Skip to content

Jakie metody płatności są akceptowane w Uber Eats? – Podstawowy przewodnik

4 de kwiecień de 2021

Kiedy prosimy o usługę, którą nam oferujesz Uber Eats, zawsze zadajemy sobie pytanie, w jaki sposób mogę zapłacić za zamówienie? Jest to łatwiejsze niż wielu się spodziewa. Ponieważ ta usługa oferuje wspaniałe udogodnienia w dokonywaniu płatności.

Ten serwis Możesz go potraktować jako dodatek do dobrze znanej usługi transportowej, którą oferuje Ci Uber, dzięki której możesz szybko i łatwo poprosić o przewiezienie do celu. Ta usługa jest praktyczna i bardzo korzystna, abyś nie wychodził z domu w takich chwilach, kiedy podróżowanie jest tak ograniczone.

Co to jest Uber Eats?

Uber Eats, to innowacyjny sposób zamawiania usług lub produktów z restauracji w zaciszu własnego domu, będący przedłużeniem tego, co znamy już z tradycyjnego Ubera.

Jeśli masz restauracjęMożesz to wykorzystać, łącząc się bezpośrednio, aby Twoje usługi były promowane w aplikacji, za pośrednictwem wirusowego menu, w którym użytkownicy mogą wybierać zamówienia, które chcą, a następnie pojawi się jako powiadomienie.

Po tym reszta jest jak normalnie by to zrobione, po tym jak klient powie Ci, co chce zabrać, będziesz miał szacowany czas, w którym kierowca będzie Uber Eats, udaj się do swojego lokalnego i przystąp do złożenia zamówienia do klienta.

W czasach kwarantannyUsługa ta sprawiła, że ​​wiele restauracji utrzymało sprzedaż i mogą kontynuować pracę, mimo że środki zapobiegawcze ograniczają tranzyt ludności cywilnej na ulicach.

Jakie są akceptowane metody płatności?

pomiędzy formy płatności, które oferuje nam UberPłacisz kartą kredytową, czy to jedną z istniejących, którą możesz zapłacić za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Ubera lub w przypadku płatności bezpośrednio do lokalnego, musisz poprosić o dane, abyś mógł dokonać płatności .

Jeśli nie masz karty kredytowej, możesz zapłacić za pomocą ObciążyćPodobnie jak w poprzednim, będziesz musiał zażądać danych do płatności, w wielu regionach masz możliwość opłacenia usługi bezpośrednio u kierowcy, który Cię dostarcza.

Jeśli masz konto PaypalMożesz go również wykorzystać, aby zapłacić za każdą wysyłkę, którą wykonuje Twoja ulubiona restauracja, szybko i łatwo, zwykle tylko przez wprowadzenie linku, aby to potwierdzić.

Inny sposób zapłaty Może to być za pośrednictwem aplikacji na telefonie komórkowym, w tym celu możesz skorzystać z dowolnej z wcześniej ujawnionych metod, więc będziesz musiał je dodać.

Jak dodać metody płatności do mojej aplikacji Uber Eats?

Aby dodać metodę płatności do Aplikacja Uber Eats, musisz z telefonu komórkowego i mając połączenie z siecią, otwórz program, a kiedy zakończy się ładowanie, będziesz musiał przesunąć palec w prawo, otwierając w ten sposób lewy panel boczny.

Uber zjada taksówkarza do obsługi

Tutaj musisz poszukać opcji płatności, a wyświetli się kolejne menu, w którym musisz przeszukać „Dodaj płatność”, w tej sekcji możesz zaznaczyć dowolną z metod opisanych powyżej. Zwykle zdarza się, że Twoja karta jest odrzucana, jest to typowa niedogodność i może to być po prostu problem z połączeniem lub aplikacją.

Podobnie, kiedy tylko chcesz Możesz usunąć swoją kartę debetową przypisaną do tej aplikacji, jeśli w dowolnym momencie chcesz ją przydzielić do innych usług lub jeśli ta karta jest już wygasła w banku.

Jeśli chcesz dodaj kartę do aplikacji, poproszą Cię o podstawowe informacje, takie jak numer, kod pocztowy, kod zabezpieczający i na koniec, kiedy utraci swoją ważność, aby Twoja karta była poprawnie zarejestrowana.

Jeśli z drugiej strony, z poziomu aplikacji oznacza opcję PaypalSpowoduje to przekierowanie do strony Paypal, dzięki czemu będziesz mógł zalogować się na konto, na które będą pobierane płatności, a po otwarciu konta będziesz musiał zaakceptować prośbę. Ta ostatnia metoda jest zwykle jedną z najszybszych, ponieważ zwykle konto jest zarejestrowane na urządzeniu.

dołącz do naszego kanału telegram