, jak rozwiązać problem z instalacją aplikacji.

dołącz do naszego kanału telegram