Skip to content

Jak zmienić moje konto Amazon w moim programie Echo – krok po kroku

12 de luty de 2022

Z biegiem lat cały sprzęt elektroniczny ewoluował w coraz lepsze gadżety do praktycznego użytku. Jednym z tych urządzeń, które dodały nowe funkcje do swojego projektu, są urządzenia audio lub jak wielu go zna, mówcy lub mówcy.

Wśród najlepszych urządzeń tego typu będzie można skorzystać z Amazon Echo Show. Dzięki tym urządzeniom możesz zrobić wszystko, co wiąże się ze słuchaniem dźwięku, na przykład oglądać filmy i przesyłać tam dźwięk lub słuchać ulubionej muzyki. Dlatego tutaj pokażemy Ci, jak będziesz w stanie skonfiguruj te urządzenia.

Czy możliwe jest posiadanie wielu kont Amazon na swoim Echo Show do użytku osobistego?

Jedną z rzeczy, która jest niezbędna podczas korzystania z urządzenia takiego jak tablet, telefon czy komputer, jest posiadanie konta, z którym połączony jest nasz zespół. Jest to konieczne, ponieważ dzięki temu kontu możesz przeglądać Internet i przechowywane są dane wyszukiwań i smaków, które masz.

Coś, co musisz wiedzieć, to to, że będziesz w stanie korzystać z dwóch kont Amazon na jednym urządzeniu Echo Show. W ten sposób będziesz mógł robić różne rzeczy na dwóch kontach, a ich dane nie zostaną pomieszane. Na przykład możesz mieć jedno konto, którego używasz do pracy, a drugie, którego używasz do rozrywki lub robienia innych rzeczy.

Wcześniej nie było to możliwe na urządzeniach Amazon Echo Show, ale teraz możesz, więc pokażemy Ci, jak umieścić dwa konta na tym samym Echo Show i jak przełączać się między nimi tyle razy, ile chcesz.

Jakie są kroki, aby łatwo przełączyć konto Amazon na Echo Show?

To zawsze jest prawie obowiązkowe mieć dwa konta na tym samym urządzeniu. W ten sposób możemy korzystać z usług świadczonych przez tę platformę dla nas. Aby przełączyć konta w swoim Echo Show, musisz to zrobić z przeglądarki internetowej, ponieważ jest to jedyny sposób na zrobienie tego.

Rezygnacja z subskrypcji ze strony

Jednym z kroków, które będziesz musiał wykonać, będzie: wypisz się ze strony z Amazon to jeden z najłatwiejszych sposobów zmiany konta. W tym celu musisz wejść na stronę, którą Amazon przeznaczył, aby usunąć konta, które mają zamknąć moje konto Amazon. Po wejściu tutaj będziesz musiał wykonać następujące czynności:

  1. Po wejściu na tę stronę musisz się zalogować za pomocą swoich danych.
  2. Przed złożeniem prośby o usunięcie konta musisz przejrzeć usługi i produkty, aby upewnić się, że nie masz oczekującego zakupu lub czegoś podobnego.
  3. Teraz w rozwijanym menu pojawi się szereg opcji, w których znajdziesz opcję „Chcę trwale zamknąć moje konto Amazon i usunąć moje dane”
  4. Na koniec klikniesz Usuń konto. W ten sposób pozbędziesz się tego konta Amazon

osoba korzystająca z komputera

Przed usunięciem tego konta powinieneś wiedzieć, że to zamknięcie nie jest takie jak na innych platformach. Tutaj, akceptując usunięcie konta, zostanie ono automatycznie usunięte, więc nie będziesz mieć czasu na jego odzyskanie.

Przywrócenie ustawień fabrycznych

Inny sposób, w jaki będziesz mógł usunąć konto z Echo Show polega na przywróceniu ustawień fabrycznych komputera. W tym celu będziesz musiał zrobić to, co ci powiemy, ale powinieneś wiedzieć, że istnieją dwa sposoby na wykonanie tej czynności i to z urządzenia, a także z aplikacji Alexa, która jest na twoim telefonie. Pierwszy sposób, który ci pokażemy, będzie pochodził z urządzenia Echo Show:

  1. Najpierw musisz wziąć Echo Show, jeśli ma fizyczne przyciski, zostawisz przyciski zmniejszania głośności i ten z przekreślonym kółkiem wciśnięte przez 20 lub 25 sekund. Istnieje inny model, który będzie można przywrócić do ustawień fabrycznych, naciskając przycisk z kropką przez 25 sekund
  2. Jeśli Twój Echo Show jest ekranem, wystarczy przesunąć palcem od góry do dołu ekranu. Następnie wejdziesz w „Ustawienia” i tutaj otworzy się wybór „Opcji urządzenia”. Na koniec musisz nacisnąć „Przywróć ustawienia domyślne”, to zresetuje urządzenie

osoba korzystająca z tabletu

Innym sposobem na przywrócenie ustawień fabrycznych urządzenia Echo Show jest aplikacja Alexa, po prostu wykonaj następujące kroki:

  1. Na telefonie lub tablecie przejdziesz do aplikacji Alexa. Następnie otworzysz menu po lewej stronie i dotkniesz „Ustawienia”
  2. Wprowadzisz teraz opcję, która mówi „Ustawienia urządzenia”
  3. Na tej liście opcji przejdziesz do końca i zobaczysz niebieski napis „Wyrejestruj”, który naciśniesz. Na koniec musisz potwierdzić czynność, którą wykonujesz, klikając „Wyrejestruj”

Co dzieje się ze wszystkimi danymi, które zarejestrowałeś na poprzednim koncie?

Jak już wiesz, wypisanie się z konta Amazon jest bardzo łatwe, ale powinieneś wiedzieć, że przed usunięciem konta stracisz wszystkie dane, które miałeś na tym koncie. Z tego powodu sugerujemy, abyś dokładnie rozważył decyzję o usunięciu konta Amazon, ponieważ w ten sposób nie będziesz w stanie odzyskać żadnego ze swoich dane, które zostały usunięte z Twoim kontem.

Ponadto, gdy usuniesz swoje konto Amazon, nie będziesz mógł liczyć na 15 lub 30 dni, które inne firmy dają Ci, aby cofnąć operację usunięcia Twoich danych, ponieważ kiedy zgadzasz się na usunięcie swojego konta, to zostanie usunięty natychmiast i trwale.

dołącz do naszego kanału telegram