Skip to content

Jak sprawić, by głośnik „Echo Show” zawierał teksty w Twoich piosenkach lub filmach?

12 de luty de 2022

Amazon Echo Show to jedyne domowe urządzenie elektroniczne z serii Echo, które zawiera ekran o przekątnej 10,2 cala w zależności od wersji posiadanego urządzenia. Dzięki temu urządzeniu możesz odtwarzaj wysokiej jakości piosenki i filmy i z najlepszymi udogodnieniami, ponieważ wspomniane urządzenie ma możliwość połączenia z asystentem głosowym Amazon o nazwie Alexa.

Ponieważ z takim urządzeniem masz możliwość odtwarzania muzyki lub filmów, dodatkowo urządzenie posiada ekran z duża proporcja podobna do tabletu lub iPada, będzie to świetna opcja, aby móc umieścić teksty piosenek lub filmy z reprodukcjami na ekranie urządzenia. Ta opcja byłaby idealna na spotkanie z przyjaciółmi i możliwość zrobienia karaoke.

Jak uzyskać piosenki z tekstami na ekranie Echo Show?

Jak już wspomnieliśmy, Echo Show to nowy pomysł na głośnik z wysokiej jakości monitorem wbudowanym w ekran. To nie tylko pozwoli ci posłuchać ulubionej piosenki, ale także da ci możliwość oglądania filmów z tymi piosenkami, a także będzie świetną opcją do robienia karaoke.

Należy zauważyć, że wszystkie urządzenia Echo mają dostęp do biblioteki muzycznej Amazon Music Library, która jest jedną z sekcji tej platformy. Dzięki temu będziesz mieć dostęp do niekończących się piosenek wszystkich możliwych gatunków, w których znajdziesz te, które lubisz najbardziej, siedząc wygodnie na swojej kanapie. Ale to nie wszystko, ale także Amazon Music Library ma dużą liczbę tekstów, aby móc je przeglądać na monitorze urządzenia.

Z „Biblioteki muzycznej Amazon”

Aby uzupełnić powyższe, Amazon Music Library posiada szeroką gamę utworów ze wszystkich gatunków, ale niestety w wersji darmowej jest dość ograniczony. Dlatego nie będziesz w stanie wyodrębnić całej muzyki, którą tak bardzo lubisz, w dodatku z darmową wersją platformy nie będziesz mógł zobaczyć tekstu utworu na ekranie w czasie odtwarzanie nagranego dźwięku.

Oprócz tego, dzięki takiej bezpłatnej wersji, platforma pokaże tylko okładkę albumu utworu, nazwisko wykonawcy i tytuł utworu. Aby mieć tę opcję tekstów w stylu karaoke, musisz mieć subskrypcję w Amazon Music Library.

Z drugiej strony, po wykupieniu abonamentu na platformie muzycznej Amazon, opcja umieszczania tekstów na ekranie urządzenia będzie bardzo prosta dzięki asystentowi głosowemu Alexa. Wszystko, co musisz zrobić, to wypowiedzieć następujące polecenie: Alexa, Play (wypowiedz nazwę wybranej piosenki) i piosenka zostanie odtworzona natychmiast wybrane oprócz tego, że są wyświetlane z literą na ekranie urządzenia.

Co należy zrobić, aby odtwarzać utwory typu karaoke na głośniku „Echo Show”?

To wspaniałe wszystkie narzędzia, które możemy znaleźć w Echo Show, od robienia zdjęć, nagrywania filmów, a nawet umieszczania karaoke, aby dzielić się nimi z rodziną i przyjaciółmi. Poza tym ten inteligentny ekran pozwala nam cieszyć się najlepszym karaoke naszych ulubionych piosenek.

dowiedz się, jak znaleźć swoje najlepsze karaoke w programie echo

Teraz ważne jest, aby pamiętać, że aby cieszyć się najlepszym karaoke w programie Echo Show, musisz najpierw dokonać subskrypcji Amazon Music. Aby jednak móc zobaczyć litery nałożone na wspomniany ekran, będziesz musiał go skonfigurować z poziomu aplikacji Amazon Alexa. Ponadto usługa ta jest dostępna dla użytkowników, którzy: opłacić subskrypcję na Amazon Prime, ale istnieje darmowa wersja, w której ta usługa w ogóle nie działa.

Z drugiej strony, jeśli masz już anulowaną subskrypcję w Amazon Music, możesz zacząć cieszyć się tą funkcją i ulubionymi karaoke. Podobnie jedyne, co musisz zrobić, to pPoproś Alexę, aby zagrała naszą piosenkęplaylistę, wykonawcę, którego chcemy posłuchać, a nawet album, który chcemy odtworzyć.

Po złożeniu prośby Alexa zacznie grać i będziesz mógł zobaczyć tekst piosenki, poza tym zacznie się rozwijać, zapalając się i brzmiąc przez głośnik, dając wyjątkową i wyjątkową chwilę z rodziną i przyjaciele.

Nadanie priorytetu innym serwisom muzycznym

Musisz pamiętać, że aby zagrać w swoje ulubione karaoke, będziesz musiał mieć subskrypcję Amazon Music i w ten sposób będziesz mógł ustawić swoją listę odtwarzania ulubionych utworów, aby Alexa mogła je odtwarzać w programie echo Show. W ten sposób dasz im możliwość korzystania z ekskluzywnych usług muzycznych.

Jak odtwarzać piosenki z YouTube z tekstami w swoim Echo Show?

Z drugiej strony istnieje łatwiejszy sposób na odtwarzanie piosenek karaoke w Echo Show i śpiewanie ich bez problemu, jest to opcja YouTube, który jest potentatem wideo wszystkiego. Na tej platformie możesz znajdź dowolny rodzaj wideo.

naucz się wyszukiwać muzykę z YouTube w programie echo

Aby wykonać tę czynność za pomocą polecenia głosowego Alexa, wystarczy wypowiedzieć następujące polecenie: „Alexa graj na YouTube, utwór „powiedz nazwę utworu” z karaoke) natychmiast polecenie głosowe Alexa pokaże Ci wyniki wyszukiwania, a po wybraniu jednego z nich będziesz mógł posłuchać wspomnianego karaoke.

Należy zauważyć, że na YouTube można uzyskać szeroką gamę muzyki w stylu karaoke, jednak najczęściej dzieje się tak piosenki, które są dość popularne, że są Trafieniem lub że w pewnym momencie byli Trafieniem. Dlatego niektóre wyniki, które chcesz przeszukać na YouTube, za pomocą Echo Show i polecenia głosowego Alexa, nie dadzą Ci wyników.

Po wybraniu utworu, który chcesz odtworzyć, powiedz „Alexie”, którą opcję chcesz odtworzyć. I natychmiast urządzenie Echo Show odtworzy piosenkę i pokaże karaoke na YouTube.

dołącz do naszego kanału telegram