Skip to content

Jak poprawnie zainstalować i skonfigurować Kodi od 0 na Androida i TV BOX?

9 de wrzesień de 2022

czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jak? zainstalować Kodi na Android TV Box? Cóż, prawda jest taka, że ​​jest to jeden z głównych samouczków, o który ostatnio nas pytano, więc dzisiaj będziemy się nad nim rozwodzić. Prawda jest taka, że ​​jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zainstalować Kodi na Android TV Box, musisz przejść przez następujące linijki, więc bez wstępu chodźmy z tym.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę w takich przypadkach, jest samouczek dla zainstaluj Kodi na Android TV Box To nie jest jeszcze jeden, ale bardzo ważne jest, aby móc w pełni wykorzystać nasze telewizory. Dlatego jeśli uważasz, że teraz nie wykorzystujesz w pełni swojego telewizora i masz Android TV Box, zalecamy pełne wejście do świata Kodi, więc dowiedz się, jak zainstalować Kodi na Smart TV dowolnej marki .

Zainstaluj Kodi na Android TV Box

Pierwszą rzeczą jest porozmawianie trochę o Kodi, dawniej znanym jako Xbox Media Center lub XBMC, a konkretnie odnosimy się do multiplatformowego multimedialnego centrum rozrywki, które ma ponad dekadę. A co najważniejsze, możemy z niego korzystać na różnych systemach operacyjnych, takich jak Android, Linux, Mac OS X, iOS i Windows. Nawet na telewizorze z Androidem.

W dzisiejszych czasach Kodi to niezwykle interesująca platforma dla wszystkich użytkowników telewizorów. Dzięki temu uzyskasz dostęp do filmów, seriali, międzynarodowych kanałów telewizyjnych i wielu innych ciekawych treści. Możesz nawet tworzyć listy odtwarzania i dostosowywać swoje wrażenia tak bardzo, jak chcesz. Dlatego nauczymy Cię, jak zainstalować Kodi na Android TV Box.

 • idź do mniemenu główne Urządzenia
 • Tam kliknij przycisk Sklep Google Play
 • pojawi się inny menu wewnętrzne, gdzie możesz znaleźć żądaną aplikację
 • W takim przypadku musisz szukać Kody, Pewnie
 • Kiedy jest Ściągnijlub otwórz swoje menu główne
 • poświęć czas na niestandardowe ze wszystkimi Twoimi ulubionymi dodatkami

Jak poprawić wydajność Kodi?

Rekomendacja, której nie możemy nie zrobić, dotyczy konkretnie poświęcenia czasu na: zainstaluj wtyczki które poprawiają wydajność naszego Kodi, a jest ich wiele i jest zróżnicowanych. Aby je poznać, musisz przejść do Programy, Dodatki do programów, Instalator dodatków, chociaż teraz pokażemy Ci dokładnie krok po kroku, abyś nie miał żadnych wątpliwości.

 • Przejdź do menu głównego Kodi
 • Zaloguj się do SystemMenedżer plików, Dodaj źródło
 • Pojawi się pasek i wpisz na nim „https://fusion.tvaddons.ag
 • dać podarować
 • Pojawi się kolejny pasek i wpisz go „połączenie”
 • Kliknij ponownie Przywdziewaćoraz
 • Wrócić do menu główne i wykonaj następujący ciąg: System, Settings, Addons, Install from ZIP File, Fusion, Star Here , Plugin.Program.AddonsInstaller

Jeśli wykonałeś wszystkie poprzednie kroki, które wskazaliśmy, zakładamy, że już zainstalowałeś i skonfigurowałeś Kodi na swoim Android TV Box, i że zacząłeś się nim cieszyć bez problemów. Teraz, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące instalacji Kodi na Android TV Box, wystarczy zostawić nam komentarz, abyśmy mogli spróbować Ci pomóc.

Niektóre z głównych pytań, które staramy się rozwiązać krok po kroku, oraz inne powiązane zapytania, które widzieliśmy, mają związek z następującymi: zainstaluj Kodi na LG Smart TV webos, jak zainstalować kodi na Androidzie, jak zainstalować kodi na smart tv, xbmc można zainstalować na samsung smart tv, zainstalować okna kodi, skonfigurować kodi Android 2017, jak zainstalować kodi na komputerze lub zainstalować kodi na usb. Jeśli masz inne pytania, zostaw nam komentarz, abyśmy mogli Ci pomóc.

Jeśli jesteś jednym z tych czytelników, którzy śledzą wszystkie nasze artykuły, będziesz wiedział, że w różnych momentach mówiliśmy już o aplikacja taka jak Kodiniezwykle sławny. Prawda jest taka, że ​​kiedy mówimy o Kodi, mówimy o programie, który działa jako centrum multimedialne, w którym można oglądać najlepsze filmy w 3D.

W każdym razie i chociaż dzięki temu będziemy mogli wykonywać różne zadania, takie jak słuchanie muzyki, odtwarzanie filmów lub kanały telewizyjne online, wielu użytkowników nie dociera do tego, ponieważ nie wiedzą, jak to skonfigurować.

W tym sensie dzieje się tak, że chociaż mówimy o systemie całkowicie open source, który w rzeczywistości może być używany w różnych systemach operacyjnych, takich jak Windows, Linux, Mac lub Android; Musisz wiedzieć, jak go skonfigurować, zanim zaczniesz go używać.

Z tego powodu, bez dalszej zwłoki, w tym konkretnym artykule chcemy nauczyć Cię, jak skonfigurować Kodi od podstaw, biorąc pod uwagę, że wydaje nam się, że jest to jeden z najbardziej atrakcyjnych samouczków, które możemy Ci pokazać, aby cieszyć się na swoich urządzeniach.

zainstaluj kodi android

Jak skonfigurować Kodi

Cóż, oczywiście pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to pobrać i zainstalować Kodi. Gdy to zrobisz, będziesz mieć możliwość: skonfiguruj Kodi od podstaw. Jeśli nie wiesz, jak pobrać aplikację, musisz to zrobić bezpośrednio z tego całkowicie bezpiecznego linku.

Zobaczysz, że po otwarciu aplikacji jest domyślnie w języku angielskim. Więc pierwszą rzeczą, którą zamierzamy ci polecić, to zmiana język aplikacji.

Aby to zrobić, musisz przejść do ostatniej opcji, która pojawia się po prawej stronie Systemu, a zobaczysz, że są Ustawienia, czyli Opcje. Zobaczysz wszystkie dostępne opcje, chociaż konkretnie musisz przejść do pierwszej z nich, Wygląd.

następnie wybierz Międzynarodowy i wreszcie język. Możesz nawet ustawić inne ustawienia, takie jak Region, w którym się znajdujesz, aby rejestrowana była Twoja strefa czasowa. Zalecamy, aby zobaczyć tutaj wszystkie opcje dostosowywania lub konfiguracji.

Jednym z kluczy do korzystania z Kodi jest dodatkowa zawartość. Aby się nimi cieszyć, musisz mieć zainstalowaną wtyczkę zwane dodatkamiktóre można znaleźć w Systemie, Ustawieniach, Dodatkach, w naprawdę szybki i prosty sposób.

Zobaczysz, że istnieje wiele alternatyw, które pozwolą Ci się zwiększyć funkcje Kodi. Dzięki tej sztuczce będziesz mógł cieszyć się kanałami telewizyjnymi, serialami, filmami i wieloma innymi interesującymi treściami.

W tym sensie zalecamy również zainstalowanie jednego z dodatków, które widziałeś w Internecie, gdzie są one również zróżnicowane. Niektóre z faworytów użytkowników w tym sensie mają do czynienia z AdrianList lub Exodusdwa z najbardziej poszukiwanych przez publiczność.

Poza tym musisz wiedzieć, że aby je zainstalować, musisz to zrobić, wykonując poprzednie kroki, a następnie przechodząc do System, Ustawienia, Dodatki, Zainstaluj z pliku .zip. To samo dotyczy instalacji Exodusa.

Jak mogłeś zobaczyć? skonfiguruj kodi z cero Nie jest to wcale trudne, chociaż trzeba poświęcić kilka minut, aby móc skonfigurować wszystkie ustawienia tak, jak lubisz najbardziej, i możesz mieć pewność, że będziesz mieć dostęp do wszystkich jego funkcji.

Co do reszty, nie chcieliśmy w żadnym wypadku nie podkreślić, że w tej aplikacji znajdziesz możliwość świetnej zabawy z Twój SmartTV. Właśnie z tego powodu uważamy, że jest to jeden z podstawowych elementów w tych przypadkach.

Jeśli myślimy o głównych platformach treści multimedialnych na świecie, prawdopodobnie wiesz, że Kodi Jest jedną z tych o największej liczbie użytkowników i nie jest to przypadek, ale fakt, że posiada ogromną ilość funkcji, dzięki którym staje się przydatna dla niemal każdego typu odbiorcy tych treści.

Z tego powodu, jeśli jesteś również jedną z tych osób, które chcą cieszyć się wszelkiego rodzaju treściami multimedialnymi, takimi jak filmy, seriale lub ulubione programy radiowe, i planujesz to zrobić za pośrednictwem Twój smartfon z Androidempowinieneś wiedzieć, że jest to jedna z najlepszych alternatyw.

W rzeczywistości robimy ten artykuł właśnie po to, abyś raz na zawsze nauczył się, jak zainstalować i skonfigurować aplikację Kodi na telefonie komórkowym za pomocą System operacyjny Androida tym samym móc w pełni się nim cieszyć.

pobierz kodi android

Trochę więcej o tym, jak zainstalować Kodi na Androidzie

Przede wszystkim, aby poprawnie zainstalować Kodi na telefonie z Androidem, musimy pobrać aplikację ze Sklepu Play. Zakładając, że wykonałeś ten istotny krok, następujące czynności dotyczą konfiguracji aplikacji, dla której pierwszą rzeczą, którą zalecamy, jest zmodyfikowanie jej języka, ponieważ jest on zazwyczaj domyślnie dostępny w języku angielskim i tylko w tym sposób, w jaki unikniesz wielu problemów językowych, które przynosi początkującym użytkownikom.

W tym celu musisz przejdź do menu Ustawieniaten, który wyróżnia się ikoną koła zębatego, a następnie zobaczysz, że pojawia się kolejne menu, które mówi Ustawienia interfejsu, w którym musisz wyszukać swój język i to wszystko, pierwszy powiązany problem

Potem nadszedł czas, aby zatrzymać się na Dodatki będące częścią Kodiznany również jako uzupełnienie tej aplikacji i który w wielu przypadkach jest niezbędny, aby móc w pełni z niego korzystać.

Aby je poznać, musisz przejść do opcji o tej nazwie, która znajduje się po lewej stronie ekranu aplikacji. Pojawi się ikona przypominająca otwarte pudełko i tam powinieneś poszukać Zainstaluj z repozytoriów. Tam możesz zobaczyć wszystkie dostępne wtyczki, a z Instaluj zainstaluj te, które Ci się podobają.

skonfiguruj kodi android

Co to jest Kodi i dlaczego go używać?

Teraz pewnie zastanawiasz się dlaczego. powinien używać Kodi kiedy nie musisz być wielkim koneserem, aby zobaczyć ogromną liczbę podobnych aplikacji, które mamy do dyspozycji, wszystkie zaprojektowane tak, abyśmy mieli jak najbardziej interesujące wrażenia audiowizualne na żądanie.

Niektóre powody, dla których ta aplikacja jest ponad innymi, wynikają z faktu, że jest to kompletne centrum multimedialne, ponieważ pozwala na przykład cieszyć się zarówno filmami i serialami, jak i radiem; Oprócz posiadania licencja open source do użytku, to znaczy możemy go zmodyfikować, jeśli chcemy. A do tego musimy dodać, że jest całkowicie darmowy.

Czy udało Ci się zainstalować Kodi na Android TV Box za pomocą tego krok po kroku? Będziesz także mógł zobaczyć, które dodatki są najlepsze do pobrania i zainstalowania w odtwarzaczu multimedialnym Kodi.

dołącz do naszego kanału telegram